زمانی که Nuro را R1 خود رانندگی وسیله نقلیه شروع به ارائه مواد غذایی در آریزونا در اواخر سال 2018 آن sported یک جفت غیر منتظره و غیر ضروری زائده: طرف آیینه. به دلیل فشار عکس هایی که همراه اولین آن نشان داد توستر-مانند ربات بدون آنها. غیر ضروری به دلیل وجود دارد هیچ کس در داخل R1—نه راننده و نه مسافر به استفاده از آنها.

جانشین خود به تازگی اعلام کرد R2 می توانید قطره vestigia. تنظیم کننده فدرال باید آزاد Nuro از چند طرح مورد نیاز است که دیگر اعمال می شود زمانی که انسان ها رفته است. معافیت اولین از نوع خود برای self-driving صنعت و سیگنال های که امریکا بوروکرات در حال حاضر به unchain خودمختار وسایل نقلیه از قوانین نوشته شده برای دیگر سن.

می خواهید آخرین اخبار در مورد خودروهای بدون راننده در صندوق پستی خود را? ثبت نام در اینجا!

چراغ سبز آمد و صبح روز پنجشنبه از ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت (زیادی از NHTSA) که مورد تایید Nuro دادخواست برای معافیت از سه قانون در Federal Motor Vehicle Safety استانداردهای توانا تومه که دیکته فقط در مورد هر جزئیات از نحوه وسایل نقلیه طراحی شده ساخته شده است و تست شده است. بیش از دو سال آینده Nuro می توانید ساخت تا 5 ، 000 وسایل نقلیه است که لازم نیست طرف آیینه یا شیشه جلو و عقب رو به دوربین نیست خاموش هنگامی که خودرو در حال حرکت است به جلو.

کمک هزینه می آید بیش از یک سال پس از Nuro ثبت آن درخواست مارک نادر زمان راه اندازی دره سیلیکون خواسته است به دولت اجازه نه بخشش. آن را به ارزش صبر کنید می گوید: این شرکت سیاست منجر دیوید Estrada. “ما که نظارتی یقین در حال حاضر.”

این ممکن است به نظر می رسد یک گام کوچک. Nuro تاسیس در سال 2016 توسط یک جفت از گوگل جانبازان است که با تمرکز بر ارائه مواد غذایی (هر دو Kroger مواد غذایی و مهره های بازی دومینو) به خانه های حومه با خلبانان در حال اجرا در تگزاس و آریزونا. سال گذشته آن را کشیده و در یک $940 میلیون دلار سرمایه گذاری از Softbank. R2 (که به نظر می رسد درست مثل R1 هر چند سایه بزرگتر و شامل پیشرفت های مانند گرم و سرد می شود مواد غذایی محفظه) است تعیین یک کم سرعت خودرو پوش در 25 مایل در ساعت. به عنوان یک نتیجه, آن را منوط به قوانین کمتر از یک استاندارد ماشین یا کامیون. به همراه آن می آید چهار سال پس از فرابورس گفت: آنها می تواند در نظر گرفتن یک کامپیوتر به یک راننده. اما در حالی که این ممکن است به نظر می رسد منطقی یا آشکار اجازه می دهد تا یک خودرو بدون سرنشینان به چشم پوشیدن این نوع از ویژگی های است که تهیه کردن به انسان معافیت علامت اذعان رسمی از NHTSA که خود رانندگی اتومبیل شایستگی قوانین خود را دارند.

“از آنجایی که این یک کم سرعت خود رانندگی تحویل خودرو ویژگی های خاصی است که این گروه به طور سنتی مورد نیاز—مانند آینه و شیشه جلو اتومبیل برای وسایل نقلیه حمل رانندگان دیگر را حس” ما حمل و نقل وزیر ایلین چائو در بیانیه ای گفت.

که فکر کردن به احتمال زیاد تشویق دیگر self-driving لباس کار بر روی نوع جدیدی از وسایل نقلیه و به من قرض بدهید اعتبار به فراوان مفاهیم با چرخش صندلی و دیوار-به-دیوار صفحه نمایش. برای آن بخش Nuro در حال حاضر فکر کردن به آینده به سریع تر وسایل نقلیه که به معنی لغزش از قوانین بیشتر. “اگر ما می خواهیم به رفتن بیش از 25 مایل در ساعت وجود دارد حدود 20 بیشتر از استاندارد است که با همان منطق نباید از درخواست” استرادا می گوید. کسانی که شامل چیزهایی مانند کیسه هوا و ترمز روش های تست که قیمومیت داشتن یک انسان در پشت چرخ که اصلا حس برای یک خودرو بسته بندی شده با مواد غذایی. “چرا شما نیاز به یک مسافر کیسه هوا?” Estrada می گوید. او پیوست Nuro در اواخر سال گذشته اما می دانستم که cofounders دیو فرگوسن و Jiajun زو از وقت خود را با هم در گوگل self-driving پروژه. به عنوان گوگل وکیل استرادا به کمک شکل اول خود رانندگی مقررات در نوادا و کالیفرنیا.

Nuro اول به پیروزی معافیت, اما نه خود رانندگی شرکت به درخواست یکی. در ژانویه 2018, 10 ماه قبل از Nuro, General Motors, ثبت دادخواست از طرف آن robo-ماشین تابعه کروز. آن طومار پیچیده تر است آن را به عنوان امر به Chevrolet Bolt بدون فرمان است که بالاتر از 25 مایل در ساعت و حمل مسافر. جنرال موتورز خواسته برای 16 معافیت از الزامات از جمله ابزار داشبورد یک دنده عیار خود لغو نوبه خود سیگنال (“self-لغو نمی توان نسبت به چرخش از یک مدتی فرمان”) و بیشتر. کروز از عرضه منشا شش صندلی شاتل است که زیر بنای روبو-تاکسی کسب و کار این برنامه به روزی راه اندازی در سان فرانسیسکو. پاک ورق طرح ممکن است نیاز به حتی بیشتر از معافیت.

بزرگترین بازیکن در این فضا الفبای Waymo است که به دنبال جلوگیری از این روند با رفتن به بازار با معمولی NHTSA-سازگار با کرایسلر Pacifica ماشین با اجسام حجم مجهز به درایو خود را. دیگر لباس مانند آرگو و کروز نکرده مشترک هر برنامه ای برای رمان وسایل نقلیه اما Nuro دستیابی به موفقیت باید به امید به Zoox که تبلیغ کار بر روی یک نوع جدید از فونز ماشین (هر چند آن را در عین حال برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد آنچه که به نظر می رسد).

Estrada تماس 16 ماه روند که شامل یک دوره نظر عمومی و گفتگوهای طولانی با NHTSA مقامات دقیق و سنجیده اما حرکت کرده است منتقدان آن است. مرکز ایمنی خودرو یک مصرف کننده گروه حمایت در سال گذشته خواسته NHTSA رد Nuro درخواست همراه با جنرال موتورز. مدیر اجرایی Jason Levine نقل از دو کلی نگرانی: برای اولین بار است که این دادخواست از Nuro و جنرال موتورز ارائه اطلاعات کمی در مورد نحوه ایمن وسایل نقلیه خود را در واقع هستند. براده که اجرای 20 و 100 صفحه به ترتیب بحث در مورد چیزهایی مانند سنسور تنظیمات اما نمی دهد جزئیات بیشتر در عملکرد واقعی.

دوم Levine امتیاز به یک دسامبر 2018 تغییر حکومت توسط NHTSA زمانی که این سازمان گفت: این امر دیگر چک کنید که برنامه های کاربردی برای معافیت کامل هستند قبل از انتشار آنها و شروع دوره نظر عمومی. NHTSA به تصویر کشیده شده این حرکت به عنوان یک راه برای تسریع روند اما Levine نگرانی که ممکن است این شانس را به دیدن اطلاعات زیادی از NHTSA درخواست از شرکت ها پس از تشکیل پرونده اولیه. “آن را افزایش می دهد تمام انواع از عدم شفافیت سوالات” لوین می گوید. “آن را نقض مفهوم اجازه می دهد مردم را به شرکت در یک فرایند است که معاملات با خیابان های عمومی و امنیت عمومی.” یک نماینده برای Nuro کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا این شرکت ارائه هر گونه مستندات خود را برای معافیت فراتر اصلی آن پر کردن. NHTSA پاسخ به سوال در مورد تغییر حکومت و Nuro دادخواست.

در ضمن Nuro در حال حرکت است به جلو با تولید R2 خودرو به دنبال استقرار آن “به زودی” در هوستون که در آن در حال حرکت مواد غذایی و پیتزا استفاده کرد—بدون عوارض جانبی مشاهده آینه یا شیشه جلو مورد نیاز است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • انتشار kratom: در داخل آمریکا داغترین جدید مبارزه با مواد مخدر فرهنگ
  • بد ریاضی, پپسی, در, نقاط, و بزرگترین هواپیما و عدم سقوط تا کنون
  • ما در فضا نیروی خشن و راه اندازی در اینترنت
  • تاریخ مواد غذایی, عکس از عمری هنوز هم برای صبحانه ‘گرم
  • من مانیتور من’ الکترونیک و شما باید بیش از حد
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im