“اگر شما نمی خواهید به من اطلاعات” یکی از دانش آموزان گفت: در طول کلاس “من قصد دارم به آنچه که من باید با آن اجرا کنید. حتی اگر چیزی است که فقط یک احتمال من هنوز هم می خواهم به اشتراک گذاشتن آن است. من می خواهم مردم بدانند.”

کلاس بحث بود Covid-19 به طور خاص چگونه کمی از ما در مورد کسانی که در معرض شده است و آنچه ممکن است اتفاق می افتد بعدی. از نگرانی های خاص بود که آیا سیراکیوز دانشگاه پردیس خواهد دید. این دانش آموز نبود کارگردانی او سرخوردگی در من دقیقا اگرچه این درست است که من می توانم بگویم او بسیار است. در عوض او با اشاره به رهبری در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و در سیراکیوز. او همچنین نبود ساخت یک بازی اول شخص استدلال. بلکه او هدایت چه او را شاهد بوده و در شبکه های: غریزه به اطلاعات منابع زمانی که پاسخ رسمی در تامین کوتاه مدت هستند. شاید پاسخ آن در حال از دست رفته (و یا محدود و یا متناقض) به دلیل وحشی نهادی dissembling. شاید آنها از دست رفته به دلیل پاسخ به سادگی در دسترس نیست. در هر صورت این دانش آموز را نقطه بود که برای بسیاری از مردم به اشتراک گذاری چیزی بهتر از به اشتراک گذاری چیزی در همه.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

که آیا یا نه که درست بستگی دارد به طور کامل بر روی آنچه که به اشتراک گذاشته. آن را مفید برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات از CDC فدرال و مشاوره های مسافرتی و گزارش های رسمی از تایید موارد همه اینها مهم باقی مانده مطلع است. که نه تنها نوع های وجود دارد, اما آن چیزی است که من دانش آموز توصیف میکردم. او به معنای فوق العاده خطرناک جامعه گسترش Covid-19 شایعات و تئوریهای توطئه. این نوع از های—که شده است wreaking ویران در سراسر جهان—گرایش به صمیمی تر. مردم هنوز هم ممکن است ارسال پیام های عمومی نه به شخص خاص (“به چه کسی ممکن است نگرانی در اینترنت”) اما مشکل ترین اطلاعات در مورد بحران اغلب به صورت محلی متمرکز, پخش كردن, از طریق چت و یا پیام کوتاه و یا ایمیل بین دوستان و همکاران و همسایگان.

نقاشی از جامعه شناسی فاجعه کیت Starbird توصیف این به عنوان “جمعی sensemaking”; در این بحران و دیگران به اشتراک گذاشتن آنچه که ما شنیده ایم این است که چگونه ما روند حوادث. این هم یک راه برای کمک به کسانی که در اطراف ما—حداقل در این یک راه برای احساس می کنم مثل ما در حال کمک به. مشکلات بوجود می آیند که آنچه که ما در حال به اشتراک گذاری است که تایید نشده است. ممکن است که برخی از اطلاعات معلوم می شود درست است. برخی از این ممکن است تبدیل می شود نادرست است. نمی دانستند که که در عین حال های به هر حال خطرات فرستادن مردم به حالت وحشت و یا shut-down حالت و یا ترکیبی از این دو. آن اضافی تاسف اثر تضعیف و یا به سادگی غرق کردن—official, اطلاعات, افزایش, احتمال, به عنوان Starbird توضیح می دهد که مردم را به تصمیم گیری است که خود را به خطر اندازد و یا دیگران است.

در روزهای آینده و هفته چگونه ما پاسخ به Covid-19 شیوع حیاتی خواهد بود. به حرکت بحران هر شکل آن طول می کشد ما نیاز به رویکرد اطلاعات در مورد ویروس در راه همان رویکرد ما به ویروس خود را با یک communitarian تمرکز.

به عنوان یک چارچوب اخلاقی, communitarianism foregrounds متقابل وابستگی متقابل و مسئولیت مشترک و به دنبال امن مساوی با آزادی برای همه در یک جمعی. (بسیار عالی بیان این نظریه را می توان در اینجا یافت نشد.) Communitarianism تضاد با فردی تمرکز لیبرالیسم که پاس آزادیهای فردی و استقلال و همچنین آزادی از خارج از تجاوز. Communitarianism هنوز هم ارزش این افراد را تشکیل می دهند که یک جامعه است. اما آن را به رسمیت می شناسد که کل باید پرورش یابد به طوری که قطعات آن فرد رشد می تواند به همان اندازه.

