به عنوان روز پیشرفت, قدرت مغز, جهانی, سیگنال نوسان را نشان می دهد غیر منتظره کاهش, با توجه به مطالعه منتشر شده در فوریه 18 در فضای باز-دسترسی به مجله PLOS Biology توسط Csaba اوربن و چند انضباطی تیم از دانشمندان از دانشکده فنی و مهندسی یونگ لو لین دانشکده پزشکی و N. 1 موسسه سلامت در دانشگاه ملی سنگاپور است.

ریتم شبانه روزی حکومت متنوع جنبه های فیزیولوژی از جمله خواب/ویک چرخه شناخت بیان ژن, تنظیم درجه حرارت و غدد درون ریز سیگنالینگ. اما با وجود روشن تاثیر ریتم شبانه روزی بر فیزیولوژی اکثر مطالعات از عملکرد مغز را گزارش نمی دهند و یا در نظر گرفتن اثر زمان روز بر یافته های خود را.

برای پرداختن به این شکاف در دانش تیم مورد تجزیه و تحلیل تصویربرداری رزونانس مغناطیسی عملکردی (fMRI) داده ها از حدود 900 نفر بودند که اسکن شده بین 8 صبح تا 10 ساعت در دو روز مختلف به عنوان بخشی از پروژه کانکتوم بشر. مطالعات متعدد نشان داده اند که مغز جهانی سیگنال نوسان به شدت بیشتر وقتی که یکی از کسل کننده است (به عنوان مثال بعد از خواب ناکافی) و نوسان کمتر زمانی که یک هشدار (به عنوان مثال پس از قهوه). بر اساس شناخته شبانه روزی تنوع در خواب, نویسندگان فرضیه که جهانی سیگنال نوسان خواهد بود کمترین در صبح افزایش در اواسط بعد از ظهر و شیب در اوایل شب.

آنها مشاهده تجمعی کاهش جهانی سیگنال نوسان به عنوان روز پیشرفت است. این جهانی کاهش برجسته ترین بصری و حسی میباشد مناطق مغز که شناخته شده است برای ابراز پویا نوسانات در افراد در طول زمان است. در سراسر مغز و روز نیز در ارتباط با مشخص کاهش می یابد در حال استراحت-دولت کاربردی اتصال — همبستگی فعالیت بین مناطق مختلف مغز زمانی که هیچ صریح وظیفه است که انجام شده است.

“ما به اندازه کلی زمان از روز اثرات پس از جهانی fMRI سیگنال است که تحت تاثیر بسیاری از عوامل و وجود تنوع قابل توجهی را در سراسر افراد است. در حال حاضر ما اصلا خوب توضیح از این جهت از ما یافته. اما واقعیت این است که ما نیز مشاهده زمان اندکی-از-روز-همراه تنوع در الگوهای تنفس از شرکت کنندگان نشان می دهد که ما نیز ممکن است نیاز به در نظر گرفتن سرنخ در خارج از مغز را به طور کامل درک این اثر گفت:” Csaba اوربن اول نویسنده از مطالعه.

بر اساس یافته های نویسندگان توصیه می کنند که محققان به صراحت گزارش زمان بعد از اسکن fMRI و دیگر پروتکل های تجربی و اندازه گیری, به عنوان این می تواند کمک به حساب میان-مطالعه تنوع در نتایج و برنامه به طور بالقوه حتی عدم تکثیر یافته.

“ما امیدواریم که این یافته ها را ایجاد انگیزه همکار دانشمندان علوم اعصاب به توجه بیشتر به پتانسیل اثر زمان روز بر اقدامات از فعالیت های مغز به ویژه در مقیاس بزرگ از مطالعات که در آن افراد اغلب اسکن شده در طول روز به دلایل لجستیکی گفت:” توماس Yeo مطالعه ارشد نویسنده است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط مجله PLOS. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی