امروز کارتون: اینترنت ترس

بیشتر چیزهایی که تغییر …
Cartoon of old man telling boredlooking adult When I was young we didn't have the internet to tell us what to be afraid...

دوشنبه, مارس 16 سال 2020 است. توسط اندرو هام با cartooncollections.com. بسیاری از مردم عجیب و غریب مفاهیم مورد Covid-19 و 2020 انتخابات—اما اگر شما به خنده در تئوری های توطئه آن را در خصوصی.

Cartoon of man flopped on couch with phone complaining social media scrolling hasn't solved any of his problems

یکشنبه, مارس 15 سال 2020 است. توسط Drew Panckeri با cartooncollections.com. خاموش کردن صفحه نمایش خود را-اطلاعیه زمان—آن را فقط یک چیز بیشتر به احساس بد در مورد در زمانی که هیچ چیز را احساس می کند به خصوص خوب است.

Cartoon of hikers looking at vista that has bottled water ad hovering superimposed

روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است. توسط لیلا خاکستر با cartooncollections.com. هدف قرار دادن تبلیغات بر اساس فرد داده های کاربر حتی نمی واقعا وجود داشته باشد تا دهه گذشته است. اگر شرکت ها به سادگی اجازه نداشتند به فراموش کنه ؟

Cartoon of worker in full PPE pushing large coronavirus up hill

جمعه, مارس 13 سال 2020 است. توسط Bob عکس با cartooncollections.com. سنگاپور, هنگ کنگ, کره جنوبی و تایوان به حال مسطح منحنی. پس از آن مسافران از آمریکا و اروپا شروع reimporting coronavirus—به طوری که آنها مجبور به انجام دوباره آن را.

هر روز هفته سیمی منتشر کارتون جدید در مورد جهان علم و فن آوری است. بررسی کنید در اینجا برای اطلاعات بیشتر می خندد در طول هفته. و اگر آن را هنوز هم به اندازه کافی شما می توانید پیدا کردن تمام سیمی کارتون در یک محل حق در اینجا. به علاوه, ثبت نام برای خبرنامه روزانه و هرگز از دست ندهید بهترین های سیمی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • موضوع: چگونه همه ما حل بحران آب و هوا
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • سلامتی اثرگذارندهها فروش وعده های دروغین به عنوان بهداشت ترس افزایش می یابد
  • چرا زندگی در طول یک بیماری همه گیر احساس حقیقی
  • خدمات پستی را تعجب آور نقش مهمی در زنده ماندن روز قیامت
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>