در بازتاب در جهان طبیعی گیاه شناس رابین دیوار Kimmerer بر چه جمعی و فردی مزایای با هم همپوشانی دارند. گیاهان و حیوانات و به اشتراک گذاری. آنها به اشتراک گذاشتن منابع آنها مواد مغذی آنها به اشتراک گذاری منابع انرژی است. (Kimmerer توضیح می دهد که های بین ذرت و لوبیا و کدو در اینجا.) آن را ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب که طبیعت را به اشتراک بگذارید آنقدر به تکامل به نفع قوی ترین افراد است. اما به عنوان Kimmerer توضیح میدهد: “ما را در یک قبر خطا اگر ما سعی می کنید برای جدا کردن فرد خوب بودن از سلامت کل است.”

بهداشت عمومی تلاش اساسا communitarian. سلامت افراد میباشد, البته, اما بهترین راه برای نگه داشتن افراد سالم نگه داشتن جامعه سالم است. شستن دست ها یک مثال است. شستن دست های خود را (به درستی) است که یک راه موثر برای جلوگیری از آمدن به تماس با Covid-19. آن را نیز بدان معنی است که شما کمتر احتمال دارد به گسترش این ویروس به دیگران—یک نگرانی خاص برای افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی. (من توضیح داد که این اصل برای دانش آموزان من به عنوان من Cloroxed دوزخ خارج از کلاس صفحه کلید و ماوس. نگرانی نیست فقط میکروب ها من ممکن است انتخاب کنید تا آن را از میکروب ها ممکن است من را پشت سر بگذارید.) همان می رود برای ماندن در منزل و زمانی که شما احساس بیمار (برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به این گزینه). ما بازیابی سریع تر زمانی که ما در حال استراحت. با جدا کردن خودمان نیز به حداقل رساندن خطر آلوده آسیب پذیر ترین اعضای جمعیت است. این به نوبه خود خطر از حد بار بیمارستان ها و به خطر انداختن خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و به حداکثر رساندن احتمال است که مهم ترین بیماران خواهد شد مراقبت از آنها نیاز دارید.

اگر چه آن را پخته به فرض صحت عامه communitarianism است که چگونه مردم تمایل به رویکرد گفتمان عمومی—قطعا نه در آمریکا. هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد سخنرانی تمرکز در عوض در فرد است. آن چیزی که برای مننیست چه چیزی بهترین را برای ما. این شامل این باور است که ما باید این حق را برای تقویت شود نه فقط به صحبت می کنند. Communitarianism منعکس است که اسکریپت. البته فردی بیان مسائل درست مانند بهداشت فردی مهم است. اما تمرکز این است که چه اتفاقی می افتد پایین دست برای سایر افراد و جوامع و تاثیر چیزی است که در سلامت کلی جمعی.

که با توجه به پایین دست عواقب یک مأمور انگیزه های ماده بسیار کم است. بسیار مهم تر هستند و عواقب ناشی از همه که به اشتراک گذاری. در مورد Covid-19 کسانی که عواقب اغلب ماشه حاد وحشت. برای مثال من به عنوان دانش آموزان لرزاند کردن تمام شایعات در آنها شنیده می خواهم در مورد قریب الوقوع بسته شدن سیراکیوز به دانشگاه آنها جفت و جور میشد به ترس—به عنوان به خوبی به عنوان دیگر شایعات—در مورد آنچه که برای فارغ التحصیلی برای پدر و مادر خود را’ امنیت سپرده ها در اتاق های هتل ها برای آپارتمان خود را اجاره. به دانشگاه ایمیل های متعدد توضیح است که وجود دارد هیچ برنامه فوری برای بستن اما این کلاس خواهد شیفت آنلاین به عنوان لازم شد برای بازی در این سیل از scuttlebutt به خلاف. شاید کسانی که رسمی پیام هرگز از طریق شکست به دلیل وجود بیش از حد بسیاری از پیام های دیگر به روند. شاید قطع ارتباط بین آنچه در دانشگاه می گفت و چه دانش آموزان بودند شنوایی قرار است این دانشگاه به عنوان یک توطئه دشمن. در هر صورت حقیقت این است که این دانشگاه در برگزاری یک الگوی موفق به ثبت نام.

جامعه گسترش شایعات در مورد Covid-19 است که البته بسیار متفاوت از جامعه گسترش Covid-19 خود را. اما تاثیر ساختاری مشابه است. فقط به عنوان خط مقدم کارکنان مراقبت های بهداشتی می تواند عادی هجوم بیماران مقامات دولتی و روزنامه نگاران و مربیان می تواند عادی هجوم شایعات و تئوریهای توطئه. مشکلات بوجود می آیند زمانی که وجود دارد ناگهانی تب و تاب از آلوده اطلاعات, به ویژه هنگامی که آن را به بخش خصوصی و نمی تواند برای جستجو و یا نظارت. می توان آن را غیر ممکن می دانم که در آن یا زمانی که رد کردن حتی باید آغاز خواهد شد. آن را فقط به عنوان می تواند روی حیله و تزویر بدانند که آیا کسانی که debunks موثر خواهد بود به خصوص اگر شما در حال صحبت کردن از طرف یک موسسه است که مردم بی اعتمادی. این پویا به شمار خطرات منحصر به فرد برای کسانی که در اطلاعاتی مقدم آیا آنها استادان دانشگاه و یا مراقبت های بهداشتی حرفه ای است. هنگامی که شما در حال ایستاده در مقابل یک کلاس پر از وحشت دانش آموزان و شما نمی توانید به آنها اطمینان خاطر شما لازم نیست که هر گونه پاسخ خودتان وحشت که می تواند مسری است. شاید نه وحشت بیش از Covid-19 اما بیش نحوه حاوی اطلاعاتی تهدید.

که در آن بهداشت عمومی و گفتمان عمومی فیوز. آلوده اطلاعات بهداشت روان موضوع; نه دانستن آنچه واقعا اتفاق می افتد و یا به چه کسی اعتماد به ایجاد یک شناختی بار. “Coronavirus است که بیش از حد استرس زا” یکی از دانش آموزان گفت: در پایان این بحث ما. “می تواند ما را در بازگشت به صحبت کردن در مورد انتخابات؟” او به شوخی گفتم—راستش این یکی از بهترین 2020 جوک من شنیده ام—اما نقطه خود را به خوبی گرفته: Covid-19 است که به دور از تنها بحران جهانی که ما با آن مواجه. که بی وقفه هرج و مرج بدتر ذهن ذوب افت حاضر باعث می شود آن را استرس زا فقط برای از خواب بیدار در صبح است. و حدس بزنید چه اتفاقی می افتد زمانی که ما که استرس ؟ سیستم ایمنی بدن ما رنج می برند.

شایعات و تئوریهای توطئه به نظر می رسد برای ارائه بریدن از ثبات. هنگامی که ما به اشتراک گذاشتن آنچه که ما از همسایه ها شنیده می شود که او زد به پس یا چیزی یک دوست از یک دوست گفت: در مورد بسته شدن دانشگاه یا آخرین تایید Covid-19 مورد با توجه به screencap کسی فرستاده شده در متن موضوع ما در حال ارائه آن در سقوط آزاد خودمان شامل—یک لبه که در آن برای ایستادن. که حسن نیت حرکت. این شهر همچنین دارای نهان communitarian عواقب. همانطور که ما نیاز به نگه داشتن جوامع ما به عنوان سالم به عنوان امکان پذیر است ما نیاز به نگه داشتن ما اطلاعات شبکه به عنوان روشن که ممکن است. هنگامی که ما در نهایت اطلاعات مورد نیاز ما را, ما می توانیم به طور موثر تر تریاژ خطرناک ترین اطلاعات غلط. کمتر مسدود اطلاعات چشم انداز نیز کمک خواهد کرد تا فضای احساسی پس ما بهتر قادر به مراقبت از دیگران و خودمان است. به عنوان Covid-19 اجرا می شود البته آن چه دقیقا این را می خواهم نگاه ناشناخته باقی مانده است. اما هر چه به پایان می رسد اتفاق می افتد, ما باید به یاد داشته باشید به عنوان رابین دیوار Kimmerer توضیح می دهد که “همه شکوفایی متقابل است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل Devsرویایی دره سیلیکون کوانتومی, هیجان انگیز
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را—راه امن
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im