این هفته کارتون: هواپیماهای بدون سرنشین Deepfakes و Sci-Fi آتی


Cartoon showing robot alien and human from scifi movies

سهشنبه, مارس 10 سال 2020 است. توسط تام Chitty با cartooncollections.com. برخی از کسب و کار و سیاست عمومی سازمان ها شنود گذاشته نویسندگان داستان های علمی تخیلی به تصور آینده بیش از حد—برای کمک به آنها آماده شدن برای آن است.

Cartoon with two women at a table. One woman points to her smart watch and says I synced it to my ankle bracelet and now...

پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است. توسط چارلی Hankin با cartooncollections.com. نظر: مچ پا مانیتور به دست آورده اند محبوبیت در میان فشار برای کاهش حبس اما این فن آوری می تواند مردم را نقض حقوق مدنی و حمل ناعادلانه مجازات های مالی.

Cartoon of fish and a lure around conference table. Leader says Our security team told us to look out for deepfakes

چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 است. توسط لارس Kenseth با cartooncollections.com. این نقشه نشان می دهد که چگونه به مجموعه ای از کشورها با استفاده از zero-day هک تکنیک های گسترش فراتر از مظنونین.

Cartoon of group huddled around laptop watching first fulllength feature shot entirely on doorbell camera

سهشنبه, آوریل 7 سال 2020 است. توسط جان Klossner با cartooncollections.com. با Quibi هالیوود شرط در آینده از سریع کلیپ و صفحه نمایش کوچک. اما آن را گرفتن با بینندگان?

Cartoon of dog fetching busted drone for hunter

دوشنبه, آوریل 6 سال 2020 است. توسط Drew Panckeri با cartooncollections.com. اگر شما در بازار برای یک جدید هواپیماهای بدون سرنشین سیمی است توصیه های متناسب با هر بودجه.

هر روز هفته سیمی منتشر کارتون جدید در مورد جهان علم و فن آوری است. بررسی کنید در اینجا برای اطلاعات بیشتر می خندد در طول هفته. و اگر آن را هنوز هم به اندازه کافی شما می توانید پیدا کردن تمام سیمی کارتون در یک محل حق در اینجا. به علاوه, ثبت نام برای خبرنامه روزانه و هرگز از دست ندهید بهترین های سیمی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • موضوع: چگونه همه ما حل بحران آب و هوا
  • چرا زندگی در طول یک بیماری همه گیر احساس حقیقی
  • خوب Zoomer! چگونه برای تبدیل شدن به یک ویدئو کنفرانس قدرت کاربر
  • خدمات پستی را تعجب آور نقش مهمی در زنده ماندن روز قیامت
  • آمازون کارگران مواجه با خطرات بالا و چند گزینه
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im