به تقویت امنیت سایبر آمریکا باید نگاه به استونی

ایالات متحده سیاستگذاران به مدت طولانی به دنبال راه هایی برای تقویت سازمان های فدرال ظرفیت برای پیاده سازی امنیت سایبر و طرح به صورت قابل توجهی سایبر حوادث. در اوایل سال 2002 سناتور Ron Wyden اورگان حمایت برای ایجاد اضطراری ملی فناوری گارد (NETGuard) یک گروه از داوطلبان با تجربه فن آوری است که می تواند کمک به زیر یک cyber حادثه است.

سریع به جلو به 2019 زمانی که ژنرال رابرت Neller سابق فرمانده دریایی سپاه گفت که تفنگداران دریایی را ایجاد یک جدید سایبر کمکی که آن را OK برای اعضای به “purple hair,” هموار کردن راه برای جذب جذب و حفظ غیر نظامی سایبری استعداد. دیگر شاخه های نظامی در حال حاضر ارائه شده سایبر رزمندگان تند پاداش به reenlist و ارتش حتی ایجاد یک مستقيم الحاق برنامه در جنگ سایبری.

این برنامه ها ظاهر شده اند به عنوان تهدیدهای ناشی از فضای مجازی در ادامه به سبقت گرفتن مزمن استعداد شکاف مواجه شده و بخش عمومی همراه با فقیر سایبر بهداشت در میان جمعیت عمومی (به عنوان مثال, فقیر, مدیریت رمز عبور با استفاده از دو یا چند عاملی احراز هویت و عدم پشتیبان گیری). یک سال 2017 گزارش در حمایت از رشد و تقویتی از کشور, امنیت, نیروی کار متوجه شد که تخمین زده شده است 299,000 فعال دهانه برای امنیت سایبر مربوط به مشاغل در ایالات متحده و جهانی طرح از 1.8 میلیون کمبود در امنیت سایبر نیروی کار توسط 2022. برای مقابله با این ما را مجبور به انجام یک کل خیلی بیشتر. برای برخی از درس کلیدی ما باید به نوبه خود به استونی.

2007 حملات سایبری علیه استونی شد یک نقطه عطف برای زمانی که امنیت سایبر شروع به پذیرش به عنوان یک بخش ضروری از امنیت ملی است. این حادثه در پاسخ به جابجایی از اتحاد جماهیر شوروی جنگ برنز سرباز مجسمه فلج وب سایت بانک های دولتی و رسانه ها برای هفته ها. امروز این کشور در سوم آن ملی, استراتژی امنیت سایبر (2019-22)—قبلی استراتژی فرار از 2008-13 و 2014-17. استونی در حال حاضر استراتژی برجسته خود مبتکر نقش در طلایه رمان سایبر روش.

در سال 2008 استونی راه اندازی یک واحد سایبری داوطلبان متشکل از شهروندان به طور متوسط از خارج از دولت برای حفاظت از استونی فضای مجازی است. در محل قرار داده از نیاز پس از سال 2007 سایبر حادثه و از سابقه تاریخی آنجا داوطلبانه دفاع ملی سازمان استونیایی دفاع لیگ (EDL), وجود داشته است پس از سال 1918 این واحد را تحمل کرده است اما همچنان به انجام اصلاحات.

در EDL داوطلب دفاع سایبری واحد وظایف مدیریت بحران تمرینات و آموزش عمومی است. این شامل انجام تمرینات برای سیاستگذاران و کارمندان دولت از جمله اعضای دولت و امنیت سایبر آگاهی از دوره های آموزشی در استونیایی مدارس. آن دو مسئولیت است که ساخت بلند مدت انعطاف پذیری در حال ظرفیت سازی و عملیات. این شامل تامین امنیت استونی’ آنلاین, شیوه زندگی, توزیع, امنیت, مرتبط با دانش و تقویت همکاری در سراسر بخش.

در ماه اوت سال 2018 استونی همچنین ایجاد آن Cyber Command است که باعث توقف اثر موج دار شدن در طول دفاع سایبری واحد. فرمان را شامل 300 پرسنل نظامی و غیر نظامی از جمله بخش خصوصی و حرفه ای توسط 2023. این ممکن است باعث تغییر در وظایف و مسئولیت ها; در نتیجه مستقیم استخدام و ادغام واحد; و تاثیر واحد ملکی طبیعت آن را به عنوان ممکن است به عقب benched به جای فرمان اولویت مانع استفاده از آن اعضای پتانسیل کامل.

به طور جداگانه استراتژی برجسته تفاوت در نقش ها بین وزارت دفاع که در آن EDL CDU ساکن و وزارت امور اقتصادی و ارتباطات (MOC) قرار دادن واحد در این رابطه از هر دو نظامی و غیر نظامی قرار گرفتند. در حالی که وزارت دفاع و پیاده سازی فعالیت های مربوط به دفاع نظامی از MOC مدیریت اجرای استراتژی و توسعه فن آوری انعطاف پذیری است. در برابر این پس زمینه های EDL CDU همچنان به گسترش است. این واحد متشکل از بیش از 200 اینترنتی داوطلبان ایجاد شده بیشتر از منطقه ای واحد است.

برای یک کشور کوچک از 1.3 میلیون نفر جابجایی منابع موجود سخت است. فراگیر و اساسی چالش است آن توانایی محدود برای تخصص با توجه به آن جمعیت کوچک. اما خود را تحکیم همکاری ها و فن آوری های ارتباطی و کاهش تکه تکه شدن از تخصص اجازه می دهد در حال حاضر منابع محدود به طور کارآمد مورد استفاده قرار گیرد.

همانطور که با هر گونه تلاش عمده شیطان در جزئیات است. این تالین-بر اساس ناتو همکاری مرکز پدافند سایبری کشور, برتری تاسیس شد در سال 2008 به عنوان یک راه برای استونی برای کمک به ناتو سایبر دفاع. ایجاد EDL CDU شد گام منطقی بعدی است. اگر چه هر دو در تلاش بودند مورد بحث هماهنگ واحد بود که به منظور خدمت به عنوان یک استخدام شعبه مرکز و پرورش مشارکت بخش خصوصی و دولتی با دادن داوطلبان فرصت را به شرکت در سایبر دفاع. پس از آن ایجاد برخی از درس های است که می تواند مورد استفاده در ایالات متحده بافت اطراف پروفایل معیارهای ورودی داوطلبان تلاش در جهت تغییر تهدید روایت—اگر چه آن را یک عملکرد واحد و بحرانی پشت سر رهبری موثر در افزایش شهرت.

  1. پروفایل معیارهای

اولیه سوالات استخدامی اشکال دقیق بودند اما فاقد اولیه پروفایل معیار و شناسایی وظایف آن را تسهیل جفت از داوطلبان به تعریف شکاف. برخی از اعضای این واحد را پیشنهاد اتخاذ هنجارها و قوانین در مدیریت بحران و زیرساخت های حیاتی حمایت (به عنوان مثال امنیت سایبر عمل و 2017 اضطراری عمل می کنند) به اطلاع پروفایل ضوابط و چارچوب وظایف مورد نیاز برای این واحد. این روش همچنین می تواند ساده پاسخ تلاش های پس از پروفیل های مشترک کمک خواهد کرد که بهبود واحد می فرستد به پاسخ.

  1. تهدید روایت

این کار نیاز به تغییر تهدید روایت در فضای مجازی یک وظیفه مهم. ادامه روایت از حملات سایبری و جنگ است که در آمریکا به خصوص با تمرکز بر جرائم نیست در دراز مدت ضرورت ساخت سایبر آگاهی و انعطاف پذیری در سطح محلی است. استونی استراتژی آدرس این با بیان این که “یکی از مهم راه حل برای بالا بردن امنیت سایبر آگاهی پوشش این موضوع به طور کلی و فنی و حرفه ای آموزش و پرورش است.” به عنوان واحد گسترش جغرافیایی آن محلی برسد و منحصر به فرد ایستاده در یک نظامی و غیر نظامی nexus باعث می شود آن را مناسب برای ادامه تمرکز بر بلند مدت ظرفیت سازی.

  1. رهبری

عضو موسس و زمان استونیایی مجلس یوهانس Kert گفت که “تنها پرشور رهبران می تواند منجر داوطلبان. به خصوص برای EDL CDU آنها نیاز به شور و شوق برای یک رایگان میهن— برای تلفن های موبایل آرمانگرا اما آن کار می کند!” این تاکید بر اهمیت واحد رهبری که نقش مهمی در جذاب به کسی احساس وظیفه برای استخدام و حفظ و نگهداری; برجسته دسترسی به شبکه ای از کارشناسان امنیتی ایجاد شده از طریق واحد است که کاربران ممکن است در غیر این صورت دسترسی به; و بر ساختمان مهارت فرصت از طریق آموزش و تمرین و گردهمایی های اجتماعی برای رسیدن به درجه خاصی از مهارت های فنی. اساسا تعامل اجتماعی می تواند اهرمی برای کمک به افزایش سرمایه اجتماعی و کاهش بوروکراسی پایین خط برای بهره وری و اثربخشی در انجام وظایف خاص. سرب آن نیز کمک می کند شناسایی و اطمینان از تامین منابع مربوط به کمک های درگیری. او آگاه است از اعضای مجموعه های مهارت و وضعیت اغلب در برقراری ارتباط و حفظ روابط با آنها به طور مستقیم. این اجازه می دهد تا اهرم به تعامل مناسب افراد زمانی که مورد نیاز است.

این EDL در طول تاریخ شده است بسیار مهم خودرو است که ادغام در خارج از استعداد و تمرکز در بلند مدت ظرفیت سازی. ایجاد چیزی مانند EDL CDU در ایالات متحده ارائه چالش های آن. اندازه سیاسی قانونی و سازمانی و تفاوت های فرهنگی متفاوت بین دو کشور. اما نیاز به شیر و ساخت cybersecurity استعداد وخیم است و در حال رشد هشدار دهنده سرعت در. برخی از ایالت ها در حال حاضر در نظر گرفتن اقدامات نوآورانه برای رسیدگی به این و شروع به اتخاذ مدل های مشابه مانند میشیگان سایبر غیر نظامی سپاه (MiC3) ویسکانسین سایبری اختلال در تیم و اوهایو را اینترنتی رزرو در گارد ملی. بیشتر مطمئن هستید که به دنبال به خصوص در برابر پس زمینه از رشد تقاضا و عرضه محدود. مانند Minutemen انقلاب آمریکا که به طور مستقل از سازمان به واحدهای نظامی یا بالتیک جنگل برادران که برپا کردن یک جنگ چریکی علیه حکومت اتحاد جماهیر شوروی به EDL CDU آدرس چالش های کلیدی در این حوزه و به عنوان یک مدل به عنوان مثال برای فضای مجازی است که باید به تصویب اقتباس قرار داده و به مقیاس.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • برف و یخ در برخواهد داشت آزار دهنده مانع برای خودروهای بدون راننده
  • بهترین وعده غذایی کیت ارائه خدمات برای هر نوع طبخ
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر