به حرکت خطر در یک بیماری همه گیر شما نیاز به یک رنگی نمودار

در حال رفتن به دندانپزشک خطرناک تر از مواد غذایی خرید ؟ سلامت عمومی گروه ها می خواهند به ما کمک می کند وزن روزمره خطرات با به آسان به خواندن ،

یک سال و نیم پس از ظهور Covid-19 ماه پس از شهرها و ایالات متحده رفت و به مستند—و به درجات مختلف بیرون آمد دوباره—ما بیش از آشنایی با اصول اولیه آنچه که ما باید انجام دهید برای محافظت از خود: در خانه بمانند اگر شما می توانید, اجتماعی, فاصله زمانی که شما نمی توانید و پوشیدن ماسک هنگامی که شما به کمتر از اسلحه-ظهر از مردم است.

که راهنمایی ساده است — بیش از حد ساده است ، آن را حساب نمی کند برای پیچیدگی چگونه زندگی می کنند در یک بیماری همه گیر و یا پاسخ به سوالات است که می آیند تا در هر روز است. آن را امن برای بازگشت به کار ، تحت روش در دندانپزشک ؟ به نشستن در اتاق انتظار دکتر? اگر شما می خواهید به ورزش تیراندازی است hoops دقیق تر از تنیس است ؟ اگر شما نیاز به آرامش یک کتابخانه امن تر از کلیسا ؟

هیچ فدرال راهنمایی برای چنین سوالاتی وجود دارد شروع به guides: رنگی نمودار که برآورد خطر نسبی از فعالیت های روزمره. آنها ممکن است نگاه آشنا, اگر شما زندگی می کنند در یک محل مانند گرجستان که در آن تعداد گرده لغزنده به شما بگویم زمانی که آن را بی خطر به بیرون بروید و یا اگر شما ما را بازدید از پارک های ملی که در آن آتش علائم خطر به شما اجازه می دانم که آن را OK به نور آتش; آنها اغلب رنگی در آشنا خطر طیف وسیعی از رنگ سبز-زرد-قرمز. آنها از فردی دانشمندان از محققان دانشگاهی و از سازمان های حرفه ای و ارائه آنها بینش و پشتیبانی برای تصمیم گیری های روزانه از زندگی در یک بیماری همه گیر: معادل یک چراغ چشمک زن توقف و یا رفتن.

برای اولین بار بود منتشر Covid-19 شاخص خطر است و ایجاد سه کارشناسان بهداشت عمومی. حزقیال J. Emanuel صندلی از گروه اخلاق پزشکی و سیاستگذاری سلامت در دانشگاه پنسیلوانیا و قبلا مشاور اوباما در کاخ سفید, راه اندازی, راهنمای شخصی در یک پست وبلاگ در ژوئن 30, توضیح داد که این تیم رسم فعالیت های ممکن در یک ماتریس با چهار محور: آیا فعالیت خواهد رخ می دهد در یک فضای محصور; آیا آن را جذب جمعیت; این که آیا این موضوع کسی به “قوی exhalations” (عطسه, فریاد, آواز خواندن و یا سرفه); و چه مدت طول خواهد آخرین.

دیگر نویسندگان James P. فیلیپس, یک پزشک و رئیس فاجعه پزشکی در دانشگاه جورج واشنگتن بیمارستان و Saskia Popescu, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه آریزونا. Popescu به طور همزمان منتشر شد آن را در توییتر که در آن است را دوست داشت بیش از 2.300 بار. هدف او می گوید: به حرکت ارتباطی مورد Covid-19 خطرات به دور از باینری “آیا این/که نمی” پیام. “ما می خواستیم مردم به درک, به زندگی باز می شود که وجود دارد این است که طیف وسیعی از خطرات احتمالی و وجود دارد چیزهایی که شما می توانید به ماندن بگیرید امن و همه چیز شما ممکن است بخواهید برای جلوگیری از,” او می گوید.

مردم با دادن اجازه به انجام کارهایی است که به نظر می رسد به احتمال زیاد امن بود و بخش مهمی از تدوین راهنمای بعدی منتشر شود که کشیده شده Covid-19 نیروی کار تگزاس انجمن پزشکی و منتشر شده جولای 8. مانند امانوئل گروه راهنمای تگزاس راهنمایی شروع می شود در رنگ سبز و آبشار به رنگ قرمز روشن, عبور از طریق فندک سبز و زرد و کهربا. بر خلاف فوری آن سلف آن پشته فعالیت های عمودی به جای افقی—و آن را نیز subdivides هر گروه رنگ را بیشتر و کمتر مخاطره آمیز فعالیت های. در نور سبزی برای مثال آن را در رتبه بازی گلف به عنوان کمتر خطرناک تر راه رفتن را از طریق مرکز شهر مشغول است; در میان برف های آن قضات یک سالن مو مراجعه به کمتر خطرناک تر سوار هواپیما. (پس از آن سرچشمه در تگزاس و خانه برخی از بزرگترین کشور مگا کلیساها آن را به طور خاص در لیست “خدمات مذهبی با 500+ پرستان” به عنوان چیزی برای جلوگیری از.)

“این برای ما مهم بود که چیزهایی که شدنی می گوید:” Ogechika K. Alozie یک وظیفه نیروی عضو و عفونی-بیماری پزشک در ال پاسو. “اگر همه چیز را در لیست ما شده بود نارنجی و قرمز مردم ممکن است در واکنش با:” این دست یافتنی نیست برای من پس چرا باید زحمت من?'”

به آمده تا با رتبه بندی نیروی کار همراه با انجمن پزشکی کمیته بیماری های عفونی انباشته یک لیست از سوالات آنها از بیماران و همکاران و امتیاز هر فعالیت با استفاده از هر آنچه که آنها می تواند عصاره ای از ادبیات علمی. مشکل این است که هنوز هم وجود دارد است که بسیار نیست. هر چند احتمالا ده ها هزار نفر از مقالات در رمان coronavirus منتشر شده اند و یا آپلود به preprint سرور از ماه ژانویه وجود ندارد زمان کافی برای آزمایش که قطعی اثبات خطرات ناشی از نوردهی های مختلف.

وجود دارد extant مقالات هر چند در مواجهه با خطرات در اوایل شیوع کروناویروس: سارس در سال 2003 و MERS ابتدا در سال 2012. و وجود فراوان در ادبیات دیگر تنفسی و هوابرد عوامل بیماری زا. وظیفه نیروی قرض گرفته شده و هر آنچه که مفید به نظر می رسید و لایه خود بهترین قضاوت بالینی در بالا. “از نظر ما این به اجماع دستورالعمل بر اساس نظر کارشناس” Alozie می گوید.

راهنماهای به معنای اطمینان, اما آنها همچنین کیفرخواست. راهنمایی مثل این باید مسلما به منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به طور معمول منبع بهداشت عمومی مشاوره در مورد خطرات ناشی از استفاده از کمربند ایمنی برای سیگار کشیدن به روابط جنسی. واضح است در این نقطه است که CDC شده است خاموش به دلایل سیاسی; شاهد عدم وجود مدیر رابرت Redfield از کاخ سفید تریبون و حرکت در هفته گذشته به داده ها در Covid-19 بستری شدن در بیمارستان و به دور از CDC را کنترل کنید. اگر بهداشت عمومی دستگاه از این ایالات متحده بود که انجام آن از وظایف اصلی خصوصی شهروندان ندارد به گام به فاصله. “من آرزو می کنم ما نیست که برای انجام این کار, اما در اینجا ما می گوید:” Popescu. “به عنوان سخت به عنوان ما فشار این, آن را نمی خواهد رسیدن به مردم به عنوان بسیاری از آن را در صورتی که سی دی آن را منتشر کرده بود. بنابراین فقدان رهبری و منابع در سطح ملی است مكيدند.”

برای تضمین یک نمودار به اطلاع عموم مردم آن را به اندازه کافی به تحقیقات چه می گویند. آن را نیز مهم به شکل سمت راست زبان بصری برای کمک به مردم در درک آن است. سفارش مخاطره آمیز فعالیت های بالا به پایین مانند یک لیست و یا از چپ به راست مانند علمی, نمودار ممکن است به نظر می رسد یک انتخاب ساده به عنوان بدیهی یک استراتژی ارتباطی به عنوان قرض سبز-زرد-قرمز نماد نور ترافیک. در واقع هر چند آن را شامل فرضیات: در مورد مخاطبان فرهنگی پس زمینه خود را در مورد گرافیک و داده های سواد حتی در مورد توانایی خود را برای دیدن رنگ. (حدود 8 درصد از مردان اروپایی با قفقازی, اصل و نسب و حداقل 4 درصد از مردان از میراث red-green color blindness; نرخ بسیار پایین در زنان است.) در ضمن این خیلی قابل پیش بینی است که آن را در حال حاضر parodied در یک نسخه به احتمال زیاد برای رسیدن به مردم بیشتر از هر یک از این اصل خواهد شد: یک xkcd کمیک شامل یک hilariously پیچیده نمودار که در آن اوج خطر است “برنده شدن در یک لوله آزمایش-مسابقه خوردن در یک Covid آزمایشگاه تست.”

دیوید McCandless یک روزنامه نگار و تجسم داده ها هنرمند اجرا می شود که طراحی مشاوره اطلاعات زیبا شده فکر کردن در مورد کسانی که مشکلات اساسی. (نسخه خود را از خطرات ناشی از فعالیت های مختلف می رود و از چپ به راست اما تنها از زرد از طریق نارنجی به قرمز آن متکی نیست در بلوک و یا میله اما در حباب در اندازه های مختلف.) داده های تصویری, او را در حال رانندگی, اخبار, چرخه بیماری همه گیر: نمودار از ضرر و زیان تب خطوط مورد شمارش پیشرفت میله انتقالها نظارت بر مواد مخدر کشف و واکسن پژوهش است. “در آب و هوا از اضطراب است که من اعتقاد دارم که آن را عادلانه می گویند که ما در آن هستیم وجود دارد گرسنگی, برای, راهنمایی,” او می گوید.

در عین حال این امکان وجود دارد آنها می تواند تحریف تفکر استراتژیک با انتقال بیشتر یقین از واقع وجود دارد. “خطر این است که یک چیزی روی حیله و تزویر برای برقراری ارتباط,” او می گوید. “شما را چه شده است در نهایت کیفی—آن را به صورت کیفی چرا که شما در حال اندازه گیری زیست محیطی و انسانی فشارها و چیزهایی که شما نمی توانید کنترل کنید—و شما متبلور آن را به یک نمودار. و ناگهان همه چیز را بسیار متمایز است.”

McCandless گرافیک مبتنی بر داده های حذف شده از طیف وسیعی از منابع از جمله دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع ملی و جهانی داشبورد آمار منتشر شده توسط سازمان ملل فردی (نقل شده در برخی موارد با گزارش های خبری) و اعداد از بخش بهداشت و درمان ایالات در ایالات متحده است. هنوز انتخاب یک طراح باعث می شود در تجسم داده ها می تواند سهوا گمراه کننده او اذعان دارد. “چالش بوده است چگونه می توان تجسم سازگار چیز: شما چگونه به تصویر کشیدن عدم قطعیت چگونه می توانم به شما اعتماد به نفس مجسم فواصل چگونه شما در به تصویر کشیدن خطر نسبت شما چگونه به تصویر کشیدن ظرافت آماری سطحی است؟”

در جورجيا در آتلانتا یک تیم به رهبری یوشع Weitz که هدایت میان رشته ای در مقاطع تحصیلات تکمیلی در کمی Biosciences در تلاش است به آدرس که یقین مشکل با ساختن یک نقشه خطر است که مبتنی بر داده که در آدرس خطر و خطر است. خود را Covid-19 رویداد ابزار ارزیابی ریسک با استفاده از داده های جدید و اخیر در مورد برداشت دولت از بخش بهداشت و درمان گردآوری شده توسط داوطلب Covid ردیابی پروژه و افراد آن را به یک الگوریتم است که برای حساب قابل پیش بینی سطح زیر گزارش به دلیل کمبود آزمون. از آن تغذیه که منجر به یک مدل ریاضی طراحی شده برای پاسخ به این سوال: چه احتمال این است که کسی قادر به گسترش Covid-19 حضور در هر رویداد بزرگ?

پاسخ رسم بر روی یک شهرستان در سطح گرما نقشه از ایالات متحده با استفاده از کلاسیک خطر رنگ های هر چند کمی ملایم تر به جای خودنمایی میکند: رنگ زرد کم رنگ کردن عمیق کبود و قرمز است. و آنها می تواند نگران کننده است. جمعه گذشته با توجه به نقشه فرصتی است که یک فرد آلوده خواهد بود در حال حاضر در یک جمع 100 نفر در آتلانتا بود 99 درصد است. در شیکاگو آن 68 درصد است. در شهر نیویورک آن 42 درصد است.

Weitz می گوید او شده بود سرهم بند با قرار گرفتن در معرض مدل پس نگرانی برای یک بیماری همه گیر ممکن است شروع به رد شدن در ماه ژانویه است. در ماه مارس آتلانتا قرار بود به میزبانی مارس جنون مسابقات—و هر چند موارد در گرجستان بودند و هنوز هم کم او شروع به فکر کردن چگونه برای تعیین کمیت ریسک ممکن است. (گرجستان در حال حاضر یکی از ما نقاط فرو رفته و در یک نبرد قانونی بین شهرداران شهرستان که اعمال ماسک حکم و یک فرماندار که حاضر به آنها اجازه می دهد.) “به عنوان موارد شروع به افزایش در اینجا و مدارس و کسب و کار در حال بازگشایی مردم در حال پرسیدن سوال سخت: می توانم فرزندم را به درس ؟ می توانم با خیال راحت رفتن به یک نوار یا رستوران؟” Weitz می گوید. “پاسخ دادن به این سوالات است که هسته از چه ما در حال تلاش برای انجام.”

یکی از سایت ویژگی های کشویی است که کاربر می تواند با استفاده از را انتخاب کنید اندازه رویداد از به عنوان چند به عنوان 10 نفر (“یک مهمانی شام” Weitz برآورد) به عنوان بسیاری از 10,000 که می شده اند به اندازه جمعیت برای مارس جنون. اگر شما زوم کردن برای مشاهده کل ایالات متحده و سوال در مورد خطر در یک مهمانی شام, همه چیز نگاه نکنید بیش از حد بد: خطر احتمال از حدود 25 درصد در شمال و کشورهای غربی و 25 تا 50 درصد در جنوب شرقی و جنوب. حرکت کشویی به بزرگتر تجمعات هر چند که همه چیز و بدتر به سرعت. جمع 100 نفر به اندازه یک عروسی در قبل از زمان حمل قرار گرفتن در معرض خطر از 75 درصد یا بالاتر در تمام جنوب شرقی ترین و غربی. در 1000 نفر به اندازه یک کنسرت مخاطبان تنها یک دانش سطحی از شهرستانهای باقی می ماند و کم خطر, همه در بالا جدید انگلستان و دشت بزرگ.

این یک دلهره آور مشاهده. اما Weitz اشاره می کند که این نقشه نه تنها به ما نشان می دهد ما چقدر در معرض خطر هستند. آن را نیز به ما نشان می دهد که کاهش خطر ممکن است. “من امیدوارم که این سبب مردم به درخواست رهبران سیاسی: ‘چرا ما در این وضعیت هنگامی که دیگران نه؟'” او می پرسد. “من می خواهم به فکر می کنم که مردم می توانند با استفاده از این سایت به عنوان وسیله ای برای صحبت کردن با یک عضو شورای شهر, یک, مدرسه, مدیره, کسب و کار خود را و می گویند” ما می توانیم بهتر انجام دهید چرا که این مکان های دیگر انجام می دهند بهتر است.'”

که امیدوار تفسیر است. آن را تبدیل به استاندارد خطر نمودار میله ها و بلوک های که محدود ما به جایی که ما می تواند وجود داشته باشد بدون خطر به چیزی کاملا متفاوت است—به یک نقشه راه گذاشته در رنگ های ایمنی است که می تواند ما را به جایی که ما می خواهیم به جای.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • 13 کانال یوتیوب ما گیک بیش از
  • تکنولوژی مواجه آن با استفاده از برچسب “استاد” و “برده”
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • با نگه داشتن coronas—و یا چرا این ویروس برنده
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountkorsan taksiOmegleKartal Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetvan escortgenco bahis