این هفته کارتون: جلسات مجازی زوم ورزش و سلطنت معیارهای

بیایید و ببینید خشونت ذاتی در سیستم!
Cartoon of mob around king whose jester says well you wanted to boost user engagement

یکشنبه, مارس 15 سال 2020 است. توسط لارس Kenseth با cartooncollections.com. Facebook, Instagram, Twitter و YouTube را نقل مکان کرد به مخفی کردن و یا مبهم اقدامات از محبوبیت به نام کمتر سمی گفت و گو. کاربران را thumbs-down.

Cartoon of robot at bar speaking binary code other robot says it's nonbinary

روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است. توسط ناتالی Dupille با cartooncollections.com. چهار سال پیش پائولو Pirjanian مجموعه به “اختراع” همراه روبات. در حال حاضر او آماده است برای جهان برای دیدار با خود را ایجاد.

Cartoon of basketball game played on Zoom

جمعه, مارس 13 سال 2020 است. توسط دیوید Ostow با cartooncollections.com. زمانی که ورزش فصول در سراسر جهان متوقف شد با توجه به همه گیر میلیارد دلار شرط بندی صنعت مجموعه مناظر خود را در بازیهای رایانهای.

Cartoon of detective interrogating plastic bottle of water that won't break down

پنج شنبه, مارس 12 سال 2020 است. توسط Drew Dernavich با cartooncollections.com. Caddis پرواز لارو به طور معمول در ساخت موارد حفاظتی از دانه های شن و ماسه و ابریشم. در حال حاضر آنها همچنین ساختمان پناهگاه خارج از microplastic.

Cartoon of room with clean virtual meeting view zone rest is mess

چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 است. توسط شانون ویلر با cartooncollections.com. زوم جدید است ، به دنبال این راهنمایی برای تبدیل شدن به یک ویدئو کنفرانس کاربر قدرت.

هر روز هفته سیمی منتشر کارتون جدید در مورد جهان علم و فن آوری است. بررسی کنید در اینجا برای اطلاعات بیشتر می خندد در طول هفته. و اگر آن را هنوز هم به اندازه کافی شما می توانید پیدا کردن تمام سیمی کارتون در یک محل حق در اینجا. به علاوه, ثبت نام برای خبرنامه روزانه و هرگز از دست ندهید بهترین های سیمی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • چه fleeceware و چگونه می تواند به شما در محافظت از خودتان ؟
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de