این شبکه اجتماعی می خواهد به شما پرداخت (در رمزنگاری) به انجام خوب

در ماه ژوئن گذشته در یک مغرور بارق, روشن, رویداد, در واشنگتن, DC, Brendan Blumer این 33 سال مدیر عامل یک شرکت به نام blockchain بلوک.یک, رونمایی از یک محصول جدید با استیو جابز-مانند نمایشهایش: یک شبکه اجتماعی به نام صدای. یک سال قبل از آن Blumer شرکت مطرح کرده بود 4 میلیارد دلار فروش رمزنگاری به نام رمز EOS. آن را تا کنون بزرگترین اولیه سکه ارائه—پول بیشتر از فقط در مورد هر متحده اولیه عمومی ارائه شده است که در سال. اما بر خلاف یک IPO آن روشن نیست که دقیقا چه چیزی از شرکت کنندگان خریداری کرده بود جدا از حقوق به یک نشانه است که آیا هنوز وجود دارد و بر اساس یک تکنولوژی است که وجود ندارد یا.

که داستان اکثر ICOs. اما حتی در آن بالا پرواز نظری جهان بلوک.یک رویکرد منحصر به فرد بود. گروه های بسیاری انجام ICOs قریب وجوه خود را به پایه در مکان هایی مانند سوئیس اداره می شود آیین نامه که مورد نیاز پول استفاده می شود برای ساخت تکنولوژی های مربوطه. اما بلوک.یکی بود برای انتفاعی جزایر کیمن مبتنی بر نهاد که پس از آن تحویل پلت فرم ها و نشانه ها می تواند به صرف پول آن را به عنوان خوشحال است. “که مطرح شده سوالات بسیاری در ذهن من می گوید:” جیل کارلسون یک سرمایه گذار و مشاور اوایل ICOs. به علاوه پول مطرح شده بود در طول یک سال بیش ترین ICOs بدون درپوش در چه مقدار از بلوک.یکی می تواند جمع آوری.

در آن زمان وجود داشته است مقدار زیادی از globe-trotting به اعتیاد به مواد مخدره توسط بلوک.یکی بر اساس وعده از آن نرم افزار در جهان در حال تغییر بالقوه است. جان الیور بوداده شرکت به عنوان سمبل غیر مسئولانه crypto دیوانگی. “شما سرمایه گذاری, شما, قمار,” او گفت:.

مدت کوتاهی پس از 2018 ICO بلوک.یکی تحویل داده و آنچه در آن وعده داده بود رمز خریداران: یک منبع باز پلت فرم فن آوری است که دیگران می تواند با استفاده از راه اندازی یک شبکه است. EOS است که در حال حاضر اجرا در یک “غیر متمرکز” مد با توسعه گروه در سراسر جهان رای گیری در تغییر و نگه داشتن شبکه ای امن است. EOS نشانه در مجموع در حال حاضر به ارزش حدود 5 میلیارد دلار. اما این شبکه نشده باعث بسیاری از برنامه های جالب. آن را پر از اسپم بازی ها و برنامه های قمار.

صدای تلاشی بود برای سرکوب متنفر. چشم انداز Blumer به من می گوید این است که استفاده از blockchain برای مقابله با خوبی پیموده مشکلات رسانه های اجتماعی اجتناب از هر دو کنترل از شرکت های فن آوری و همچنین اطلاعات غلط و چرخش است که عدم کنترل موجب زایش. این امر همچنین نشان می دهد که چگونه EOS می تواند تحویل در وعده خود را به ارائه “قدرتمند ترین زیرساخت برای برنامه های غیر متمرکز” که تکیه بر شبکه ای از رایانه های متعلق به افراد مختلف و نه تنها از یک نهاد مانند گوگل. که حداقل این بود که زمین در طول رمز فروش: ارتقا از blockchains مانند Ethereum که خیلی آهسته برای بسیاری از موارد استفاده.

در هر دو نقاط منصفه هنوز. از جمعه صدای در مرحله بتا است و وجود دارد یک شرکت جدید در حال اجرا آن چرخید با 150 میلیون دلار از بلوک.یک. آن را با استفاده از بلوک.یک فناوری blockchain اما برای یک “خصوصی” blockchain اجرا می شود که در صدای سرورهای; ارز آن است که یک “صدا” رمز. Blumer امتیاز آن را تنها بتا که شرکت را در نظر غیرمتمرکز صدای در آینده شاید با استفاده از EOS شبکه. اما انجام این کار به معنی کشمکش دلهره آور از مجموعه ای از ویژگی های و مسائل قانونی و Blumer نمی ارتکاب به جزئیات. “این رفتن به پایین آمدن به آنچه رگولاتور را تحمل کند” او می گوید.

