(چپ به راست): مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری; SPL/علم منبع; CHRISTOPHE GATEAU/DPA/ALAMY زنده اخبار

ایالات متحده به شدت bungled coronavirus تست—اما همه چیز ممکن است به زودی بهبود

سرعت بحرانی در پاسخ به COVID-19. پس چرا ایالات متحده شده است به طوری که در آن تلاش برای توسعه قابل اعتماد, تست های تشخیصی و استفاده از آنها به طور گسترده ای? یک پاسخ این است که یک کیت تست طراحی شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) و نورد به دولت و آزمایشگاه های محلی در اواخر ماه گذشته موجود معیوب معرف. این مشکلات منجر به بسیاری از شک و تردید به صحت و تایید برگه از این بیماری است. اما این وضعیت ممکن است به زودی بهبود به عنوان غذا و داروی آمریکا می آید تا با یک راه حل برای معیوب CDC کیت.

داروهای جدید با هدف خلع سلاح سیستم ایمنی بدن را ‘بمب اتم’ سلول های

نوتروفيل ها را تا 70 ٪ از سلول های سفید در خون, با میلیاردها باعث هر روز توسط سلول های بنیادی واقع در مغز استخوان. سلول های گشت خون و جنگ دستمزد در پاتوژن و دفاعی نقش بسیار حیاتی است که افرادی که خود را از دست نوتروفيل ها در این دوره از درمان سرطان می میرند از عفونت. اما خود سوخته-زمین تاکتیک های سخت در بدن است. “آنها در حال کلاسیک شمشیر دو لبه می گوید:” immunologist مایکل Fessler ایالات متحده موسسه ملی علوم بهداشت محیط زیست. در حال حاضر مسلح به یک پشت سر هم از یافته های جدید در مورد سلول های, دانشمندان شروع به دنبال راه هایی برای انتخابی خلع سلاح آنها.

چرا آب و غرفه? نظریه های جدید توضیح مبهم ‘بلوک’ در جریان جت

در تابستان سال 2003 آن را به نظر می رسید به عنوان اگر زمین آب و هوا سیستم خراب شده بود. برای هفته یک توده بزرگ از هوا متوقف شده بیش از اروپا و سرکوب تشکیل ابر و ترک روز پس از روز از درخشان آسمان روشن و شکستن رکورد موج گرما که منجر به 70,000 مرگ و میر. سپس به عنوان به طور ناگهانی آن را به عنوان مجموعه ای در “بلوک” رفته بود. تحقیقات جدید شروع به توضیح دهد که چرا چنین بلوک ظاهر می شود و ناپدید می شوند — و چگونه تغییر آب و هوا ممکن است آنها را بیشتر در آینده است.

حس جدید کشف شده در سگ بینی: توانایی تشخیص گرما

سگ بینی فقط کمی بیشتر شگفت انگیز است. نه تنها آنها تا 100 میلیون بار حساس تر از ما به آنها می تواند حس ضعیف تابش حرارتی—حرارت بدن پستانداران شکار یک مطالعه جدید نشان می دهد. پیدا کردن کمک می کند تا توضیح دهد که چگونه کانین با اختلال در بینایی و شنوایی و یا بویایی می تواند هنوز هم شکار با موفقیت.

لوح فکر به نگهبانی از مقبره عیسی مسیح پس از مرگ ممکن است آنچه که به نظر می رسد

یک سنگ مرمر, قرص, هشدار قبر سارق مسلح به دور از مقبره به زودی پس از ناپدید شدن عیسی بدن ممکن است آنچه که به نظر می رسد. که این نتیجه از یک تجزیه و تحلیل شیمیایی از سنگ مرمر است که در می یابد که جسم استخراج در یونان نه خاورمیانه. به جای معروف “ناصره کتیبه” به احتمال زیاد ایجاد شده برای محافظت از قبر یونانی مستبد که درگذشت چند دهه قبل از میلاد مسیح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de