(چپ به راست): GERALDINE WERHAHN/ هیمالیا گرگ پروژه; ولاد TCHOMPALOV/UNSPLASH; موزه تاریخ طبیعی لندن/علم منبع

ارتفاع بالا ژن می تواند به نوبه خود هیمالیا گرگ ها به یک گونه جدید

در بالا مراتع از زمین بلندترین کوه ها زندگی گروهی گرگ ها شناخته شده برای خود را طولانی snouts; رنگ پریده پشمالو pelts; و کم تن به تن می نامد. در حال حاضر ژن های خود را نیز تنظیم آنها را از هم جدا. یک مطالعه جدید نشان می دهد این گرگ ها—که در محدوده سراسر شمال هند و چین و نپال هستند ژنتیکی متمایز از گرگ خاکستری است که در نزدیکی زندگی می کنند, با تشکر از ژن هایی است که کمک به آنها در مقابله با هوا نازک بالای 4000 متر است.

آیا شما اعتماد به علم ؟ این پنج عامل نقش مهمی

آیا شما هیجان زده در مورد درمان میگرن شما را دیدم در آگهی های تلویزیونی و یا آیا شما نیاز به اطلاعات بیشتر ؟ آیا شما اعتماد به اخبار رسانه ها زمانی که آنها می گویند خطر ابتلا به کروناویروس کم است و یا می خواهید به جای شنیدن آن از یک مقام دولتی? محققان می گویند پنج عامل تعیین چقدر شما اعتماد علم که دیگر عوامل مانند جنسيت و سطح آموزش و پرورش و زمینه های فرهنگی در نظر گرفته شود.

برای پوشش کامل از AAAS نشست سالانه, اینجا را کلیک کنید.

مرموز ‘شبح’ جمعیت تا به حال چندین trysts با اجداد انسان

داستان تکامل انسان است پر از باستان trysts. ژن از فسیل ها نشان داده اند که اجداد بسیاری از مردم زندگی جفت با نئاندرتال ها بوده باشیم و با یک گروه مرموز از منقرض شده انسان که در آسیا زندگی می کردند. در حال حاضر سراسیمگی از مقالات نشان می دهد که اجداد تمام سه گروه مخلوط را حداقل دو بار با حتی “شبح” دودمان ناشناخته منقرض شده hominins.

واقعی ‘سرخپوشان رژیم غذایی’ ممکن است پر از فلزات سمی

شما سالم باشد اگر شما خوردند به عنوان اجداد خود را انجام داد. حداقل این است که به قول برخی از مدرن fads مانند “غارنشین” و یا سرخپوشان رژیم غذایی—مشخصه اجتناب از مواد غذایی فرآوری شده و غلات و تنها خوردن چیزهایی مثل گوشت و ماهی و دانه ها. اما یک مطالعه جدید نشان می دهد غذا برخی از انسان های اولیه در نروژ خوردند ممکن است نه تنها شده است ناسالم است اما کاملا سمی است.

‘جرقه مشتعل است.’ آمریکای لاتین دانشمندان تشدید مبارزه علیه آزار و اذیت جنسی

دانشگاه های سراسر آمریکای لاتین در حال تلاش برای محافظت از زنان در فرهنگ که به مدت طولانی قابل تحمل و حتی جشن نر امتیاز و مجموعه ای از نگرش های شناخته شده به عنوان مردانگی. اما در حال حاضر جزر و مد ممکن است تبدیل به. مدیران امیدوار به اتخاذ و اجرای قوی تر سیاست ها و اجرای آنها و در برخی از کشورها قانون گذاران در حال حرکت به تصویب قوانین جدید در سراسر کشور استاندارد برای گزارش آزار و اذیت جنسی در دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی. و ظهور صورت فلکی گروه های حمایت شده است تشدید فشار برای اصلاحات از طریق کمپین های رسانه های اجتماعی, حقوقی, چالش ها و تاکتیک های دیگر—از جمله پیاده روی و حتی تصاحب دانشگاه ساختمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im