“من نگاه چیزی شبیه به صدای که در آن وجود دارد مقدار زیادی از تمرکز و اولین سوال من این است: شما می توانید آن را بدون استفاده از یک blockchain می گوید:” کارلسون سرمایه گذار و مشاور.

در حال حاضر صدای (شرکت) به یک کارمند صلاح Zalatimo که قبلا رئیس دیجیتال افسر در فوربس. این هفته او در شکار برای فضای اداری در بروکلین است که او انتظار برای پر کردن با انواع مردم در بر داشت و در دیگر رسانه های اجتماعی شرکت ها از مهندسین به محتوای مدیران. برخی از این کارکنان ممکن است در ابتدا از بلوک.یک. (Blumer می گوید این شرکت در حال حاضر صرف $150 میلیون سایت در حال توسعه از جمله 30 میلیون دلار برای دامنه Voice.com.)

Zalatimo می گوید من فکر می کنم صدا مانند متوسط و یا شاید توییتر اما با یک تفاوت کلیدی: پول. هدف این است که برای استفاده از این نشانه برای تشویق رفتار خوب—و یا به عنوان Blumer آن قرار می دهد “کراوات اقتصاد به تمام رفتار ما است.” کاربران پرداخت می شود در صدای نشانه برای مشاهده و یا کلیک کردن بر روی تبلیغات می توانید با استفاده از نشانه به انجام کارهایی مانند دید بیشتر به پست ها و یا نظرات. که Zalatimo می گوید کمک خواهد کرد که مردم را تشویق به ارسال محتوای با کیفیت. (این شرکت همچنین می توانید از مداخله در صورت لزوم و از بین بردن نشانه برای چیزهایی مانند نقض قوانین و شرایط استفاده از خدمات است که هنوز در حال درهم اما تاکید بر “احترام”.) در نهایت شرکت های رسانه ای ممکن است بخواهید به ارسال مطالب خود را در صدا و نشانه در ازای کلیک.

برای استفاده از صدا نشانه شما نیاز به آپلود یک ID برای اثبات هویت خود را. دو دلیل وجود دارد که. یکی Blumer می گوید که برای جلوگیری از رباتها و اطلاعات غلط به تایید هر کس منحصر به فرد انسان است. دیگر نظارتی است. با پول دیجیتال شناور در اطراف پلت فرم های صوتی نیاز به دنبال know-your-مشتری ، (در حال حاضر در بتا نشانه هیچ ارزش; Voice است که هنوز هم لابی کمیسیون بورس و اوراق بهادار به آن پیش بروید.) بلوک.یکی کافی تجربه مرور این قوانین است. در ماه سپتامبر این شرکت موافقت به 24 میلیون دلار حل و فصل با SEC بیش از آن 4 میلیارد دلار ثبت نشده ICO.

Blumer اذعان دارد که ممکن است rankle crypto diehards. معمولا زمین پشت blockchain مبتنی بر رسانه های اجتماعی است که آن را عدم تمرکز قدرت دادن کنترل به کاربران به جای آن از یک شرکت. اما Blumer امتیاز شرکت می تواند از نظر قانونی مسئول محتوای آنها میزبان—برای چیزهایی مانند پورنوگرافی کودکان می گویند, اما همچنین هر گونه اطلاعات شخصی تحت قوانین حفظ حریم خصوصی مانند GDPR در اروپا و کالیفرنیا مصرف کننده حریم خصوصی عمل می کنند. تحت این قوانین شرکت ها ملزم به حذف اطلاعات شخصی است که می تواند مشکل باشد در غیر متمرکز blockchain شبکه است که هیچ نهاد کنترل.

چالش وجود دارد با ایجاد یک کسب و کار بزرگ در یک شبکه غیر متمرکز. “چگونه می تواند به شما برود و ساخت یک تنظیم کسب و کار زمانی که زنجیره ای می توانید تغییر دهید فردا؟” Blumer می پرسد با اشاره به تغییرات در Ethereum شبکه که خشم برخی از توسعه دهندگان. آن خواهد بود که اگر Facebook بودند که به طور مداوم شکسته تغییرات به اینترنت. پس از راه اندازی عمومی EOS شبکه شده است مملو از مسائل مربوط به حکومت غیر متمرکز.

برای صدای چالش بزرگ خواهد بود جذب کاربران و گرفتن آن در بازار کار. با وجود واکنش شدید در برابر شرکت هایی مانند Facebook, شبیه blockchain تلاش تلاش کرده اند. کسانی که شامل Steemit یک سایت رسانه های اجتماعی cofounded در سال 2016 توسط دن Larimer که بلوک.یک CTO و مدنی که به دنبال صندوق رسانه های خبری از طریق نشانه. در 2018, Steemit گذاشته 70 درصد از کارکنان خود را; مدنی تعطیل اما تلاش کرده است یک راه اندازی مجدد. الزامات مانند آپلود ID خود را به عضویت نمی کند جذب کاربران اما Blumer فکر می کند وعده پرداخت خواهد شد.

منطق blockchain با توجه به Blumer است شفافیت. اگر چه صدا را کنترل شبکه, او می گوید: هر کسی آزاد خواهد شد به بازرسی blockchain پایگاه داده و ببینید هر چه اطلاعات آنها می خواهم: که در آن تبلیغات مورد هدف قرار گرفتند که آنها را خریداری یک رکورد از هر دوست و اظهار نظر. بله صدا می تواند تغییر قوانین و یا بازنویسی داده ها. اما Blumer استدلال می کند با نگه داشتن آن را باز عمومی خواهد بود قادر به نگه داشتن آن پاسخگو باشد.

آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه است که کار می کنند در عمل است. در نهایت Blumer, یادداشت های این شرکت ممکن است تکیه بر سامانه های زنجیره ای در برخی از مد—شاید برای ذخیره برخی از شبکه های اجتماعی را داده اگر نه همه آن را. این شرکت همچنین در حال توسعه یک سیستم هویت است که عمل به عنوان یک پل بین صدای blockchain و دیگران. Blumer می گوید بلوک.یکی خواهد شد ادامه کار بر روی این تلاش پس از صدای چرخش است.

Boram Kim یک توسعه دهنده نرم افزار در سئول است که بخشی از یک گروه است که اجرا می شود EOS شبکه می گوید: او می داند که چرا صدا نمی غیرمتمرکز و در عین حال—EOS شبکه مسدود شده است و در حال حاضر با دادن و آن را خوب به آزمون در یک شبکه خصوصی است. اما او امیدوار است آن را در نهایت مهاجرت. “ما امیدواریم که این خواهد بود که یک قاتل [غیر متمرکز برنامه] که هر کس می خواهد به استفاده از EOS mainnet,” او می گوید.

بلوک.یک مقدار زیادی از باند فرودگاه به آن را نگه دارید. از 4 میلیارد دلار مسافت این شرکت گفته است: “نماینده 1 میلیارد دلار به شرکت های سرمایه گذاری که قصد سرمایه گذاری در محصولات مرتبط با EOS. همانطور که برای بقیه ؟ این شرکت همچنان به بهبود اساسی پروتکل Blumer می گوید و قصد دارد به گسترش تلاش های خود را در خصوصی blockchains برای کسب و کار شده اند که تحت سلطه Ethereum تا کنون.

در پایان پاسخ این است که واقعا به بلوک.یکی و سرمایه گذاران خود را—آنهایی که با واقعی سهام نه فقط نشانه از جمله Peter Thiel و bitmain است مؤسسین جیهان وو. Blumer اشاره می کند که بلوک.یکی ساخته بود آن پروتکل قبل از رمز فروش. این ICO “بود و ما از راه های کسب درآمد از محصول ما,” او می گوید. سپس این شرکت به رایگان برای استفاده از آن میلیاردها دلار به “ساخت کسب و کار آن را خواهد ساخت.” با blockchain مبتنی بر رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری, این چیزی است که او انجام می دهند.

به روز شده 2-14-20, 1:55pm ET: نسخه قبلی این مقاله به نقل از برندان Blumer گفت: بلوک.یکی از مدیران “نیست بحث” آیا 150 میلیون دلار سرمایه گذاری در Voice.com خواهد آمد از 1 میلیارد دلار واگذار شده به شرکت های سرمایه گذاری. پس از انتشار این مقاله یک بلوک.یک سخنگو گفت: صدا و سرمایه گذاری را از سرمایه گذاری.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • چگونه یک فضای مهندس ساخته شده خود را دوار تلفن همراه
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • برف و یخ در برخواهد داشت آزار دهنده مانع برای خودروهای بدون راننده
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر