بخش عظیمی از جهان ممکن است امروز توافق وجود دارد که با چند ترور بدتر از تست مثبت برای Covid-19.

که واقعیت زده ما چند هفته پیش. ما برادر هستند که با هم زندگی می کنند در منهتن در شرق ایجاد کرد و به راحتی نمی تواند اجتماعی فاصله از یکدیگر. Suraj شروع به تجربه علائم Covid-19 عفونت از جمله 101-102-درجه تب, تنگی نفس و بدن درد برای چند روز. خوشبختانه ویروسی است ER پزشک که توانایی بازگشت به کار است که وابسته به خانواده ما بودن Covid-رایگان. ویروسی swabbed Suraj در خانه و با خیال راحت ارسال می شود مهر و موم شده نمونه به آزمایشگاه در بروکلین بدون آینده در تماس با هر کسی یا گرفتگی بیمارستان, اتاق انتظار. آزمون برگشتم مثبت و به ما اجازه به اطلاع تماس های اخیر را فراتر از اساسی اجتماعی فاصله و شدت خود شده است. آن را نیز متوقف شد و دو پزشک در خانواده ما از رفتن به کار و گسترش بیماری است.

خوشبختانه همه ما به طور کامل بهبود یافتند و با تشکر از تایید نتیجه آزمون هر دوی ما قادر خواهد بود به ما کمک آنتی بادی-پلاسمای غنی از این هفته و ویروسی خواهد بود با خیال راحت مشغول به کار در این ER.

ما خوش شانس بودند به صورت این ترور زیرا تنها چیزی ترسناکتر از تست مثبت برای Covid-19 نیست که قادر به دانستن این که آیا شما قرارداد Covid-19.

به عنوان این بیماری همه گیر می شود کمتر انتزاعی و شخصی تر– زمانی که مردم خود عزیزان شروع به نشان دادن علائم—این تنها انسان است که آنها می خواهند اطمینان و ایمنی. در سراسر جهان ما باید خودمان را از این معادله برای خاطر ما جهانی و بهداشت عمومی. و بد برای سلامت عمومی است.

ما هیچ ایده چه چیزی از گسترش این ویروس واقعا لطف پر هزینه تحت تست در شروع این بیماری همه گیر اما همه شواهد حاکی تست توده به عنوان تنها راه خروج از دائمی چرخه اجتماعی فاصله و caseload خوشه. اجتماعی فاصله خرید ما اما بدون تست این دوره از مکث و تاخیر اجتناب ناپذیر است. به همین دلیل ما خواستار ملی بسیج برای ایجاد یک تست برنامه برای هر آمریکایی است.

چنین برنامه ای باید دسته بندی مردم به سه روش: آنها تا به حال Covid-19 آنها را Covid-19 یا آنها هنوز هم در معرض خطر گرفتن Covid-19. سبز و قرمز و زرد—که ساده بیشتر عدم قطعیت است. این امر با استفاده از دو نوع تست برای به انجام رساندن این طبقه بندی.

دو نوع آزمایش برای Covid-19

در هنگام تست برای Covid-19 می توان به حضور یا (1) واقعی ویروسی آنتی ژن در طول عفونت و یا (2) آنتی بادی در میانه مرحله از عفونت و پس از. (به خاطر سادگی ما فقط می خواهم به بحث به طور گسترده مورد آزمایش پادتن به عنوان یک نوع آنتی بادی.)

Covid-19 تست در ایالات متحده در حال حاضر متمرکز شده است بر روی آنتی ژن تست; بینی گرد و خاک استفاده می شود برای تست برای حضور Covid-19 پروتئین در مخاط.

این آزمون باید به طور گسترده ای در دسترس است در راه است که مسدود نیست ما اتاق اورژانس. موبایل تست برای در معرض خطر سالمندان و همچنین گسترش سریع درایو را از طریق امکانات تست و یا حتی خود اداره خانه سواب کیت است که می تواند ایمن ارسال شده به آزمایشگاه می تواند کمک کند به سرعت در حال شناسایی کسانی که نیاز به دقیقترین قرنطینه (قرمز).

To End the Pandemic Give Universal Testing the Green Light
تجسم داده ها: Suraj پاتل و ویروسی پاتل

ما همچنین نیاز به افزایش ظرفیت به جزئیات این آزمایشات است. کره جنوبی در گزارش اول خود را Covid-19 مورد در همان روز به عنوان ایالات متحده آمریکا اما تا به حال شش بار تست ظرفیت سرانه. خوشبختانه علم پشت تجزیه و تحلیل Covid-19 آنتی ژن آزمون به طور گسترده ای در دسترس است—آزمایشگاه های دانشگاه تجاری آزمایشگاه و دولت تمام تجهیزات مورد نیاز به آنها را بخوانند. آنها فقط نیاز به تنظیم شود تا برای تست و تایید شده به تجزیه و تحلیل نمونه. که بدون نیاز به دستیابی به موفقیت های پزشکی فقط رهبری سیاسی که ممکن است بلندتر منظور در حال حاضر.

این آنتی ژن تست اما تنها می توانید بگویید ارائه دهندگان اگر یک فرد دارای یک فعال Covid-19 عفونت و یا بدون علامت حامل.

ما همچنین نیاز به تایید سرولوژی خون و/یا الایزا آنتی بادی آزمایش است که می تواند به سرعت در حال اعزام به تشخیص بیماری ایمنی. در برخی موارد این آزمون می تواند خود در خانه اداره به آزمون برای ایمنی از Covid-19. این یک افسانه ایده. بهداشت عمومی انگلستان در تلاش برای ایجاد میلیون ها نفر از 15 دقیقه در خانه تست کیت برای عموم در دسترس در داروخانه ها و از طریق پست الکترونیکی در این لحظه یکی از آزمایشات ثابت می کند موثر. بریتانیا اولین گزینه به تازگی شکست خورده اما علم پشت آنتی بادی آزمایش به ما بگویید که این یک موضوع است که اگر یکی از این آزمون ها موفق هستند. ده ها تن از مشابه آزمون مسابقه به سمت تصویب در ایالات متحده آمریکا و کشورهای دیگر نیز هست.

هدف این است که این آزمون در دسترس برای 10 پوند در هر آزمون در محلی فروشگاه های مواد مخدر: است که در برابر به حدود 4 میلیارد دلار برای ساخت یک کیت تست در دسترس به هر کسی در ایالات متحده—مبلغ ناچیز نسبت به 2 تریلیون دلار امداد رسانی بسته بندی کنگره گذشت. آزمون های مشابه برای تشخیص حضور دیگر ویروسی آنتی بادی در حال حاضر در دسترس در ایالات متحده در حدود 10 دلار است. یکی انتظار می رود COVID آزمون به هزینه حدود همین مقدار است.

ما باید در مراحل برنامه ریزی در حال حاضر به طوری که ما در حال آماده به ارسال صدها میلیون نفر از کیت های آزمایش ابتدا با سخت ترین ضربه شهرستانها و اولین پاسخ دهندگان در آنها و سپس به عموم دقیقه آنها تایید شده است. CDC می تواند ایجاد یک پورتال آنلاین می تواند برای مردم به گزارش نتایج خود را پس از مقامات بهداشت عمومی می توانید با خواندن دقیق بیماری همه گیر را گسترش توسط کد پستی. کمی وجود دارد که به هیچ انگیزه ای برای دروغ گزارش یک نتیجه اما آپلود نتایج می تواند با پست الکترونیکی-در تایید اگر لازم تلقی می شود.

در مجموع قادر به دسته بندی همه آمریکایی ها به رنگ قرمز یا زرد یا سبز ما باید به دنبال سه مرحله است:

  1. در ادامه با زمان اجتماعی فاصله راهنمایی برای خرید زمان است.

  2. ارائه خود تجویز گزارش خود آنتی بادی آزمایش برای هر آمریکایی است. کسانی که تست مثبت می تواند مجددا روزانه زندگی عمومی با احتياطات استاندارد.

  3. در ادامه به منظور بهبود دسترسی و سرعت آنتی ژن تست بنابراین ما می تواند به سرعت و به شدت قرنطینه کسانی که فعال بیماری و مسری هستند.

آن را هرگز خیلی زود به برنامه ریزی و آماده سازی

اولین آنتی بادی آزمون باید فقط توسط FDA تایید شده و دیگران از نزدیک در پشت. آن را خیلی زود برای دولت به برنامه ریزی برای به دست آوردن آنها توسعه یافته در مقیاس انبوه و دریافت آنها توزیع شده است. گیاهان باید به آماده سازی برای توسعه 300 میلیون کیت تست در حال حاضر به طوری که پس از نهایی مشخصات تایید شده است وجود دارد بدون زمان تاخیر برای تولید. این USPS CDC و بخش خصوصی از جمله داروخانه ها و بیمارستان سیستم باید آماده تحویل و جمع آوری اطلاعات. در موازات ما نیاز به راه اندازی اورژانس آزمایشگاه و کیت تست و آزمایش به مراکز خارج از بیمارستان برای آزمایش آنتی ژن در هر دولت است. قبل از برنامه ریزی است که منظور از بعد چون هر روز تاخیر ما هزینه ژرف مقدار از زندگی و دلار است.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.


در این شرایط محدود اگر آلمان یا کره جنوبی در دولت تصویب یک آزمون اختصاصی و یا روش برای هر دو آنتی ژن و آنتی بادی آزمون FDA باید به طور خودکار اعطای تصویب به همان بلافاصله. کسانی که ملت را سر شروع به تست و وجود دارد هیچ دلیلی برای تاخیر در تحویل با یک نگاه دوم است.

اگر چه این نوع از بسیج بی سابقه است بنابراین قرار دادن یک مرد در ماه. به جز اینجا ما نمی نیاز به هر گونه فن آوری و یا پیشرفت های علمی: این یک مشکل رهبری.

هیچ یک سازمان روش تحویل و یا نوع آزمون است که برای حل این بحران است. همین دلیل است که ما نیاز به اقدام هماهنگ از دولت فدرال به انجام این کار عظیم لجستیکی feat با کمک از ارتش و بخش خصوصی.

ما به رهبران مانند فرماندار اندرو کومو که به سرعت برش از طریق بوروکراسی به گسترش نیویورک تست قابلیت تماس برای این سطح بعدی از اقدام تهاجمی. و نگاه ما به رهبران بخش خصوصی در حمل و نقل, تست و تدارکات تخصص برای کمک به این پروژه به نتیجه برسد.

اما این فقط یک فاجعه طبیعی را یک فاجعه ملی. همین دلیل است که کنگره و رئیس جمهور باید در عمل به نفع ما قهرمانان: ما مقابل کارگران خط. بهداشت حرفه ای اولین پاسخ دهندگان حمل و نقل کارگران فروشگاه های مواد غذایی و کارکنان و داروسازان دولت پرسنل و اعضای رسانه ها و اعضای ارتش و همه کسانی که نمی توانید از خانه کار می کنند نیاز به محافظت می شود و تست این است که چگونه ما آنها را محافظت می کند. اگر نه برای قهرمانان ما پس از آن برای سالمندان ما; پاسداران بشریت خرد جمعی. آنها نه توانایی مبارزه با این بیماری خود به خود و خود را به خاطر ما باید برای مبارزه با آنها.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de