سه مطالعات تار امیدوار است که هیدروکسی کلروکین می تواند درمان و یا جلوگیری از COVID-19

آلمانی ها تریاس من پوجل بیمارستان دانشگاه در نزدیکی بارسلونا اسپانیا که در پیشگیری از محاکمه با هیدروکسی کلروکین صورت گرفت

FELIPE دانا/آسوشیتد پرس

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

از طریق مه اتهام سوء امید, اعتیاد به مواد مخدره و سیاسی که در اطراف هیدروکسی کلروکین به مالاریا مواد مخدر تبلیغ به عنوان یک COVID-19 درمان علمی تصویر است که در حال حاضر در حال ظهور.

ستایش رئیس جمهور به عنوان یک پتانسیل درمان معجزه و رد توسط دیگران به عنوان یک کشنده حواس پرتی هیدروکسی کلروکین در امان ماند ظاهری, مرگ, رابطه جنسی در هفته گذشته. در 4 ژوئن بعد از منتقدان به چالش کشیده داده لانست ناگهان کردهاند که یک مقاله پیشنهاد کرده بود که مواد مخدر به افزایش مرگ و میر در COVID-19 بیماران پیدا کردن که متوقف شده بود بسیاری از آزمایش های بالینی در آهنگ های خود را. اما در حال حاضر سه مطالعات دو در افراد در معرض ویروس و در خطر ابتلا به عفونت و دیگری به شدت بیمار بیماران نشان می دهد بدون بهره مندی از مواد مخدر است. آمدن در بالای زودتر کوچکتر محاکمه با ناامید کننده یافته های جدید معنی نتایج آن را هم به حرکت در برخی از دانشمندان می گویند و پایان بسیاری از محاکمات هنوز هم در حال پیشرفت است.

“این فقط به نظر می رسد مانند ما در حال نادیده گرفتن سیگنال بعد از سیگنال می گوید:” اریک Topol مدیر موسسه ابتدایی موسسه علوم. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ارتقاء آن منجر به علمی “وسواس” با هیدروکسی کلروکین با وجود نازک شواهد برای آن وعده او می گوید. “ما بهتر است تغییر توجه ما را به مواد مخدر است که در واقع ممکن است کار می کنند.” پیتر Kremsner از دانشگاه توبینگن موافق هیدروکسی کلروکین “قطعا نیست تعجب مواد مخدر است.” نتایج جدید در سمت چپ او را “کشتی” با این سوال که آیا برای ادامه با هیدروکسی کلروکین محاکمه یکی در بیمارستان ها و دیگر در بيماران مبتلا به خفیف تر بیماری در خانه.

هیدروکسی کلروکین و خواهر خود داروی کلروکين استفاده شده است در برابر مالاریا و بیماری های دیگر برای چند دهه. اولین شواهد که آنها ممکن است کار در برابر SARS-CoV-2 آمد از لوله آزمایش داده. از آن پس صدها نفر از آزمایشات راه اندازی شده است در سراسر جهان. دانشمندان در تلاش هستند این داروها در دوز کم و دوز بالا; به تنهایی و یا در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین های ضد ویروسی ترکیب favipiravir یا داروهای دیگر; و در بيماران مبتلا به خفیف یا شدید بیماری کارکنان مراقبت های بهداشتی زنان باردار و افراد مبتلا به HIV.

در 5 ژوئن محققان در انگلستان اعلام نتایج از بزرگترین محاکمه و در عین حال بهبود در آزادی مطبوعات. در یک گروه از 1542 بستری بیماران تحت درمان با هیدروکسی کلروکین, 25.7% مرده بود پس از 28 روز در مقایسه با 23.5 درصد در یک گروه از 3132 بیمارانی که تنها با دریافت استاندارد مراقبت. “این داده ها که با رد کردن هر گونه معنی دار مرگ و میر سود” نوشت: محققان که به پایان رسید مطالعه اولیه و وعده داده شده به انتشار نتایج کامل به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

نتایج قانع کردن برخی از پزشکان برای جلوگیری از استفاده از این دارو برای COVID-19. “بازیابی دادگاه علاوه بر سیگنال از دیگر مطالعات ما دریافت کرده اند و تا کنون به اندازه کافی برای متقاعد کردن من به پیشنهاد هیدروکسی کلروکین به بستری بیماران” ناهید Bhadelia یک پزشک در مرکز پزشکی بوستون نوشت: در یک ایمیل. مارتین Landray از دانشگاه آکسفورد یکی از ریکاوری های اصلی محققان موافق است: “اگر شما همسر خود را مادر خود می شود بستری در بیمارستان و ارائه شده است هیدروکسی کلروکین را ندارد, آن را,” او می گوید.

اما برخی از دانشمندان می گویند که آنها می خواهم برای دیدن اطلاعات کامل قبل از ساخت تا ذهن خود را. حدود یک چهارم بیماران فوت در هر دو اسلحه از مطالعه Kremsner یادداشت—نرخ های بسیار بالا نشان می دهد آنها به شدت بیمار که درمان آغاز شده است. نیکلاس وایت از دانشگاه Mahidol در بانکوک که همچنین مطالعات هیدروکسی کلروکین موافق کامل داده ها نیاز به ارزیابی. “اما به طور کلی آن را بسیار بعید است که به نظر من در حال حاضر اینجا نشسته که هر چیزی که رفتن به تغییر دهید,” او می گوید.

دیگر امید برای هیدروکسی کلروکین که آن را ممکن است افراد در معرض ویروس از بیمار شدن نیز پژمرده هفته گذشته هنگامی که دیوید Boulware از دانشگاه مینه سوتا دوقلوها شهرستانها و همکاران نتایج منتشر شده از بزرگترین مطالعه تا به امروز از این استراتژی به نام postexposure پروفیلاکسی (PEP). محققان فرستاده یا هیدروکسی کلروکین و یا یک دارونما توسط پست الکترونیکی به 821 نفر بوده است در تماس نزدیک با یک COVID-19 بیمار برای بیش از 10 دقیقه بدون حفاظت مناسب. آنها در گزارش جدید مجله پزشکی انگلستان است که 12 درصد از افرادی که مواد مخدر در زمان رفت و به توسعه COVID-19 علائم در مقابل 14% در گروه دارونما تفاوت که از نظر آماری معنیدار نبود.

یک دوم بزرگ پپ دادگاه آمده است خالی به عنوان رهبر آن می گوید علم. انجام شده در بارسلونا اسپانیا است که مطالعه تصادفی بیش از 2300 نفر در معرض ویروس یا هیدروکسی کلروکین و یا مراقبت های معمول. تفاوت معنیداری بین تعداد افراد در هر گروه که توسعه COVID-19 می گوید: Oriol Mitjà از آلمانی ها تریاس من پوجل بیمارستان دانشگاه. Mitjà می گوید که او تا به ارائه نتایج برای انتشار.

اگر شما همسر خود را مادر خود می شود بستری در بیمارستان و ارائه شده است هیدروکسی کلروکین را ندارد آن است.

مارتین Landray دانشگاه آکسفورد

داده ها مهم هستند زیرا آنها آمده از کارآزمایی های تصادفی. تا کنون اطلاعات بیشتر در آمد از آزمایشات و یا در مورد سری. یک متاآنالیز از 24 مطالعات منتشر شده در Annals of Internal Medicine به این نتیجه رسیدند وجود دارد “ناکافی و اغلب متضاد شواهد بر فواید و مضرات استفاده از هیدروکسی کلروکین یا کلروکين به درمان COVID-19.”

یافته های جدید بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا برای جلوگیری دادگاه دیگر. بسیاری از آنها بسیار کوچکتر از بازیابی و در نتیجه کمتر قدرتمند; نتایج خود هستند و بعید است به تغییر بسیاری از ذهن است. و ادامه آزمایشات ممکن است به جلوگیری از محققان از آزمایش مواد مخدر با شانس بهتری از کار و خوش بیماران این شانس را به سعی کنید از کسانی که. Landray می گوید: سازمان بهداشت جهانی (WHO) در حال حاضر به احتمال زیاد به پایان هیدروکسی کلروکین بازوی بزرگ آن COVID-19 درمان محاکمه به نام همبستگی. “من فکر می کنم این تصمیم بسیار واضح است,” او می گوید. چه کسی می گوید آن است که با توجه به این مسئله است.

است یک استثنا وجود دارد. بسیاری از محققان معتقدند که یک مورد خوب را می توان به صورت مداوم برای تست اینکه آیا هیدروکسی کلروکین می تواند به جلوگیری از عفونت اگر با توجه به مردم فقط در مورد آنها در معرض ویروس به عنوان مثال در کار در یک بیمارستان—یک استراتژی به نام قبل از قرار گرفتن در معرض پروفیلاکسی (دبستان). “شما احتمال بسیار بهتر از جلوگیری از چیزی با مواد مخدر ضعیف تر از شما از درمان کامل ایجاد عفونت می گوید:” سفید اجرا می شود که یکی از بزرگترین دبستان آزمایش. او اشاره می کند که داکسی سایکلین یک آنتی بیوتیک به مدت طولانی استفاده شده است در پیشگیری مالاریا. “ما هرگز درمان هر کسی با آن را بیش از حد ضعیف است. اما آن را بسیار خوب پیشگیرانه.”

Landray اما در حصار در مورد ادامه پیشگیری دادگاه: “من گمان می کنم این یکی از این تصمیمات که در آن وجود ندارد درست یا غلط است.” این یک سوال مهم Bhadelia می گوید: به دلیل موثر دبستان مواد مخدر می تواند تاثیر عمده ای بر بیماری همه گیر. هیدروکسی کلروکین ارزان و به طور گسترده ای در دسترس به مواد مخدر یکی از معدود ترکیبات است که می تواند متناسب با این لایحه.

اما لانست و کاغذ و با وجود آن جمع شدن آن را مشکل تر برای ادامه جریان محاکمات سفید با ابراز تاسف. منتشر شده در 22 مارس مطالعه ادعا ظاهرا بر اساس داده ها از 96,000 بیماران در سراسر جهان است که هیدروکسی کلروکین و کلروکين که آیا با توجه به تنهایی و یا در ترکیب با دیگر مواد مخدر باعث شیب دار افزایش مرگ و میر. که منجر به بسیاری از سازمان های نظارتی به درخواست دانشمندان به توقف خود را محاکمه و مطمئن شوید که آنها نه آسیب رساندن به بیماران خود را. بازیابی و همبستگی خود را به طور موقت متوقف شد اما از سر گرفت پس از یک کمیته ایمنی در زمان نگاهی به داده ها.

بسیاری دیگر از محاکمات هنوز هم قابل تامل است. انگلستان رگولاتور مثلا خواسته اند برای قایق از تدابیر اضافی می گوید: یوسف Cheriyan یک داروشناس بالینی در دانشگاه کمبریج بیمارستان و محقق اصلی یک دبستان محاکمه در کارکنان مراقبت های بهداشتی. که در مطالعه حاضر بیماران از مطالعه خارج شدند که به هر یک از چند ده ها تن از مواد مخدر اما Cheriyan می گوید تنظیم کننده خواسته اند برای تغییرات بیشتر خواهد شد که مجموعه ای از دادگاه برگشت هفته. و با وجود این لانست جمع شدن نگران کننده اخبار مربوط به دارو خطرات را ساخته اند آن را بسیار دشوار است برای متقاعد کردن مردم به شرکت در یک محاکمه سفید می گوید. “من فقط فکر می کنم این محاکمه شده اند و واقعا به شدت آسیب دیده و برخی از آنها ممکن است هرگز راه اندازی مجدد.”

این مشکل برای دانشمندان این است که وجود چنین عجله برای پیدا کردن درمان برای به سرعت در حال گسترش ویروس Mitjà می گوید: “فشار بسیار زیاد است.” در عین حال که نباید توقف محققان به درستی تجزیه و تحلیل داده ها و ساخت با دقت در نظر گرفته و تصمیم گیری سفید می گوید. “ما همیشه باید به قانون امروز,” او می گوید. “بیایید وحشت نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>