دانشگاه تگزاس در دالاس مطالعه از 100 برنامه های تلفن همراه برای کودکان و نوجوانان دریافتند که 72 نقض قانون فدرال با هدف حفاظت از کودکان و حریم خصوصی آنلاین.

دکتر Kanad باسو استادیار مهندسی برق و کامپیوتر در Erik Jonsson دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر و نویسنده سرب از مطالعه همراه با همکاران در جای دیگر توسعه یک ابزار است که می تواند تعیین کند که آیا یک بازی اندروید و یا دیگر نرم افزار تلفن همراه مطابق با فدرال کودکان قانون حفاظت از حریم خصوصی آنلاین (COPPA).

محققان معرفی شده و آزمایش خود را در “COPPA ردیابی با چک کردن سخت افزار-سطح فعالیت” یا COPPTCHA ابزار در یک مطالعه منتشر شده در ماه مارس نسخه از معاملات IEEE در اطلاعات پزشکی قانونی و امنیتی. این ابزار شد 99 ٪ دقیق است. محققان همچنان به بهبود تکنولوژی که آنها برنامه را برای دانلود در دسترس بدون هیچ هزینه.باسو گفت بازی ها و برنامه های دیگر که نقض COPPA مطرح خطرات حفظ حریم خصوصی است که می تواند آن را ممکن است برای کسی که برای تعیین یک کودک را از هویت و محل سکونت. او گفت: خطر افزایش است که بیشتر مردم دسترسی به برنامه ها از صفحه اصلی به جای مکان های عمومی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“فرض کنید این برنامه جمع آوری اطلاعات نشان می دهد که وجود یک کودک در پرستون جاده در Plano, Texas, دانلود نرم افزار. یک کاسب به طور بالقوه می تواند دریافت ایمیل کاربر ID و موقعیت جغرافیایی و سعی کنید به ربودن کودک است. این واقعا ترسناک” باسو گفت.

نرم افزار می تواند دسترسی به اطلاعات شناسایی شخصی از جمله نام و ایمیل و آدرس و شماره تلفن محل های صوتی و تصویری, ضبط و شناسه منحصر به فرد برای دستگاه های مانند بین المللی هویت تجهیزات موبایل (IMEI), کنترل دسترسی رسانه (MAC) آدرس Android ID و اندیشه تبلیغات ID. تبلیغات ID به عنوان مثال اجازه می دهد تا توسعه دهندگان نرم افزار برای جمع آوری اطلاعات در مورد کاربران و منافع است که آنها پس از آن می توانید فروش به تبلیغ.

“هنگامی که شما دانلود نرم افزار آن می توانید دسترسی به بسیاری از اطلاعات خود را در تلفن همراه” باسو گفت. “شما را به نگه داشتن در ذهن است که تمام این اطلاعات را می توان جمع آوری شده توسط این نرم افزار و فرستاده شده به اشخاص ثالث. چه آنها انجام با آن ؟ آنها می توانند تقریبا هر چیزی را انجام دهید. ما باید مراقب باشید در مورد این.”

محققان روش دسترسی به یک دستگاه خاص-ثبت نام یک نوع از داده ها به طور موقت-محل ذخیره سازی در یک ریزپردازنده است که نظارت بر جنبه های مختلف میکروپروسسوری عملکرد. هر زمان که یک برنامه انتقال داده ها فعالیت برگ ردپای آن را می توان شناسایی خاص ثبت نام کنید.

COPPA که نیاز به وب سایت و خدمات آنلاین به کارگردانی کودکان به دست آوردن رضایت والدین قبل از جمع آوری اطلاعات شخصی از هر کسی با سن کمتر از 13; به عنوان باسو پژوهش در بر داشت بسیاری از برنامه های محبوب منطبق نیست. او در بر داشت که بسیاری از بازی های محبوب به طور خاص طراحی شده برای کودکان جوان نشان داد کاربران اندروید شناسه اندروید تبلیغات شناسه و دستگاه توصیف.

باسو توصیه می کند که پدر و مادر با استفاده از احتیاط در هنگام دانلود و یا اجازه می دهد کودکان به دانلود نرم افزار.

“اگر بچه خود را می پرسد شما را به دانلود یک بازی محبوب, برنامه, شما به احتمال زیاد به آن را دانلود” باسو گفت. “مشکل جامعه ما این است که بسیاری از مردم آگاه هستند-و یا در مورد مراقبت نمی — این تهدیدات از نظر حفظ حریم خصوصی است.”

باسو توصیه نگه داشتن محبوبیت به حداقل برساند.

“من سعی کنید به منظور محدود کردن دانلود من از برنامه به عنوان آنجا که ممکن است” باسو گفت. “من نمی دانلود نرم افزار, مگر اینکه من نیاز به.”

محققان موسسه فناوری جورجیا, Intel Corp. و دانشگاه نیویورک نیز به این کار می کنند.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه تگزاس در دالاس. Original نوشته شده توسط کیم هورنر. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی