به تقسیم یا عدم تقسیم ؟ مادر همراه ممکن است تصمیم

هنگامی که سلول های تصمیم به تقسیم ؟ برای 40 سال کتاب درسی پاسخ این بوده است که این تصمیم رخ می دهد در فاز اول یک سلول وجود-درست بعد از یک سلول تقسیم به تبدیل شدن به سلول های دختر.

اما محققان در مس تخته سنگ را در بر داشت که آن را در واقع مادر همراه است که تعیین اگر آن دختر سلول های تقسیم خواهد شد. یافته توضیح داد: در یک مطالعه جدید از امروز در علم میریزد نور در چرخه سلولی مدرن با استفاده از فن آوری های تصویربرداری و می تواند پیامدهای سرطان دارو درمان درمان.

“ما چیزی متفاوت از آنچه در کتاب های درسی گفت: سابرینا Spencer نویسنده ارشد این مقاله و استادیار بیوشیمی.

سلول را انتخاب کنید به تقسیم بر اساس میزان mitogens یا عوامل رشد آنها حس در محیط زیست خود را. در دسترس بودن mitogens درایوهای سیگنال به تکثیر: تکثیر سلولی مطالب و تقسیم به دو دختر خود سلول. این همه بخشی از چرخه سلولی.

سلول های سرطانی می تواند وارد چرخه سلولی حتی اگر عوامل رشد وجود ندارد گفت: اسپنسر. که بخشی از دلیل آنها تکثیر بسیار — چرخه سلولی می شود dysregulated و رشد بدون کنترل.

درک بهتر از چرا و هنگامی که سلول ها را انتخاب کنید به تکثیر می تواند به دانشمندان کمک کند خیاط یا گسترش زمان سرطان دارو درمان.

در آزمایش محققان دریافتند که به جای پدر سلول های تصمیم گیری خود را که آیا به تقسیم آنها متعهد به یکی دیگر از چرخه سلولی و یا بلافاصله پس از تقسیم مادر همراه است. این نشان میدهد که تصمیم گیری ساخته شده بود در حالیکه در چرخه سلولی به این دلیل که دختر سلولها در حال حاضر متولد شده در یک راه یا دیگری با توجه به اسپنسر.

“که ما را از فکر کردن است که شاید همه سنجش از محیط زیست است که در واقع اتفاق می افتد در مادر چرخه سلولی” گفت: اسپنسر.

قبلی آزمایش های کتاب درسی به حال به حذف تمام عوامل رشد به منظور همگام سازی سلول های دوچرخه سواری که perturbs چرخه سلولی در رفتار. اما این پژوهش جدید با استفاده از گذشت زمان و میکروسکوپ و همراه ردیابی فن آوری اجازه داده است که دانشمندان به سلول های فیلم انجام چیزی که خود را در زمان خود است.

“انجام آزمایش در این راه منجر به نتایج متفاوت” گفت: اسپنسر.

محققان ردیابی هزاران سلول های سراسر 48 ساعت با استفاده از محاسباتی همراه ردیابی — که می تواند مسیر همان سلول از طریق صدها نفر از متوالی تصاویر.

حتی 10 سال پیش تعداد بسیار کمی از آزمایشگاه می تواند ردیابی سلول ها حتی برای چند ساعت گفت: اسپنسر.

سیگنال و حافظه

خود سوال بعدی این بود: که در مادر چرخه سلولی یک سلول تصمیم می گیرید اگر آن دختر سلول های تقسیم خواهد شد?

برای پاسخ به این محققان برداشته شده و رشد عوامل — است که به سیگنال های سلول برای تقسیم — برای چند ساعت در مراحل مختلف در مادر چرخه سلولی.

آنها دریافتند که دیگر این عوامل رشد در حذف شدند مادر همراه کمتر احتمال دارد دختر سلولها برای تقسیم. اگر عوامل رشد برداشته شد برای بیش از نه ساعت هیچ یک از پدر سلول ها به پایان رسید تا تقسیم.

“ما دریافتیم که بدون توجه به زمانی که شما مسدود شده این سیگنالینگ سلول می تواند آن را حس” گفت: Mingwei Min, اولین نویسنده و پژوهشگر فوق دکترا در بخش بیوشیمی و BioFrontiers موسسه. “و نه تنها آنها می توانید آن را احساس آنها می تواند به یاد داشته باشید که اطلاعات را برای چندین ساعت تمام راه را از طریق به دختر, چرخه سلولی.”

اگر سلول ها به طور مستمر سنجش فاکتور رشد سیگنالینگ-به عنوان این مقاله جدید در بر داشت — به جای تنها در فاز اول دختر چرخه داروهای ضد سرطان ممکن است دیگر پنجره از آنچه قبلا معتقد به ارائه اثرات درمانی.

اما چگونه سلول های به یاد دسترس بودن عوامل رشد? کلید نهفته در یک پروتئین شناخته شده به عنوان Cyclin D.

به طور معمول, Cyclin D افزایش می یابد تا در نیمه دوم چرخه سلولی در مادر همراه است. اما زمانی که عوامل رشد برداشته شد و به جای در این آزمایش وجود دارد کمتر Cyclin D در پایان از چرخه سلولی مطالعه یافت می شود.

و بدون حد Cyclin D این سلول ها کمتر از چیزی که آنها نیاز به قادر به تقسیم.

“این واقعیت که می تواند سلول های ذخیره حافظه-و یا ادغام تاریخ گذشته — از عامل رشد در دسترس است یک یافته جدید” گفت: اسپنسر. “ترکیبی از سنسور فلورسنت طراحی و دراز مدت مرور زمان ميکروسکوپ و ردیابی سلول است که واقعا ما forte فعال است که از این کشف.”

اضافی نویسندگان در این مقاله عبارتند از: یاا رنگ و Chengzhe تیان گروه بیوشیمی و BioFrontiers موسسه در مس تخته سنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>