Top stories: سریع تر جریانهای اقیانوسی ، coronavirus DNA و بزرگترین مطالعه ژنوم سرطان

(چپ به راست): ناسا/GODDARD SPACE FLIGHT CENTER تجسم علمی STUDIO; ECOHEALTH داد; سیسیل H. فاکس/علم منبع

گرمایش جهانی است, بالا بردن سرعت زمین گسترده جریانهای اقیانوسی

برای نزدیک به 25 سال جریانهای اقیانوسی شده اند به سرعت در حال بالا بردن سرعت تا حدودی به دلیل گرمایش جهانی بر اساس تحقیقات جدید. بر اساس مشاهدات و مدل های, مطالعه, نویسندگان ادعا می کنند که از سال 1990 تا 2013, انرژی جهان, جریان افزایش برخی از 15 درصد در هر دهه است.

معدن coronavirus ژنوم برای یافتن سرنخ هایی به وقوع ریشه

دانشمندان در حال علنا های رو به رشد تعداد کامل توالی 2019 رمان coronavirus (2019-nCoV)-53 در آخرین شمارش در طرح جهانی در های تمام آنفلوانزا داده های پایگاه داده. این ژنوم ویروسی هستند که به شدت مورد مطالعه به سعی کنید به درک منشاء 2019-nCoV و جایی که آن را متناسب با, خانواده, درخت مرتبط با ویروس ها یافت می شود در خفاش ها و گونه های دیگر است. آنها نیز با توجه به نگاه اجمالی به آنچه که این ویروس تازه کشف جسمی به نظر می رسد مانند آن چگونه است و چگونه آن را ممکن است متوقف شود.

عظیم سرطان ژنوم مطالعه نشان می دهد که چگونه DNA خطاهای درایو رشد تومور

بزرگترین مطالعه برای تجزیه و تحلیل کل تومور ژنوم ارائه تصویر کامل ترین و در عین حال چگونه DNA اشکالات درایو سلول های تومور رشد. محققان می گویند نتایج منتشر شده در روز چهارشنبه در شش مقاله در طبیعت و 17 در سایر نشریات می تواند هموار کردن راه برای کامل توالی ژنوم تمام بيماران تومور. چنین توالی پس از آن می تواند در تلاش برای مطابقت با هر بیمار به یک مولکولی درمان است.

عنکبوت زیست شناس تکذیب سوء ظن گسترده داده های تقلب در حیوانات شخصیت تحقیقات

این یک بد از چند هفته رفتاری بوم Jonathan Pruitt, و آن را ممکن است خیلی بدتر است. چه شروع با سوال در مورد دیتا در یکی از Pruitt مقالات اتحاد هایش به رسانه های اجتماعی–سوخت رسوایی در این زمینه از حیوانات, شخصیت, تحقیقات, با ده ها تن از مقالات در عنکبوت ها و سایر بی مهرگان در حال بررسی توسط نمرات دانش آموزان و دانشجویان مقطع فوق دکترا و دیگر نویسندگان برای مشکل داده است.

کلمبیا اولین وزیر علوم چهره تماس به استعفا قارچ مبتنی بر درمان سرطان

زیست شناس مابل برنارد تورس تورس رئیس جدید کلمبیا به تازگی ایجاد شده در وزارت علوم فناوری و نوآوری در حال حاضر خواسته شده است توسط محققان همکار به استعفا او بحث برانگیز ادعا می کند که یک قارچی عصاره می تواند به بهبود سلامت بیماران مبتلا به سرطان. اما تورس می گوید او نمی خواهد ، در پاسخ کلمبیا ارتباط دانشگاههای علوم پزشکی با صدور بیانیه ای گفت: “ما فقط می توانیم تاسف است که این دوره از چگونه به انجام علم در کشور ما رها شده است در دست شبه علم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر