امروز کارتون: پرداختن به کد لباس

لباس برای کار از راه دور شما می خواهید یکی از شما باید.
Cartoon of office workers in meeting all without real pants on talking about readjusting

پنج شنبه, 28 مه سال 2020 است. توسط شانون ویلر با cartooncollections.com. در همین حال برخی از شرکت های فن آوری در حال تنظیم به این بیماری همه گیر جدید WFH قدرت پردازش و حتی اجازه دادن به کارکنان خندق رفت و آمد برای همیشه لطفا برای.

Cartoon of sword in stone next to bottle of hand sanitizer

چهار شنبه, مه 27 سال 2020 است. توسط الیس روزن با cartooncollections.com. هیچ Purell? بدون مشکل! هنگامی که مواد ضد عفونی کننده ژل به فروش می رساند همه جا, شما فقط می توانید برخی از خودتان را با چیزهای شما (ممکن است) در حال حاضر در صفحه اصلی.

Cartoon of man narrowly escaping dagger emerging from phone

پنج شنبه, مارس 26 تا سال 2020 است. توسط جرمی Nguyen, با cartooncollections.com. تسلیم شدن به تاریکی: در اینجا این است که چگونه به فعال کردن حالت تیره در تمام دستگاه های خود را.

Cartoon of futuristic office with no titles or rules

روز شنبه, مه 25 سال 2020 است. توسط لارس Kenseth با cartooncollections.com. شما هنوز هم می توانید تصور حتی اگر خود را F2F نیست IRL: در اینجا 14 نکته برای acing آنلاین خود را در مصاحبه های شغلی.

هر روز هفته سیمی منتشر کارتون جدید در مورد جهان علم و فن آوری است. بررسی کنید در اینجا برای اطلاعات بیشتر می خندد در طول هفته. و اگر آن را هنوز هم به اندازه کافی شما می توانید پیدا کردن تمام سیمی کارتون در یک محل حق در اینجا. به علاوه, ثبت نام برای خبرنامه روزانه و هرگز از دست ندهید بهترین های سیمی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • چگونه فضانوردان فرار هنگامی که یک فضایی راه اندازی می رود اشتباه است ؟
  • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
  • بهترین دنده را حیاط خلوت خود را بیشتر سرگرم کننده
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>