از شورای تحقیقات اروپا می گوید این خواسته مائورو فراری به استعفا به خاطر او قدردانی نمی کند اتحادیه اروپا بودجه آژانس را “علت وجودی.”

مجمع جهانی اقتصاد/Sikarin Fon Thanachaiary/فلیکر (CC BY-NC-SA)

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

رهبران در شورای تحقیقات اروپا (ERC) و آمار در آن رئیس جمهور سابق که باعث داد و بیداد دیروز استعفا به سختی 3 ماه به این کار است.

در نامه منتشر شده توسط ایسنا, مائورو فراری گفت که او “ایمان از دست رفته در سیستم” و پله پایین در اعتراض به ERC علم شورا امتناع از ایجاد یک برنامه خاص برای COVID-19 پژوهش است. اما 19 علوم اعضای شورا که نظارت اتحادیه اروپا بودجه آژانس در بیانیه ای گفت: امروز که فراری مجبور شد برای از دست رفته جلسات و اجازه شخصی پروژه های تجاری منحرف کردن او از این کار است. این شورا به اتفاق آرا از او خواست به گام را در 27 مارس.

ERC راه اندازی به پاداش پایین به بالا تحقیقات پایه ایده نیست تعیین پول برای تحقیق خاص مناطق به دلیل قوانین اتحادیه اروپا منع آن. اتحادیه اروپا دیگر ارگان ها می توانند از پرداخت هزینه برای پژوهش در زمینه های خاص از جمله COVID-19 اما ERC طراحی شده است برای محافظت از علم از سیاست است. فراری می نویسد که “انتظار می رود بار از مرگ و رنج و اجتماعی تحول و ویرانی اقتصادی” از همه گیر توجیه شکستن این قانون است.

اما در بیانیه امروز علم شورا می گوید فراری نشان داد “فقدان کامل از قدردانی برای علت وجودی از ERC,” موفق به شرکت در جلسات با استفاده از موقعیت خود برای ارضاء خود را با کمیسیون اروپا و اجازه دهید خود را علمی و تجاری تلاش او را منحرف کردن اذهان از کار خود را در ERC. این شورا اضافه می کند که اگر چه ERC نمی تواند تمرکز بر COVID-19 به طور خاص بیش از 50 موجود ERC پروژه به ارزش حدود €100 میلیون دلار در زمینه هایی مانند واکسن تشخیص و تجهیزات پزشکی مربوط به بیماری همه گیر پاسخ.

فراری انجام nanoscientist رئيس جمهور شد از علم شورا در ماه ژانویه شده انتخاب برای موقعیت در مارس 2019. این پادوا–متولد ایتالیایی آمریکایی تیم ملی به رهبری پیشگام تحقیقات به استفاده از نانوذرات برای هدف قرار دادن سلول های سرطانی. فراری صدها نفر از انتشارات علمی شده اند اشاره کرد دهها هزار نفر از زمان و او نیز انحصاری تعدادی از اختراعات. فراری رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت هوستون متودیست موسسه تحقیقات او نیز در هیئت مدیره مستقر در کالیفرنیا نوک پیکان داروسازی. در آن بیانیه ERC گفت: فراری بود “صرف زمان گسترده” در ایالات متحده است.

علم شورا است که نه تنها در آن انتقاد از فراری. “ما نیاز نداریم مسیحا حتی در این زمان می گوید:” زیست شناس ژان Chambaz رئیس جمهور از دانشگاه سوربن. “او بسیار متکبر است. ما در یک بحران جهانی در جهان ما در حال مبارزه بی سابقه ای همه گیر و او در می یابد این لحظه—این لحظه—به صحرا و به مردم صحبت کردن از او.”

ERC را €13 میلیارد و 7 سال بودجه می آید از اتحادیه اروپا €77 میلیارد افق 2020 برنامه های تحقیقاتی. این کمیسیون اختصاص داده €292.5 میلیون از دیگر نقاط افق 2020 به COVID-19 از جمله کمک های مالی برای تحقیقات واکسن و درمان و همچنین به عنوان پشتیبانی برای کسب و کارهای کوچک کمک به مقابله با این بیماری همه گیر. فراری می گوید این اقدامات “فرم تا حد زیادی ناهماهنگ خوشه ای از طرح های محدود و تاکید بر آبی, آسمان, کشف دستیابی به موفقیت.”

اما Chambaz شمارنده است که ERC بودجه تحقیقات طولانی مدت است که می تواند کمک به بحران بعدی در حالی که اتحادیه اروپا بودجه تحقیق و پژوهش است که در حال حاضر در دسترس به آدرس جاری است. “ما نمی نیاز به منحرف کردن ERC می گوید:” Chambaz که صندلی از لیگ اروپا, تحقیقات, دانشگاه, یک انجمن به نمایندگی از 23 دانشگاه ها در اروپا است.

در بیانیه ای مسیحی چکيده: سندرم اهلر یک عضو پارلمان اروپا (MEP) سازمان فراری COVID-19 پیشنهادات به عنوان “یک پنجره پانسمان روابط عمومی ایستادن در coronavirus بحران است.” چکيده: سندرم اهلر یکی از دو پارلمان اروپا پیشرو در پارلمان اروپا در افق, اروپا, افق 2020 در آینده جانشین. او می گوید فراری هرگز آشنا خود را با “طبیعت مستقل از ERC.” در یک مصاحبه در سال گذشته با علمفراری می گوید: او هرگز برای اعمال یک ERC کمک مالی و یا شرکت در نقد و بررسی پنل. فراری نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دیگر MEP پیشرو در افق اروپا دن Nica رومانی و معاون سابق نخست وزیر. او انعکاس برخی از فراری احساسات. او می گوید: ERC “باید بیشتر تمرکز خود را پژوهش در بودجه و پیدا کردن راه حل از نظر تحقیقات پزشکی.” Nica استدلال می کند که در حال حاضر زمان برای صحبت کردن در مورد تحقیقاتی که نیست مربوط به COVID-19. برای قرار دادن این پژوهش به عمل او می گوید: ERC همچنین باید سعی کنید برای همکاری نزدیک تر با اروپا و نوآوری شورای جدید اتحادیه اروپا کمک های مالی سازمان است که اهداف کوچک و شرکت های فن آوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im