محققان در قرارداد PSI را اندازه گیری ملک از نوترون دقیق تر از همیشه قبل از. در این روند آنها دریافتند که ذرات بنیادی است به طور قابل توجهی کوچکتر الکتریکی دو قطبی لحظه ای از قبلا به عهده گرفت. که آن نیز کمتر احتمال دارد که این دو قطبی لحظه ای می تواند کمک به توضیح منشا تمام ماده در جهان است. محققان به دست آمده به این نتیجه با استفاده از ultracold منبع نوترون در PSI. آنها گزارش نتایج خود را امروز در مجله Physical Review Letters.

انفجار بزرگ ایجاد شده در هر دو ماده در جهان و پادماده — حداقل با توجه به تاسیس تئوری. پس از دو متقابلا یکدیگر را نابود, اما, باید شده اند وجود دارد مازاد از ماده است که باقی مانده به این روز است. علت این بیش از ماده است که یکی از اسرار بزرگ فیزیک و نجوم است. محققان امید به پیدا کردن یک سرنخ به زمینه ای پدیده با کمک نوترون های الکتریکی خالی ابتدایی بلوک های ساختمان از اتم است. فرض: اگر نوترون به حال به اصطلاح الکتریکی دو قطبی لحظه ای (به صورت مختصر nEDM) با اندازه گیری غیر صفر ارزش این می تواند با توجه به فیزیکی همان اصل است که همچنین توضیح بیش از حد ماده پس از انفجار بزرگ.

50,000 اندازه گیری

جستجو برای nEDM می توان بیان در زبان روزمره به این سوال که آیا یا نه نوترون برقی قطب نما. آن را به مدت طولانی روشن شده است که نوترون است که یک قطب نمای مغناطیسی واکنش نشان می دهد و به یک میدان مغناطیسی یا در اصطلاحات مخصوص یک صنف فنی: دارای مغناطیسی دو قطبی لحظه ای. اگر علاوه بر این نوترون نیز تا به حال الکتریکی دو قطبی لحظه ای ارزش آن خواهد بود بسیار کمتر — و در نتیجه بیشتر از حد دشوار است برای اندازه گیری. اندازه گیری های قبلی توسط محققان دیگر متحمل شده اند این. بنابراین محققان در PSI تا به حال برای رفتن به طول های بزرگ برای نگه داشتن محلی میدان مغناطیسی بسیار ثابت در آخرین اندازه گیری. هر که سوار کامیون در جاده ها در کنار PSI آشفته میدان مغناطیسی در مقیاس بود که مربوط به این آزمایش به طوری که این اثر تا به حال به محاسبه و حذف از داده های تجربی.

همچنین تعداد نوترون ها مشاهده شده مورد نیاز به اندازه کافی بزرگ برای ارائه یک فرصت برای اندازه گیری nEDM. اندازه گیری در PSI بنابراین فرار بیش از یک دوره دو سال است. به اصطلاح ultracold نوترون است که نوترون با یک نسبتا آهسته سرعت اندازه گيری شد. هر 300 ثانیه 8 ثانیه طولانی بسته نرم افزاری با بیش از 10 ، 000 نوترون کارگردانی شد به آزمایش و بررسی قرار گرفت. محققان اندازه گیری در مجموع 50000 چنین نرم افزاری.

“حتی برای PSI بزرگ با آن امکانات پژوهشی این بود نسبتا گسترده ای مطالعه می گوید:” فیلیپ اشمیت-Wellenburg یک محقق در nEDM پروژه در بخشی از PSI. “اما این دقیقا همان چیزی است مورد نیاز است این روزها اگر ما به دنبال فیزیک فراتر از مدل استاندارد.”

جستجو برای “فیزیک جدید”

جدید نتیجه مشخص شد توسط یک گروه از محققان در 18 موسسات و دانشگاه ها در اروپا و ایالات متحده آمریکا و در میان آنها ETH زوریخ, دانشگاه برن و دانشگاه فریبورگ. داده شده بود جمع آوری و در PSI را ultracold نوترون منبع. محققان تا به حال جمع آوری داده های اندازه گیری وجود دارد بیش از دو سال بررسی آن بسیار با دقت در دو تیم و از طریق آن به دست آمده یک نتیجه دقیق تر از همیشه قبل از.

این nEDM پروژه تحقیقاتی است که بخشی از جستجو برای “فیزیک جدید” است که فراتر از به اصطلاح مدل استاندارد. این نیز در حال پی در حتی بزرگتر امکانات مانند برخورددهنده بزرگ هادرون LHC در سرن. “پژوهش در سرن گسترده است و به طور کلی جستجوهای جدید برای ذرات و خواص آنها” توضیح می دهد که اشمیت-Wellenburg. “ما از سوی دیگر در حال رفتن عمیق, چرا که ما فقط به دنبال در خواص یک ذره نوترون. در بورس ما رسیدن به دقت در این جزئیات است که LHC ممکن است تنها در رسیدن به 100 سال است.”

“در نهایت می گوید:” گئورگ گاومیش کوهان دار امریکایی که مانند اشمیت-Wellenburg است یک محقق در آزمایشگاه فیزیک ذرات در سای “های مختلف اندازه گیری در مقیاس کیهانی نشان می دهد انحراف از مدل استاندارد. در مقابل هیچ کس تا هنوز قادر به تکثیر این نتایج در آزمایشگاه است. این یکی از پرسش های بزرگ در فیزیک مدرن و این چیزی است که باعث می شود کار ما بسیار هیجان انگیز است.”

حتی بیشتر از اندازه گیری های دقیق برنامه ریزی شده

با آخرین آزمایش محققان تایید کرده اند قبلی نتایج آزمایشگاهی. “فعلی ما نتیجه بیش از حد به همراه داشت یک ارزش برای nEDM است که بیش از حد کوچک برای اندازه گیری با ابزار است که استفاده شده است تا در حال حاضر — به ارزش بیش از حد نزدیک به صفر می گوید:” اشمیت-Wellenburg. “پس از آن تبدیل شده است کمتر احتمال دارد که نوترون کمک خواهد کرد که توضیح بیش از ماده است. اما آن را هنوز نمی توان به طور کامل رد کرد. و در هر صورت, علم, علاقه مند به ارزش دقیق این nEDM به منظور پیدا کردن اگر آن را می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کشف فیزیک جدید.”

بنابراین, بعد, اندازه گیری دقیق تر در حال حاضر برنامه ریزی شده است. “هنگامی که ما آغاز شده و تا زمان منبع برای ultracold نوترون در اینجا در PSI در سال 2010 ما در حال حاضر می دانستند که بقیه آزمایش نمی خواهد کاملا انجام آن عدالت است. بنابراین ما در حال حاضر ساختمان مناسب بزرگتر آزمایش” توضیح می دهد که گاومیش کوهان دار امریکایی. این PSI محققان انتظار برای شروع سری بعدی از اندازه گیری nEDM تا سال 2021 و به نوبه خود به پیش افتادن یک جریان از نظر دقت و صحت.

“ما به دست آورده اند مقدار زیادی از تجربه در ده سال گذشته شده اند و قادر به استفاده از آن به طور مداوم بهینه سازی آزمایش ما — هر دو با توجه به ما نوترون منبع و کلی برای بهترین امکان ارزیابی از جمله داده های پیچیده در فیزیک ذرات می گوید:” اشمیت-Wellenburg. “از زمان انتشار تا به مجموعه ای جدید استاندارد بین المللی است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط قرارداد. Original نوشته شده توسط لورا Hennemann. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im