گوشی نیاز به درمان و توییت حذف شده اما برای اولین بار: یک کارتون در مورد یک سگ تد صحبت کنید. در اینجا اخبار شما نیاز به دانستن در دو دقیقه یا کمتر.

می خواهید برای دریافت این دو دقیقه خلاصه به عنوان یک ایمیل هر روز هفته? ثبت نام در اینجا!

اخبار امروز

چگونه برای تمیز کردن گوشی های هوشمند خود را به راه راست

به عنوان Covid-19 گسترش آن نه تنها چشم خود را به دست و دهان شما نیاز به تمیز نگه داشتن. این اسباب بازی خود را بیش از حد. انواع میکروب ها بر روی تلفن خود را, اما آن را هنوز هم ظریف قطعه از فن آوری شما می خواهید برای تمیز کردن دقت کنید. بنابراین ترک تهاجمی Lysol, دستمال مرطوب, پشت, گرفتن از یک پارچه میکرو و شروع به پاک کردن با مایعات در همه—فقط یک فشار کوچک. از آنجا شما می توانید با اضافه کردن کمی آب ولرم و صابون اما از آن استفاده نکنید. اگر شما واقعا می خواهید برای دریافت دیوانه, شما حتی می توانید اضافه کردن در برخی از نور ماوراء بنفش ضد عفونی کننده.

توییتر در حال آزمایش ناپدید توییتهایی

دنبال راه Instagram and Snapchat توییتر هم اکنون در حال تست کردن یک نوع جدید از صدای جیر جیر که از بین می رود به نام ناوگان. ناوگان نشان خواهد داد تا در یک چرخ فلک در بالای جدول زمانی خود را و ناپدید می شوند پس از 24 ساعت. ناوگان نیز باید حد 280 شخصیت های منظم مانند توییت با گزینه ای برای اضافه کردن تصاویر و یا فایل های Gif اما کاربران قادر نخواهد بود برای پاسخ بود یا عموم پاسخ دهید. Mo Aladham یک مدیر محصول در توییتر می گوید: “ما امیدواریم که افرادی که معمولا نمی احساس راحتی tweeting در استفاده از ناوگان و به اشتراک گذاری گزارشات در مورد آنچه در ذهن خود است.”

سریع واقعیت: 20 سال

که چه مدت SETI@Home پروژه رفته است—تلاش برای لینک میلیون ها نفر از رایانه های شخصی با هم از طریق اینترنت برای کمک به جستجو برای هوش فرازمینی. محققان در برکلی SETI مرکز تحقیقات اعلام کردند که با توقف توزیع داده های جدید به SETI@home کاربران در پایان ماه مارس به تمرکز بر تجزیه و تحلیل دو دهه’ ارزش اطلاعات آنها جمع آوری کرده ایم.

سیمی توصیه می کند: کار از خانه نکات

آیا شما از خانه کار تمام وقت یا موقت و یا فقط می خواهم به سازنده تر در زندگی شخصی خود این نکات—از چه چیزی برای پوشیدن دارم به نحوه تنظیم—کمک خواهد کرد که شما کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را.

اخبار شما می توانید با استفاده از

در اینجا بهترین Vpn برای محافظت از خود را آنلاین.

این روزانه خلاصه در دسترس است به عنوان یک خبرنامه. شما می توانید با ثبت نام در اینجا به مطمئن شوید که شما دریافت اخبار تازه تحویل به صندوق پستی خود را هر روز هفته!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de