سه مرحله برای ایجاد شرکت های فن آوری عادلانه تر

تنوع نمی داده. آن را در مورد درخواست سخت انسانی, سوالات و مربوط به همه در سراسر سازمان است.

هیچ تکنولوژی می آید به بودن با حوادث و نابرابری در حال پخته در از ابتدا. الگوریتمی تعصب برای مثال نشان دهنده تعصبات و پیشداوری از سازندگان آن است. تعبیه شده بی عدالتی است که پرورش آن سر زشت در همه چیز از فیلم doorbells به اتومبیل های بدون راننده به دستگاه های هوشمند به تکنولوژی در مراقبت های بهداشتی و عدالت کیفری. در دراز مدت پیامدهای گسترده و ترسناک است. بزرگ با تکنولوژی است که دیر بیدار شدن از خواب به این واقعیت به عنوان دیده می شود از امثال IBM و آمازون اعلام کرد که آنها در حال توقف تشخیص صورت استقرار دلیل آن می تواند افزایش تعصب در پلیس نظارت است.

اما این اقدامات اغلب دیر می آیند به عنوان یک پاسخ به آسیبی که در حال حاضر رخ داده است. اگر ما می خواهیم آینده ای بهتر, ما نیاز به طراحی آن از ابتدا و نیاز به دنبال فراتر از یک siloed سازمانی رویکرد است. یک روش این است که افزایش تنوع در تکنولوژی به عنوان یک اندازه گیری برای کاهش نابرابری در توسعه محصول است. تنوع تلاش های جدید نیستند و در عین حال آنها به همراه داشت حداقل نتایج. درصد از کارکنان در عمده شرکت های فن آوری تنها افزایش یافته است پایین تک رقمی و تعدادی از مدیران عامل شرکت های فورچون 500 کاهش یافته است و از شش سال 2012 به چهار. اگر چه بسیار مهم است تنوع نیست یک بازی اعداد به عنوان یک مفسر به صراحت در آن قرار داده است, استخدام رئیس تنوع افسر نمی خواهد خود را ثابت نژادپرستانه شرکت فرهنگ اجازه دهید به تنهایی مسائل خود را با نرم افزار مغرضانه علیه مردم سیاه و سفید.

مسائل از محرومیت و نابرابری هستند سیستمیک و مانند آنها نمی خواهند مسئله توسط یکی کردن تغییرات و یا از بالا به پایین institutionally-siloed رویکرد است. این مشکلات نیاز به چند لایه راه حل و مشارکت از همه در سراسر شرکت. در تأمل در آزمایش من شرکت در سراسر بخش های مختلف از سرمایه گذاری به هنر به انسان دوستی به عدالت اجتماعی به tech, من دیده ام بیشتر موفقیت با راه حل های زیر است که می تواند توسط هر کس در درون یک شرکت:

1. به طور فعال و عمدا به دنبال ورودی.

ساختمان جوامع است که منعکس کننده کسانی که در دنیای واقعی کار بسیار سخت است. اما این تنها راه برای اطمینان حاصل شود که محصول شما در حال ایجاد پردازد تعصب. ساختمان جامعه است که حساب برای جمعیتی جغرافیایی و intersectional نمایندگی تعهد ما به طور مداوم دوباره مراجعه و خودمان به.

در اینجا برخی از سوالات را بپرسید در استراتژیک خود را به بحث:

 • به آنها هستند و ما در واقع پاسخگو?
 • که شامل – و چه کسی نه ؟ به چه کسی باید به ما پاسخگو باشد?
 • چگونه ما به دنبال نظرات متفاوت? چگونه است که انتقادات و پیشنهادات خود را گنجانیده شده است؟ –
 • که ما را ناراحت کننده در گفتگوهای ما با داشتن?
 • که پیدا کردن این پیشنهاد خروجی بی ربط معکوس یا مضر ؟
 • ما در ساختمان و نه برای جامعه?

در حالی که وجود دارد هیچ one-size-fits-all رویکرد در نظر گرفتن ترکیبی از افزایش مدیره تنوع در مقایسه با کارکنان خود را به مصرف کنندگان خود را (اعم از بالفعل و بالقوه) و به عمد خواهان دیدگاه شما از دست رفته. این شامل مهم به طور منظم بررسی فرضیات شما در حال ساخت و الگوهای آنها در حال ایجاد که آیا در خود کانال های توزیع با رقبا و یا در رد تمام بخش های بازار است.

در سراسر جهان اقتصادی انجمن blockchain و اطلاعات پروژه های ما تهدیدی ورودی در همه جا از در-کشور میزگردها به جلسات ما در نشست سالانه در داووس به GitHub و از طریق کارگاه های آموزشی و گروه های تمرکز. ما blockchain deployment toolkit درگیر بیش از 100 سازمان ها با اندازه های مختلف و با ما نقشه راه برای به اشتراک گذاری اطلاعات در سراسر مرزهای ملی در نظر گرفته دیدگاه از بیش از 20 کشور به نمایندگی از مهم جغرافیایی و اقتصادی تنوع. این ورودی به ما کمک کرد در نظر زاویه عناصر کلیدی موفقیت و شکست و خطرات است که ما ممکن است در غیر این صورت در نظر گرفته با ما تجربیات و تحقیقات به تنهایی. و ما هنوز هم فکر می کنم ما می توانیم و باید انجام شود بهتر است.

پروژه های است که می تواند ما را شش ماه بسیار طولانی را به دلیل رویکرد ما به گنجاندن اما آن را به ارزش آن زمان نه تنها به ایجاد بهترین خروجی ممکن است, اما همچنین برای جلوگیری از آسیب ناخواسته. به جای حرکت سریع و شکستن همه چیز ما را انتخاب کنید به حرکت به آرامی و با ایجاد اجماع.

2. ارزیابی دوباره ارزیابی و ارزیابی مجدد فرآیندهای خود را.

سهام و ورود شروع به نیت تبدیل شده که ریشه در عمل از طریق یک فرآیند تکرار شونده است که هرگز متوقف نمی شود. این ارزش ها باید یکپارچه end-to-end به جای درمان مانند یک جعبه-چک کردن ورزش است. در غیر این صورت هیچ چیز تغییر.

سوال بپرسید:

 • که در آن سهام در واقع نشان می دهد تا در روند ؟ در طراحی ؟ فروش ؟
 • چگونه به طور جدی خود را اعلام اصول گرفته شده به عنوان یک گلوئی مکانیسم ؟
 • چه کسی مسئول است ؟ در یک دنیای ایده آل هر فرد را به احساس مسئولیت پایبندی به اصول سازمان و آزار اولویت بندی کنید.

یک رویکرد فرایند نیازی به اختراع از ابتدا. مدنی فناوری و سازمانهای مرتبط شده اند فکر کردن در مورد روند توسعه برای مدت زمان طولانی به خصوص وقتی که می آید به ساختمان جوامع مختلف.

یکی از نمونه های این موسسه در هنر و مدنی گفت و گو که در اواخر 1990s بود و یکی از پیشگامان هنر به عنوان یک روش برای جرقه دشوار مکالمات با ایجاد “فضای امن برای ناامن ایده ها” و تاکید بر این فرایند تاثیر گذاری در ایجاد هنر. یا کاروان Studios که رویکرد به مشارکت جامعه عمیقا تعبیه شده در درون عملیات خود را از ابتدا (افشای: من در هیئت TechSoup که کاروان Studios یک بخش است.). این نوع رویکرد نیز منعکس شده در “انسان محور طراحی” یا “مسئول نوآوری” تلاش ها دیده می شود در شرکت هایی مانند مایکروسافت و Salesforce, Adobe و مسترکارت آنها به عنوان تلاش برای تدوین کاربر-محور رویکرد.

3. ایجاد ائتلاف که نگه اعضای پاسخگو باشد.

تکنولوژی می توانید اطلاعات زیادی در مورد ائتلاف ساختمان از عدالت اجتماعی سازمان. به عنوان عضو هیئت مدیره برابر با عدالت جامعه را دیده ام و چقدر می توان با ایجاد اتحاد با گوش دادن و یادگیری از کسانی که به انجام کار مرتبط است. EJS به طور فعال کمک به عدالت اجتماعی و حقوق مدنی جوامع و کارکنان به طور معمول بحث در مورد زمانی که به رهبری و هنگامی که به دنبال. اهداف بزرگتر از هر سازمان می تواند خود را در آن فقط به عنوان حقوق صاحبان سهام و ورود به طور مشابه به اهداف بلند که کل تکنولوژی اکوسیستم باید به مقابله با یک ائتلاف طرز فکر.

این مهم است به یاد داشته باشید که گفتگو با شرکای ائتلاف باید صادقانه اذعان موفقیت و شکست. این می تواند سخت باشد به خصوص با سازمان است که ممکن است رقبا برای همان بازارهای سرمایه و یا منابع. اما ما موفق هر کس هنگامی که ما قادر به بحث در مورد شکست.

بیشتر شرکت ها را جهت از رقبای خود و شرکای بنابراین مهم است که به صورت جمعی شکل انتظارات و تعهدات اطراف انصاف ورود و کاربر حفاظت. اگر وجود دارد یک سیگنال است که یک مسئله مهم است که یک گروه آن است که به احتمال زیاد به سرعت نفوذ. ما شاهد این شرکت به عنوان شرکت پس از شرکت در مسائل اطلاعیه در مورد تعهد خود را به نژادی و عدالت است.

هیچ یک از این است که می گویند که سازمان (یا افراد) که مراقبت نیاز برای تبدیل شدن به قاضی و هیئت منصفه برای اکوسیستم خود. آن را در مورد قرار دادن در محل سیستم به منظور تسهیل در بتن عمل و پاسخگویی فراتر از فقط دقت-دقت اظهارات.

برای مثال ما در شرکت طراحی پادگان اصول که بیان حقوق کاربر برای blockchain برنامه های کاربردی با افراد از نمایندگی های مختلف ایدئولوژی است. برای نشان دادن تعهد خود به سازمان ها و افراد در حال امضای قرارداد برای پیشبرد و اجرای این اصول است. این ورزش در جمعی خود جهت و انتظار برای سازمان ها و همسالان خود را به انجام بهتر توسط خود کاربران. مثال دیگر این است که تکنولوژی های سیاه و سفید برای سیاه و سفید زندگی می کند که می پرسد سیاه, فن و متحدان در سراسر tech اکوسیستم به ارتکاب به یک یا بیشتر اقدامات خاص که آدرس سیستمیک نژاد پرستی.

سوال بپرسید:

 • که در حال انجام کار مشابه? چگونه می توانیم با تعامل و یادگیری از آنها و برگزاری هر یک از دیگر پاسخگو?
 • باید ما منجر شود و یا به دنبال?
 • فراموش معمولا برگزار اصول یا ارزش ها وجود داشته باشد در درون ما گسترده تر اکوسیستم? اگر ما پیوستن? اگر نه چگونه ما می تواند کمک به ایجاد یک مخرج مشترک?
 • چه مدل برای موفقیت ؟ که در آن ما دیده می شود شکست ؟ چگونه می تواند ما را از هر دو ؟

حقوق صاحبان سهام در هر سیستم نیاز به تلاش قابل توجهی تعهد و همکاری و عدالت در تکنولوژی این قاعده مستثنی نیست. اغلب اگر نه همیشه نیاز به کار در برابر سیستم فعلی از بی عدالتی به جبران آنها و یا حداقل جلوگیری از تشدید آنها بیشتر است. ما نیاز به رهبران شجاع و سختکوش به اندازه کافی برای ارتکاب به ساخت این نوع از تغییر زیرا عدالت است نه تنها ممکن است آن را ضروری است برای آینده ای بهتر.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در [email protected]


بزرگ تر سیمی داستان
 • که کشف اولین واکسن?
 • نحوه اعتراض با خیال راحت: چه باید بکنید و چه برای جلوگیری از
 • به عنوان مراقبت های بهداشتی حرکت آنلاین بیماران در حال گرفتن در پشت سمت چپ
 • خارج شده و کارکنان را به نشان می دهد خود را ضد سرقت AI کار نمی کند
 • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
 • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de