برترین دانشمندان آمریکایی چپ در خارج از کاخ سفید انتخاب COVID-19 واکسن کوتاه

Moncef Saloui سابق صندلی R&D در گلاکسو در 15 مارس نامگذاری شد, مشاور ارشد علمی برای عملیات در پیچ و تاب سرعت در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی.

مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

زمانی که خبر شکست روز گذشته که عملیات با سرعت پیچ و تاب انتخاب کرده بود پنج تجربی COVID-19 واکسن به سرعت مسیر را از طریق آزمایش و به طور بالقوه توده-تولید در مقیاس آن اخبار و حتی به برخی از دانشمندان درگیر با کاخ سفید-برنامه led. “آن بوده است تا هرج و مرج و آن را حتی شفاف برای کسانی از ما که در حال تلاش برای کمک به, می گوید:” یک منبع مرتبط با پیچ و تاب سرعت که خواسته نمی شود به نام.

به نیویورک تایمز گزارش داد که با توجه به “مقامات ارشد” این تهمت اجرایی برنامه را انتخاب کرده واکسن از مدرن دانشگاه آکسفورد /AstraZeneca, Johnson & Johnson, مرک و برای سقوط برنامه توسعه که هدف آن به اندازه کافی امن و ثابت محصول به واکسیناسیون 300 میلیون آمریکایی در ماه ژانویه سال 2021. دولت پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه خودگردان (بردا) در حال حاضر به طور خاص به تمام چهار برای آنچه که می تواند به میزان بیش از 2 میلیارد دلار در بودجه اگر آنها ضربه به نقاط عطف. پنجم واکسن پرچم به نیویورک تایمز ساخته شده توسط Pfizer که مدیر عامل آلبرت Bourla گفت: در 28 ماه مه در یک کنفرانس رسانه های که این شرکت نمیخواهد کمک های مالی از هر دولت به دلیل “ما اعتقاد داریم که ما می تواند حرکت سریع تر اگر ما شامل یک شخص ثالث است.

با توجه به این نیویورک تایمزدر پیچ و تاب سرعت را انتخاب شرکت های “دسترسی به اضافی دولت پول کمک به در حال اجرا بالینی و مالی و لجستیکی برای حمایت از تولید پایه است که ساخته شده است حتی قبل از آن روشن است که اگر هر یک از این واکسن در توسعه کار خواهد کرد.” یک سخنگوی سرعت در پیچ و تاب می گوید آن را یک اطلاعیه رسمی در آن آخرین واکسن کوتاه به زودی اما در حال حاضر هیچ نظر.

به نیویورک تایمز مقاله ارائه هیچ دلیل منطقی برای انتخاب. اما این حرکت به نظر می رسد به سیگنال است که در پیچ و تاب سرعت در حال تغییر اولیه آن طرح انجام مطالعات تطبیقی از 14 واکسن آن گفت: در ماه گذشته که آن را به حال به طور خاص از بیش از 100 نامزد در توسعه در شرکت ها و دانشگاه ها. “این نمونه برداری با سرعت پیچ و تاب که در آن همه چیز مرتب کردن بر اساس مرموز و معلوم نیست آنچه که آنها در واقع گفت:” شکایت پیتر hotez را بازتوییت کرد یک واکسن پژوهشگر در کالج پزشکی بیلور که بخشی از یک تیم در حال توسعه یک COVID-19 واکسن. “آنچه را که این واکسن انتخاب شده انجام دهید؟”

Hotez را بازتوییت کرد قابل توجه است که در واکسن کمیته از یک مشارکت عمومی-خصوصی سازمان یافته توسط ایالات متحده موسسه ملی بهداشت است که ظاهرا به کمک پیچ و تاب سرعت اجرای آزمایش های بالینی از انتخاب واکسن. اما او و چند تن دیگر از اعضای این کمیته به نام شتاب COVID-19 مداخلات درمانی و واکسن (ACTIV) گفت: علم آن در پیچ و تاب سرعت بپرسید نه برای ورودی خود را در انتخاب. “ما در حال مرتب کردن بر اساس مانند دو جهان های موازی,” hotez را بازتوییت کرد می گوید.

بردا بودجه یک پنجم واکسن تولید شرکت سانوفی که نامزد را شامل نمی شد در این برش. “چرا آنها رای دادند جزیره؟” Hotez را بازتوییت کرد می پرسد. “این فقط عجیب و غریب. آنها با درخواست ما برای مشاوره که ما در حال ارائه آن اما ما هیچ بینش تصمیم گیری.”

پل Offit یک واکسن محقق در بیمارستان کودکان فیلادلفیا است که در این کمیته می گوید: در پیچ و تاب سرعت به نظر می رسد به انتخاب واکسن بر اساس تولید نگرانی نیست چرا که آنها ایستادگی کردن به عنوان مهمترین روش های علمی. “آنها در حال آنهایی که برای اولین بار از آنجا که در بسیاری از آنها سریع ترین آنهایی که به” Offit می گوید.

Offit همچنین سوال و عدم تنوع در پنج انتخاب واکسن که تکیه بر سه فن آوری های مختلف. دو نامزد بهره برداری messenger RNA به تولید سطح پروتئین برای SARS-CoV-2 ویروسی باعث از COVID-19. دو مهندس نظری بی ضرر بودند بردار که می تواند سلول های آلوده اما کپی نکنید خود را برای برگزاری این ژن که همان پروتئین شناخته شده به عنوان یک سنبله. یکی متکی بر تکرار بردار ویروس vesicular (VSV) به انجام چیزی مشابه به همین. “ما واقعا نمی دانم هر چیزی در مورد ایمنی و اثر بخشی این واکسن هنوز” Offit می گوید. “ما نباید گسترش شانس ما?” (از 133 واکسن در سازمان بهداشت جهانی COVID-19 واکسن لیست با استفاده از هشت سیستم عامل های مختلف.)

میمون مطالعات آکسفورد/AstraZeneca واکسن منتشر شده است اما برخی از محققان مورد سوال چگونه آن را به خوبی کار می کرد و اشاره کرد که آن را به تولید نسبتا متوسط سطح آنتی بادی است که می تواند “خنثی” ویروس. مدرن به شدت انتقاد برای انتشار اطلاعات جزئی از یک محاکمه انسان در آزادی مطبوعات. شرکت گزارش مرک و جانسون و جانسون اند منتشر نشده هر حیوان یا انسانی داده های مورد COVID-19 واکسن.

Hotez را بازتوییت کرد اشاره می کند که تنها یکی از سه فن آوری بنا به گزارش انتخاب در پیچ و تاب سرعت منجر به واکسن در حال حاضر در بازار: یک VSV-بر اساس ابولا واکسن تایید شده 6 ماه پیش. “اگر من مسئول من می خواهم تمرکز, یک, بیشتر بر روی داوطلبان که دارای یک پیشینه ثابت از ساخت آن به صدور پروانه و دو نامزد که در حال رفتن برای رسیدن به بالا تيتر ویروس آنتی بادی خنثی.”

به عنوان بخشی از برنامه رسمی کشف حجاب در 15 مارس که شامل یک باغ گل رز مراسم با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پیچ و تاب سرعت به بیان آن انتخاب شده بود 14 نامزدهای اما نام آنها. علم آموخته است که مدت کوتاهی قبل از اعلام لیست در واقع تا به حال 18 کاندیدا. علاوه بر این پنج انتخاب آن شامل واکسن های ساخته شده توسط شرکت سانوفی, Inovio, Novavax, يونجه, U. s. Army, British American Tobacco, Codagenix انستیتو پاستور/Themis, Vaxart, NantKwest, Geovax, Greffex و دانشگاه کوئینزلند. این واکسن به نمایندگی از هفت نفر از هشت سیستم عامل است.

بیوتکنولوژی کارآفرین پاتریک به زودی-Shiong شرکت NantKWest است در حال توسعه یک واکسن است که در پیچ و تاب سرعت لیست نامزدها 14 اما تصمیم نهایی را کاهش دهد. “ما باید بسیار مراقب باشید در مورد پریدن به یک تصمیم بر اساس درک کامل از این علم می گوید:” به زودی-Shiong که واکسن با هدف تولید یک پاسخ ایمنی قوی تر از جمله دوم پروتئین همراه با سنبله. او همچنین در شگفتی که چرا با سرعت پیچ و تاب نیست به دنبال در یک ، ویروس آماده سازی یک محاکمه و درست پلت فرم است که اساس بسیاری به بازار عرضه واکسن. “این یک سوال بزرگ” او می گوید.

، تمام SARS-CoV-2 اساس چهار از 10 واکسن است که باید پیشرفته برای آزمایش های انسانی در سراسر جهان از جمله یکی که به خوبی کار می کرد در یک میمون مطالعه است. اما هر چهار در چین ساخته شده است. به عنوان علم نازل شده قبل از آن پیچ و تاب سرعت به صراحت نمی خواهد در نظر گرفتن هر گونه واکسن ساخته شده در چین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de