این راه اندازی می خواهد برای کمک به Indie کتابفروشان را در آمازون

بیشتر از زمانی که مردم به خرید کتاب آنلاین آنها این کار را با کلیک کردن کمی عکسها رمان و مقاله مجموعه در سایت آمازون. کسانی که عکسها و سپس تحقق به عنوان نسخه فیزیکی در درب خانه خود را در یک ماده از روز. Easy-peasy. خرده فروش آنلاین ترین نیروی غالب در آمریکا کتابفروشی امروز حسابداری برای بیش از 90 درصد از کتاب های الکترونیکی و کتاب های صوتی و اطراف 42-45 درصد از چاپ و فروش با توجه به BookStat. به این نزاع جهش جدید, خرده فروش آنلاین, کتابفروشی است که در شرط بندی است که مردم را ببینید ارزش خرید انتخاب در جایی دیگر—در یک کسب و کار به معنای به کتابفروشان مستقل فرصتی برای چنگ زدن به برخی از سهم بازار. “این واقعا در مورد اخلال در یک صنعت” مدیر عامل اندی شکارچی می گوید. “این در مورد تقویت صنعت. کتابفروشی است که در مورد عقب کشیدن از نفوذ مخرب از آمازون است.”

ضد اخلال (معکوس-اخلال?) ثابت خواهد کرد به چالش کشیدن. برای استارت, آمازون گرفتن در عادات مصرف. با وجود جنبش های اخیر دفاع از مقاومت مواجه برابر آمازون اکثر مردم در ایالات متحده حفظ مطلوب نظر جف بزوس’ “همه چیز را ذخیره کنید.” پیتر Hildick-اسمیت رئیس جمهور کتاب مخاطبان شرکت تحقیقات Codex می گوید که این شامل بسیاری از افرادی که مکرر مستقل مغازه ها; فقط بیش از سه چهارم از این گروه نیز با استفاده از آمازون در به طور متوسط پنج بار در ماه با توجه به 2019 بررسی. حتی در میان bibliophiles, Hildick-اسمیت می گوید: “آن را به عنوان اگر همه گفت:” خدای من, من واقعا نمی مانند آمازون است. من نمی فروشگاه وجود دارد.'” نتیجه ؟ “بسیار اریب بازار است.”

حداقل این یک شکارچی بازار به خوبی می داند. او همچنین بنیانگذار انتشارات غیر انتفاعی برقی ادبیات یک شریک موسس و ناشر از سایت LitHub و موسس و ناشر از منجنیق تا او را تماشا کتابفروشی صنعت دست و پنجه نرم کردن با ظهور تجارت الکترونیک. آن را نیز یک خواباندن ایده. در سال 2010 او شروع به تبادل یک نسخه از کتابفروشی به یک سازمان مستقل ادبی ناشران. در آن زمان بسیاری از مردم هنوز هم به خرید کتاب در فرد اما شکارچی دیدم در آینده تغییر دهید. “حتی پس از آن من واقعا نگران آمازون سریع ascendance و چه آن را به کتاب فرهنگ,” او می گوید. در نهایت پس از فروش انجمن کتابفروشان آمریکا در مفهوم برای کتابفروشی یک سال و نیم پیش شکارچی شروع کردم. او در ابتدا پیشنهاد آبا تعمیرات اساسی IndieBound آن بازاریابی آنلاین hub برای کتابفروشی های مستقل و به نوبه خود آن را به این نوع از پلت فرم تجارت الکترونیک. از آنجا که آبا نبود قرار است برای تبدیل شدن به یک خرده فروش آن تصمیم به همکاری با کتابفروشی به جای.

در اینجا چگونه کار می کند: برای کسی که خرید یک کتاب به کتابفروشی نمی تواند خیلی متفاوت تر از آمازون. (به عنوان پلت فرم است که هنوز در مرحله بتا ساخته شده و در شش ماه نمی توان آن را کاملا به عنوان بدون درز،) آنها بر آنها صرف آنها دریافت آنچه آنها برداشت. واقعی تفاوت در نحوه تقسیم سود در و چگونه مردم کشف کتاب خرید آنها در وهله اول. ده درصد از سود تقسیم خواهد شد در میان کتابفروشی های مستقل هر شش ماه در بورس این مغازه ها را حمایت به ماموریت ترویج کتابفروشی را به مشتریان خود. بسیاری از مستقل کتابفروشیها بسیار ترجیح می دهند آجر و ملات ترافیک و بی اعتماد تجارت الکترونیک همکاران. “دلیل خوب” شکارچی می گوید. برنده حمایت خود را خواهد شد با این حال بسیار مهم خواهد بود. “امیدوارم ما در حال رفتن به ارسال همه آنها را چک در چند ماه و گرفتن یک چک است که تو آنها را احساس بسیار خوبی در مورد آن.” (شکارچی همچنین تاکید می کند که افرادی که می خواهید برای حمایت از خود محلی, indie در, فروشگاه آنلاین باید همچنان به انجام این کار است.)

این فروشندگان نیز می توانید ثبت نام برای شرکت در برنامه های وابسته ارائه می دهد که 25 درصد کمیسیون به فروشگاه. اگر مثلا یک کتاب فروش نمی خواهید برای مقابله با تجارت الکترونیک, آنها می توانند برای ثبت نام در این برنامه و در اصل برون سپاری آنلاین خود فروش به کتابفروشی که با استفاده از عمده کتاب عمده اینگرام را به انجام برسانند سفارشات.

برنامه های وابسته نیز موجود است که به رسانه های بزرگ و کوچک از عمده مجلات به میکرو-کتاب معروف وبلاگ نویسان با 10 درصد کمیسیون. وقتی که آن زمان به انتشار فصلی دور یو پی اس, هدیه, هدایت, بررسی و یا کتاب های دیگر پوشش این رسانه ها شرکت ها قادر خواهد بود به لینک به کتابفروشی و پرداخت اگر خوانندگان خرید چیزی آنها کلیک کنید. در حال حاضر این است که یک مشترک رسانه ای عمل اما اکثریت قریب به اتفاق رسانه های لینک به آمازون. “مهم نیست که چقدر ما kvetch مورد برجسته انتشارات لینک به آمازون که نشریات به سادگی نمی تواند به نوبه خود به دور از درآمد قابل توجهی است که لینک های وابسته ارائه می گوید:” دنی Kaine از لارنس’ کلاغ فروشگاه کتاب.

با ارائه یک مقدار بزرگتر وابسته به کمیسیون کتابفروشی امید به گول زدن هر دو وبلاگ نویسان و طبقه موسسات به این تغییر حالت پیش فرض از لینک های وابسته اکوسیستم. “شما باید همه این کتاب وبلاگ و عمده مجلات و عمده وب سایت های که لینک به آمازون چون آمازون است که آنها را به چهار و نیم درصد وابسته به هزینه برای هر کتاب است که آنها فروش” شکارچی می گوید. “ما نیاز به یک راه حل است که شکستن این چرخه و ایجاد چیزی به نفع هند است که شبیه آن است.”

تا کنون آویزان سخاوتمندانه سهامداران معامله به نظر می رسد ایجاد وزوز. “به نظر می رسد مانند نیویورک تایمز در حال رفتن به در هیئت مدیره به عنوان وابسته است که رفتن به کلان” شکارچی می گوید. (این بار نه در پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

انتقادی-تحسین نویسندگان مانند مالکوم هریس و ویتنام Thanh Nguyen در حال حاضر به ابراز حمایت از این پروژه در توییتر نیز هست و این طرح به دست آوردن حمایت از کتابفروشان. “ما در هیئت مدیره می گوید:” کالین Callery که با این نسخهها کار در بازاریابی در بروکلین کتاب سحر و جادو است. “صنعت نیاز به یک جایگزین برای آمازون برای مدت طولانی است و من خوشحال هستم وجود دارد در نهایت یک راه اندازی!”

همه امیدوار کننده اما دوباره آن را امیدوار کننده با این نکته که کار در دست خواهد بود فوق العاده دشوار است. به عنوان کتابفروشی نمی خواهند به تضعیف قیمت از کتابفروشی های مستقل آن را برای متقاعد کردن مردم به سوئیچ را حتی زمانی که آمازون و یا دیگر لکه های تجارت الکترونیک ارائه قابل ملاحظه ای بهتر می پردازد. “حاضر است همه چیز در مورد پایین ترین قیمت” Hildick-اسمیت می گوید. “این برای تلفن های موبایل بسیار چالش برانگیز است.”

در همراهی با David v. اواخر سرمایهداری جالوت روایت کتابفروشی کوچک پنج فرد تیم با این نسخهها کار از یک اجاره در درون چپ مجله به Baffler‘s منهتن ، چرا که این شرکت قصد دارد برای هدیه بسیار از آن سود آن است به احتمال زیاد باقی می ماند یک تکیه عملیات. “این یک پروژه برای رسیدن مردم به سرمایه گذاری در آنجا که طبیعت آن را به دور از 60 به 80 درصد از آن حاشیه سود بسته فروش,” او می گوید. کتابفروشی نیاز به فروش حدود 6 میلیون در موجودی برای شکستن حتی اگر این مدیریت بیش از آن است که این نگاه را به راه های اضافی برای توزیع سود به کتابفروشان. شنیدن این که آمازون ؟


بزرگ تر سیمی داستان
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • من فکر کردم بچه ها من در حال مرگ بودند. آنها فقط درشت
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • تمام راه Facebook آهنگ های شما—و چگونه به آن را محدود
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر