این هفته کارتون: Slacks و شمشیر و مایع

شانس خوب در خارج وجود دارد.
Cartoon of person walking into wind surrounded by discarded PPE

پنج شنبه, مه 29 سال 2020 است. توسط اندرو هام با cartooncollections.com. در تاریخ 11 مارس سال 2020 coronavirus همه گیر به نظر می رسید به متبلور در آگاهی ملی است. آمریکایی ها در این روز همه چیز تغییر کرده است.

Cartoon of office workers in meeting all without real pants on talking about readjusting

پنج شنبه, 28 مه سال 2020 است. توسط شانون ویلر با cartooncollections.com. در همین حال برخی از شرکت های فن آوری در حال تنظیم به این بیماری همه گیر جدید WFH قدرت پردازش و حتی اجازه دادن به کارکنان خندق رفت و آمد برای همیشه لطفا برای.

Cartoon of sword in stone next to bottle of hand sanitizer

چهار شنبه, مه 27 سال 2020 است. توسط الیس روزن با cartooncollections.com. هیچ Purell? بدون مشکل! هنگامی که مواد ضد عفونی کننده ژل به فروش می رساند همه جا, شما فقط می توانید برخی از خودتان را با چیزهای شما (ممکن است) در حال حاضر در صفحه اصلی.

Cartoon of man narrowly escaping dagger emerging from phone

پنج شنبه, مارس 26 تا سال 2020 است. توسط جرمی Nguyen, با cartooncollections.com. تسلیم شدن به تاریکی: در اینجا این است که چگونه به فعال کردن حالت تیره در تمام دستگاه های خود را.

Cartoon of futuristic office with no titles or rules

روز شنبه, مه 25 سال 2020 است. توسط لارس Kenseth با cartooncollections.com. شما هنوز هم می توانید تصور حتی اگر خود را F2F نیست IRL: در اینجا 14 نکته برای acing آنلاین خود را در مصاحبه های شغلی.

هر روز هفته سیمی منتشر کارتون جدید در مورد جهان علم و فن آوری است. بررسی کنید در اینجا برای اطلاعات بیشتر می خندد در طول هفته. و اگر آن را هنوز هم به اندازه کافی شما می توانید پیدا کردن تمام سیمی کارتون در یک محل حق در اینجا. به علاوه, ثبت نام برای خبرنامه روزانه و هرگز از دست ندهید بهترین های سیمی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • چگونه فضانوردان فرار هنگامی که یک فضایی راه اندازی می رود اشتباه است ؟
  • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
  • بهترین دنده را حیاط خلوت خود را بیشتر سرگرم کننده
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de