تام کروز در حال ساخت یک فیلم در فضا با SpaceX و ناسا

بازیگر گزارش شده است که کار کردن با کارگردان Doug Liman در فیلم است.

سلام زمینیها. خوش آمدید به یکی دیگر از نسخه از مانیتور سیمی سرگرمی اخبار خلاصه اخبار. این زمان در اطراف ما اخبار در مورد دخمه پرپیچ و خم عاقبت (نزدیک به 35 سال بعد اما ما آن را) یک بیماری همه گیر آماده فیلم که به ضرب گلوله کشته شد بر روی آی فون و تام کروز قصد دارد برای فیلم در فضا است. در اینجا اجازه بدهید به ما توضیح دهد.

بنابراین تام کروز واقعا فیلمبرداری یک فیلم در فضا

به عنوان شما ممکن است به یاد چند هفته پیش ما به شما در مورد برخی شایعات پرواز در اطراف هالیوود نشان می دهد که تام کروز می خواستم به ساقه یک فیلم در فضا با کمک ناسا و ایلان SpaceX. معلوم شد چیزی به آنها بعد از همه. در یک گزارش در مهلت کارگردان Doug Liman, که, کارگردانی, کروز در لبه فردادر هیئت مدیره به راس جدید فیلم اکشن است که طلب کردن از کمک ناسا و اسپیس ایکس برای حداقل برخی از فیلمبرداری.

کمی شناخته شده در مورد طرح اما مهلت گزارش اشاره می کند که Liman نوشت: اولین پیش نویس اسکریپت و کروز است که یک تهیه کننده در این فیلم است. با توجه به همه گیر و آموزش کروز و دیگران را به احتمال زیاد باید از طریق وجود دارد هیچ گفتن دقیقا زمانی که این فیلم می تواند شروع به تولید اما به نظر می رسد مانند این یکی در واقع ممکن است اتفاق می افتد. بیایید ببینیم که اگر ما می توانید دریافت کنید #SendTomCruiseToSpace روند.

دخمه پرپیچ و خم شدن است عاقبت

صحبت های تعجب آور, اخبار, دخمه پرپیچ و خم شدن است عاقبت. مهلت گزارش که Scott Derrickson مستقیم پیگیری به سال 1986 جیم هنسون کلاسیک. این فیلم که با حمایت جیم هنسون شرکت خواهد بود نوشته شده توسط مگی لوین که نوشته و کارگردانی “ولنتاین من” قسط از Hulu را به تاریکی. Derrickson به تازگی پا به دور از عاقبت به مارول فیلم , دکتر, عجیب و غریب بیش از تفاوت های خلاق.

آیفون-شات Germaphobe فیلم IWeirDo باز خواهد شد شرق دور جشنواره فیلم

اگر یک فیلم که شامل در حال حاضر آن ممکن است IWeirDo. رام-com و اولین ویژگی از تایوان لیائو Ming-یی فیلم برداری شده بود به طور کامل با استفاده از آی فون XS و امکانات دو روح در یک بدن—یک دختر است که در یک germophobe و یک پسر است که تقریبا به طور مداوم به شستن دست های خود را. اوه همچنین شما قادر خواهید بود به تماشای اکران خود را آنلاین با توجه به کوروناویروس. فیلم باز کردن Far East جشنواره فیلم, که به طور معمول طول می کشد محل در اودینه ایتالیا, اما در این سال اتفاق می افتد آنلاین است که به عنوان کشور همچنان به مقابله با Covid-19. جشنواره برگزار خواهد شد 26 ژوئن تا 4 جولای و IWeirDo برتر خواهد شد و در سایت MyMovies.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کارگزاران بازار سهام از سحر و جادو: جمع آوری بازی برای نگه می دارد
  • سلام بچه ها! خواندن این کتاب در طول خود را بسیار. طولانی است. تابستان
  • چگونه برای جلوگیری از اسپم—یکبار مصرف با استفاده از اطلاعات تماس
  • نکاتی برای ساخت بهتر از قهوه در خانه
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de