به ضرب و شتم Coronavirus بالا بردن ارتش از بهبود

در 34,000 انسان در این سیاره باید آزمایش مثبت و سپس بهبود از Covid-19. تعداد واقعی بهبود بسیار بیشتر است و همچنان به رشد. آنها بسیار جنبهی منابع!

خود را ممتاز ایمنی بدن دولت باعث می شود آنها را ایده آل نامزدها برای امیدوار مفهوم: CoronaCorps یک غیر نظامی ارتش است که ممکن است قادر به پر کردن شکاف در خدمات عمومی عایق آسیب پذیر از عفونت کمک نقشه گسترش ویروس و ما سیستم پزشکی اتاق برای نفس کشیدن.

این نمونه از این ارتش باید به یک اولویت ملی. ما نیاز به شناسایی به عنوان بسیاری از سیستم ایمنی بدن افراد ممکن گواهی ایمنی خود را در یک مقام و سازگار شیوه و استقرار آنها را به موقعیت حداکثر سودمند است. ما در جنگ هستند و این است که ما پیش نویس است. ایمنی همراه با مسئولیت است.

در حالی که هنوز زود است که به دانستن دقیق مدت ایمنی به این رمان ویروس, تست سرولوژی در حال حاضر نشان داده است پاسخ آنتی بادی در میان بازیافت. این آزمایشات بالینی استفاده در پژوهش پیشرو موسسات امروز. به جای اندازه گیری حضور ویروس—و به ما گفتن که آیا ممکن است کسی بیمار می شود—آنها نشان می دهد حضور زره بدن در برابر آن. یک نتیجه مثبت است یک نتیجه خوب است.

پتانسیل برای راه اندازی مجدد اقتصاد از طریق بهبود و ایمنی بدن شناخته شده است توسط بسیاری از; و مفاهیم مختلف برای چگونه چنین افرادی ممکن است برجسته مطرح شده است. در مصاحبه ماه گذشته با سیمی لری درخشان پیشنهاد استفاده از کنسرت مچبند یا مهر کارت شناسایی. در توییتر, جامعه شناس نیکلاس Christakis با اشاره به ارزش بالقوه از مدارک افراد با ایمنی گواهینامه های, اما آن را به نام “تا حدودی وحشت زده مفهوم است.” پزشکان در آلمان امید به شروع صدور گواهی ایمنی این ماه پاکسازی و مردم را به بازگشت به کار. پنج شنبه گذشته انگلستان وزیر بهداشت اعلام کرد برنامه ریزی برای اختصاص “ایمنی گذرنامه” برای همان هدف در حالی که سیاستمداران ایتالیایی در ادامه به بحث در مورد اینکه آیا برای توزیع “Covid می گذرد” ،

در هفته های آینده (که مانند سال) که این آزمون در حال تصفیه شده و فشارها را تایید آنها را برای استفاده در درمانگاه, تنظیمات, تولید کنندگان خواهد بود پوسته پوسته شدن تا سهام خود را و کیت های موجود خواهد بود وارداتی از خارج از کشور توسط میلیون ها نفر. اما بیایید رویای بزرگ خود را در مورد نرم افزار. به جای فکر کردن از ایمنی به عنوان یک فرد پاسگاه در سفر بازگشت به شغل که ممکن است دیگر وجود دارد, اجازه دهید به جرات می کنم از آن به عنوان چیزی بسیار قوی تر: وسیله ای برای سرعت بخشیدن به ما جمعی بازیابی توسط بسیج یک داوطلب ارتش برای محافظت از ملت است.

به آن همه کار ما نیاز به یک راه برای کمک به کسانی که این ابرقدرت نوظهور استفاده از آن در جهت منافع مشترک. در اینجا مراحل:

1. صفحه نامزدها برای صدور گواهینامه ایمنی بدن.

FDA باید حرکت به مجوز خانه مستقیم به مصرف کننده تست ایمنی با استفاده از پین حقیقتند در اولین فرصت. (دوستان من در منطقه خلیج در حال حاضر انجام این کار با کیت به دست آورد و از خارج از کشور.) این آزمون خواهد بود به احتمال زیاد ناقص; کاذب مثبت می تواند یک مشکل برای مثال اگر شناسایی آنتی بادی های تولید شده بودند در پاسخ به coronaviruses دیگر از SARS-CoV-2 و یا اگر آنها هدف SARS-CoV-2 در چنین راهی است که قادر به خنثی کردن آن است. حتی پس از آنها حداقل می تواند کمک به شناسایی نامزدها به صورت جدی تر پیگیری تست و صدور گواهینامه رسمی. آنها همچنین ممکن است تسهیل crowdsourced تماس با ردیابی و بهبود درک ما از مجموع شيوع Covid-19 در جمعیت ایالات متحده.

بنابراین به عنوان نه به سیل زده سیستم تله نمایش باید تنظیم شود تا برای افرادی که تشخیص داده شده اند با Covid-19 یا که تا به حال علائم و پس از آن بهبود یافت.

موضوع ایمنی گواهینامه های قابل اعتماد و سازگار شیوه ای.

نامزدهای شناسایی از طریق در خانه آزمون و یا تله نمایش باید برای برنامه ریزی رسمی ایمنی بدن-وضعیت صدور گواهینامه در درایو-از طریق درمانگاه. این استاندارد برای این گواهینامه باید در سطح ملی و به روز شده به طور مداوم به نگه داشتن سرعت با تحقیقات در حال انجام به بهترین پروکسی برای تعیین ایمنی. برای شروع با استاندارد ممکن است مشخص کردن یک آستانه برای تشخیص مداوم آنتی بادی های هدف در حال حاضر شناخته شده خنثی در سایت بر روی ویروس. تست روش این است که به احتمال زیاد به تکامل در یک سرعت سریع در هفته ها و ماه با مفاهیم گواهینامه و مدت اعتبار و مورد نیاز فراوانی مجدد. رسمی راهنمایی برای استاندارد باید قبول و تصدیق این واقعیت است.

ایمنی فردی پیامدهای برای سلامت عمومی نیروی کار حمل و نقل و امنیت ملی است. بنابراین صدور گواهینامه افراد باید انجام توسط همه قادر و در دسترس آژانس در استان و سطح فدرال و سپس ثبت شده در مشترک آنلاین رجیستری. فوری ترین نامزد سازمان بسیج هستند ادارات دولتی از وسایل نقلیه موتوری (با یک سیستم شبیه به یک مورد استفاده برای ضبط organ donors) و یا فدرال حمل و نقل اداره امنیت (به عنوان یک اسپین آف از سیستم خود را برای PreCheck/جهانی ورود).

اهمیت ایمنی و صدور گواهینامه بستگی دارد عوامل منطقه ای. برای مثال در مکان هایی که رسیده آستانه تحمل دیگران (اعم از عفونت و/یا واکسیناسیون) این تمایز را متوقف خواهد کرد به موضوع. به عنوان یک نتیجه در حالی که دولت از استانداردهای لازم برای صدور گواهینامه و آنلاین رجیستری باید ملی برنامه های خود را در زمینه محلی در سراسر ایالات متحده باید به سمت چپ به محلی بهداشت عمومی ادارات.

به طور مشابه به معنی فردی تایید خواهد متفاوت باشد با توجه به این هدف در دست است. آن می تواند فیزیکی یا دیجیتال—یک کد QR برچسب چسبیده به گواهینامه رانندگی خود را به عنوان مثال و یا یک تلفن همراه عبور بر روی تلفن خود را. وجود چندین سازگار روشهای شناسایی بهبود را سرعت بخشیدن به راه اندازی مجدد سیستم از حالت عادی توسط ساخت سیستم آسان تر برای انطباق با موقعیت های دنیای واقعی. برای مثال کسانی که در سرویس فعال مانند مواد غذایی در خدمت به سالمندان که در آن مهم است که یک وضعیت ایمنی برجسته و اطمینان نمایش داده شده ممکن است با پوشیدن یک دستبند یا بازوبند. تلفن همراه تصویب از سوی دیگر اجازه می دهد فن آوری های موجود به اقتباس برای تنظیم دسترسی به مکان های شلوغ.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

کسانی که با تاریخی تخیل ممکن است دچار این پیشنهادات و اشارات انسان مشخص شده برای مقاصد نابکار در یک دولت-اجرای سیستم طبقه (یا بدتر). اما این دقیقا همان لحظه ای برای نجات بشریت به کفاره آن گناهان گذشته است. آن است که انسان های دیگر که ما را تقسیم کن. این ویروس است. ما باید جدا شوی به منظور ایستادگی در کنار هم. بدن ما در حال پیکربندی مجدد به کارخانه ها برای ساخت زره بدن برای خشمگین جنگ. این است که انتخاب ما: آیا ما با استفاده از این ظرفیت به نفع همه است ؟ یا ما پنهان در پشت HIPAA نگه داشتن ابرقدرت ایمنی خصوصی و محافظت شود ؟

اگر ما را انتخاب کنید سابق و در محل قرار دادن سیستم در بالا توضیح داده شده و سپس جامعه را خود سازماندهی در اطراف ارزش این گواهینامه در خوب و بد در راه است. بازار باز خواهد تعیین ارزش چنین گواهی. گواهی افراد خواهد فرمان حق بیمه در بازار برای برخی شغل است. برخی از خواهد سعی کنید به سرمایه گذاری در این گواهینامه با راه اندازی سرایدار “ایمنی” خدمات برای ثروتمندان است. از جان گذشته افراد ممکن است تصمیم می گیرید آن را به ارزش خطر آلوده شدن و تبدیل شدن به سیستم ایمنی بدن به جای مانده جدا شده و به حاشیه رانده شده از فرصت های سودآور.

برای سرعت بخشیدن به جامعه بهبودی از این بیماری همه گیر در صورت عادلانه و برای جلوگیری از این منحرف مشوق ما باید بیشتر …

3. استخدام ارتش از بهبود و ایمنی و استقرار آنها را به مکان های از حداکثر نیاز دارید.

کسانی که برای دریافت صدور گواهینامه ایمنی بدن خود را باید تشویق به داوطلب برای CoronaCorps یک ارتش دائمی از افراد متعهد به کمک به ما التیام با هم. شما نمی نیاز به آلوده شده اند به کمک باشد. این CoronaCorps نیازهای همه نوع. استفاده از سیستم ایمنی بدن-گواهی است که آنها می توانید در میان و بین قرنطینه ارائه کالا و خدمات با کاهش شخصی در معرض خطر عفونت است. (البته آنها نیاز اساسی آموزش در آلودگی پروتکل برای محافظت از دیگران است.)

مصرف روند CoronaCorps و همچنین به عنوان آموزش و کار تطبیق باید به کار گرفته در این شهرستان و شهرستان سطح دولت با کمک از بخش خصوصی برای شناسایی نیاز دارد. لازم نیست چرخ را دوباره اختراع: استفاده مجدد از شغل های موجود تخته تعامل حرفه ای استخدام, و آن را آسان برای کسانی که در حال شرکت در خدمات ضروری برای درخواست کمک.

محل ایمنی بدن افراد در موقعیت های استراتژیک که در آن آنها می توانند به عنوان عایق برای شکستن زنجیره انتقال. بهداشت عمومی و متخصصان و اپیدیولوژی باید ارائه راهنمایی برای کارآمد ترین استقرار ایمنی بدن افراد به سرعت گسترش یافته است. فقط با توزیع خودمان را به طور موثر ما می تواند ساخت یک سلاح قوی در برابر ویروس. ما باید یک نبرد سازند:

  • حفاظت از خط مقدم: CoronaCorps اعضای مهد کودک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و یا آموزش به عنوان یک تکنسین.
  • تقویت پشت جبهه: CoronaCorps اعضای کارکنان خدمات مواد غذایی و تحویل عملیات که caters به سالمندان و ضعف سيستم ايمنی.
  • ارزیابی و شناسایی: CoronaCorps اعضای اعزام به نقشه گسترش ویروسی از طریق تماس با ردیابی و یا تحویل و جمع آوری زمینه تست کیت و لوازم به کسانی که تحت قرنطینه.

در حالت ایده آل, این منطقه تلاش خواهد بود buttressed با اقدام کنگره به طوری که CoronaCorps می تواند بسیج در سراسر کشور برای کمک به خاموش کردن محلی شیوع است. آن می تواند در کنار و بهره مندی از ظرفیت های سازمانی از AmeriCorps قرار می دهد که بیش از 75 ، 000 مردم به خدمات در هر سال و ارشد سپاه.

4. حمایت از سرشماری و بررسی ناخواسته پاتوژن در میان ما.

درب-به-درب عملیاتی چالش های آمار ایالات متحده فراهم می کند فرصت برای استقرار CoronaCorps در اعداد بزرگ است. سرشماری سال 2010 شاغل بیش از 600.000 نفر از جمله خود من. آن است که ما در قانون اساسی مسئولیت به اجازه سرشماری بروید و به این معنا ما در زمان حاضر است. در حال حاضر بیش از همیشه مهم است که اجازه دهید هر کسی می دانم که آنها حساب کند.

آن را نیز از بیشترین منافع ملی بررسی سلامت عمومی است. در این قطعنامه از زمان سرشماری باید گسترش یافته شامل سوالات مربوط به زمان همه گیر و برای اندازه گیری انسان نیاز دارد. که cooped, جدا, ترس و نیاز به کمک ؟ که بیمار است و کسی که بهبود?

5. ایجاد جهانی تطبیقی سیستم ایمنی بدن است.

بالا بردن ارتش از بهبود بیش از یک بیماری همه گیر افزایش-بازسازی استراتژی است. با چرخاندن بیمار به شفادهندگان ما نیز ایجاد یک روایت از امید.

بدن CoronaCorps داوطلبان کمک به ما جمعی سیستم ایمنی بدن است. این یک مزیت است بشریت بیش از این ویروس: دفاع ما استراتژی های بیشتر تغییرپذیر; ما انطباق در چندین فلس است. ما می توانیم خود-سازماندهی و تخصیص منابع ما برای حداکثر بهره وری. ما ممکن است قادر به نقل و انتقال آنتی بادی در خون ما با استفاده از آنها به عنوان یک دارو برای محافظت از دیگران های بدن ما زره پوش. ما می توانید ما نبرد ها بر اساس مدل های اپیدمیولوژیک و عایق مسیرهای انتقال است. اجازه دهید ما بسیج این مزیت است.

در عین حال روند stratifying جمعیت وضعیت ایمنی را عوارض عاطفی. این پروژه مستلزم ایجاد اقشار مختلف مردم با امتیازات مختلف: ایمنی بدن آسیب پذیر و خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران گله. در حالی که بسیاری از آنها جدا شده و برخی از آنها همراه است. ما نیاز به پیش بینی و منتشر تنش ایجاد خواهد شد. یکی از نقاط قوت CoronaCorps است و پتانسیل آن برای پراکندن این تنش به ما یک روایت برای تجلیل از این افراد تسهیل جمعی ما بازیابی به جای تغذیه تفرقه تنفر از بچه ها که مخفیانه از بازداشت. ما باید از هم جدا ایستاده در حال حاضر, بنابراین ما می تواند ایستادن هم در آینده.

زندگی عمل است برای زندگی. بیماری های همه گیر در حال تمرین برای بیماری های همه گیر. این یک آزمون برای هر ملت و بشریت به عنوان یک کل. چگونه باهوش است ما جمعی پاسخ ایمنی خواهد بود ؟ کلاس ما اختصاص داده خواهد شد و بر اساس زندگی را نجات داد, درس های آموخته شده و قدرت جوامع ما هنگامی که ما آمده ایم از این.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در [email protected]


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>