Top stories: Doggerland را از دست داد جهان,’ star-بلع سیاه چاله ها و مهندسی قاتل پروانه

(چپ به راست): MANON BRUININGA; NASA/JPL-CALTECH; D. اولمست اینه که/دانشگاه کرنل

دست دنیا نشان داد توسط انسان نئاندرتال آثار شسته در شمال سواحل دریا

پنجاه هزار سال پیش غنی خاک به نام Doggerland کشیده تمام راه را از بریتانیا به هلند تحت چه در حال حاضر دریای شمال. اما به عنوان یخچالهای طبیعی ذوب شده 8500 سال پیش که زمین از دست داده بود—به عنوان شواهد از نئاندرتال, مدرن, انسان و دیگر hominin گونه که اشغال آن است. در حال حاضر به لطف €70 میلیون حفاظت ساحلی پروژه به سپر هلندی ساحل از افزایش سطح آب و خاک از عصر سنگ است که یک بار دیگر در دسترس—و آن را تبدیل کردن آثار باستانی از یک ماموت پشمالو دندان به استخوان ها و ابزار های باستانی اروپایی ها.

سیاه چاله ها در عمل بلع ستاره

در مرکز تقریبا هر کهکشان نهفته است یک هیولا های غول پیکر, سیاه چاله میلیونها یا حتی میلیاردها بار سنگین تر از خورشید است. بسیاری از آنها خفته در کمین نامرئی برای هزاران سال—تا زمانی که یک ستاره عبور می کند بیش از حد نزدیک است و به خرد کن پاره پاره. که باعث monthslong جزر و مدی اختلال رویداد (TDE) که می تواند درخشش به عنوان درخشان به عنوان یک ابرنواختر. تا چند سال پیش ستاره شناسان تا به حال کشف تنها تعداد انگشت شماری از TDEs. اما در حال حاضر نسل جدیدی از میدان گسترده نظرسنجی ابتلا به بیشتر از آنها را به زودی پس از آنها شروع به بازده بینش های جدید به حوادث خشونت آمیز و پنهان مردم از سیاه چاله ها که آنها را می راند.

مهندسی ژنتیک پروانه ها می توانید با ضربت بزمین کوبیدن آفات زراعی, اما آنها را خاموش ؟

Diamondback پروانه عشق کلم بروکلی. آنها همچنین علاقه کلم و گل کلم و مربوط به محصولات زراعی است. و آنها به سرعت تکامل مقاومت به حشره کش ها و محصولات اصلاح شده ژنتیکی به آنها را بکشند. اما نا امید کشاورزان ممکن است یک سلاح جدید در برابر آنها: مهندسی ژنتیک نسخه از حشراتی که همسر با آفات و علت نیمی از فرزندان خود را به مرگ.

شیوع ویروس از چین اعلام اورژانس جهانی

در یک حرکت است که برخی از منتقدان می گویند باید اتفاق 1 هفته پیش سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام وقوع یک رمان coronavirus در چین یک اورژانس بهداشت جهانی. که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اعلام کرد که این حرکت در یک کنفرانس مطبوعاتی روز پنج شنبه در ژنو است. این بیماری جدید برای اولین بار ساخته شده توسط چین در 31 دسامبر 2019 در حال حاضر به 18 کشور; 7834 مردم آلوده شده اند و 170 از آنها در چین کشته شده اند.

ربات زیر آب نشان می دهد پنهان پایه قطب جنوب ‘روز قیامت’ یخچال

با استفاده از یک ربات کاهش یافته و از طریق یک 700 متری در یخ دانشمندان مستقر در قطب جنوب Thwaites, یخچال دستگیر کرده اند این ویدئو برای اولین بار از یخچال های طبیعی را پایه خط مرموز مرزی که در آن یخ ملاقات زمین و جایی که گرم آب اقیانوس می تواند به آرامی ذوب یخچال های طبیعی را پایه قرار دادن آن در خطر سقوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر