(چپ به راست): MIGUEL مدینه/خبرگزاری گتی ایماژ; JENNIFER A. بره و MATTHEW P. DAVIS; KYODO/NEWSCOM

Coronavirus به نظر می رسد غیر قابل توقف. آنچه باید جهان را در حال حاضر ؟

جهانی ماه مارس COVID-19 شروع به نگاه غیر قابل توقف. فقط در هفته گذشته سراسر کشور شیوع ظاهر در ایران, تخم موارد اضافی در عراق و عمان و بحرین. ایتالیا قرار داده و 10 شهر در شمال در مستند پس از این ویروس به سرعت در حال گسترش وجود دارد. و بیش از یک دوجین دیگر کشورها باید گزارش خود را در مورد اول است. سازمان بهداشت جهانی هنوز هم معتقد است که رو به رشد شیوع ندارد شایستگی نامیده می شود یک بیماری همه گیر اما بسیاری از دانشمندان می گویند که صرف نظر از آنچه آن را به نام پنجره برای مهار است و در حال حاضر تقریبا به طور قطع بسته است.

Newts و قورباغه نور مانند تب و تاب بودن چوب در زیر نور حق

در نگاه اول سمندر نمی ایستادگی کردن: خود را لکه دار زمین-صدای زیر پوست کمک می کند تا آنها را مخلوط را به پس زمینه از جنگل ها و رودخانه ها در سراسر جهان است. اما درخشش نوع مناسب از نور در آنها روشن خواهد شد تا مانند تب و تاب بودن چوب.

Coronavirus عفونت نگه دارید پس از نصب کروز کشتی شکست مفتضحانه در ژاپن

اما یک تعداد انگشت شماری از مسافران داخل این بیماری زده الماس شاهزاده خانم کروز کشتی پهلو در یوکوهاما را دلپذیر است. اما برای ژاپن حماسه به مراتب بیش از. بسیاری از خدمه باقی مانده در هیئت مدیره و پایدار یکی دیگر از 14 روز از قرنطینه—اگر چه در این زمان تحت شرایط است که مقامات ژاپن امید به جلوگیری از عفونت های اضافی. اما شده است وجود دارد یکی دیگر نگران کننده توسعه: همانطور که از روز شنبه هشت خدمتگزاران مردم که مشغول به کار در کشتی برای حمایت از قرنطینه باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و بیشتر ممکن است به دنبال.

دانشمندان می گویند که آنها ترک خورده و راز که چرا نهنگ ها مهاجرت می کنند—و این همه در مورد پوست سالم

برخی از مردم سفر در سراسر اقیانوس ها به دنبال گرم شفا آب در چشمه های معدنی و یا استراحتگاه ساحلی. معلوم است که نهنگ ها در حال به احتمال زیاد خود را به مهاجرت سالانه برای همان دلیل: برای حفظ سلامت پوست با توجه به یک مطالعه جدید این هفته.

‘حیرت انگیز جدید در می یابد’ نشان می دهد باستانی امپراتوری ممکن است پنهان در چشم ساده

شواهد جدید نشان می دهد روابط بین دو Mesoamerican فرهنگ—جهان وطنی کلان شهر Teotihuacan نزدیکی مدرن روز مکزیکو سیتی و مایا—شد محکم تر در هم پیچیده و احتمالا بیشتر انگیز از فکر است. نوشته شده سوابق و مخدوش هنر تولیدی صنعتی مایان فولاد در Teotihuacan اشاره به تصاحب مایا شهر تیکال در حدود سال 378 C. E. شاید بخشی از یک امپراتوری گرفتن که شامل چندین شهر دیگر. اما در بخشی به دلیل آن روایاتی که می توانست بخشی از باستان تبلیغات کمپین شک و تردید باقی بماند مورد بود که ویکتور واقعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im