انتقال از دوزیستان پاتوژن, Bsal

محققان در دانشگاه تنسی موسسه کشاورزی دوزیستان بیماری آزمایشگاهی در حال کار به درک — و امیدوارم پیش از — بسیار مسری پاتوژن مؤثر دوزیستان در اروپا و آسیا. یکی از عوامل بیماری زا از علاقه Batrachochytrium salamandrivoransیا Bsal.

مدیریت توسط دبرا میلر و مت, خاکستری, استادان گروه جنگلداری, حیات وحش و شیلات در این دوزیستان بیماری آزمایشگاه بررسی بیماری استراتژی های مدیریت برای اگر و احتمالا وقتی که Bsal باعث می شود راه خود را به ایالات متحده از طریق بین المللی حیوانات تجارت و یا به معنای دیگر. یافته های اخیر توسط Daniel Malagon سابق دانشجو در مقطع کارشناسی مشغول به کار در آزمایشگاه نشان می دهد امیدوار کننده اطلاعات برای مدیریت بیماری از Bsal.

با استفاده از داده های موجود از کنترل آزمایش و کامپیوتر و شبیه سازی Malagon یافت که میزبان تماس, نرخ و زیستگاه ساختار بر نرخ انتقال از Bsal میان شرق newts مشترک سمندر گونه در سراسر شرق شمال امریکا است. قرار داده و بالاتر تراکم جمعیت سمندر بیشتر نرخ Bsal انتقال است. Malagon همچنین نشان داد که اضافه کردن زیستگاه پیچیدگی در نتیجه جدا کردن سمندرها از یکدیگر باعث می شود نرخ انتقال به رها کردن. این یافته ها شبیه به نتایج مشاهده می شود که جمعیت های انسانی را دنبال COVID-19 دستورالعمل کاهش دیده می شود در سراسر جهان امروز است.

Malagon علمی مشاور مت خاکستری است که صندلی آمریکای شمالی Bsal نیروی کار متحده “حیات وحش و انسان ها عوامل بیماری زا کاملا مشابه است. در واقع دانیل نتایج حمایت از استراتژی اجتماعی فاصله استفاده می شود برای کاهش COVID-19 شیوع است. با کاهش میزبان تراکم در newts یا انسان, نرخ تماس و در نتیجه انتقال کاهش می یابد. زیستگاه ساختار نیز کاهش می یابد نرخ تماس از newts پس از انتقال محدود در بیشتر زیستگاه های پیچیده. این ممکن است مشابه به COVID-19 محیط. یک فرد ممکن است احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به آلوده در همگن سینما نسبت به راه رفتن را از طریق یک ناهمگن جنگل حتی اگر چگالی مردم همان بود.”

این تحقیقات پشتیبانی خواهد کرد بیماری استراتژی کاهش برای دوزیستان و می تواند با ارائه پشتیبانی برای بیماری های عفونی توصیه هایی برای انسان نیز هست. “نتایج ما نشان می دهد کارآمد پاتوژن گسترش جمعیت بسیار حساس سمندر گونه مانند شرق نیوت. این جمعیت به احتمال زیاد منفی نهفته اگر Bsal می رسد شمال امریکا است. ما امیدواریم که یافته های ما کمک خواهد کرد که اطلاع رسانی سیاست ها و استراتژی های مدیریت برای جلوگیری از معرفی Bsal به شمال امریکا” اضافه شده Malagon.

این پژوهش در حمایت از خاکستری و میلر بنیاد ملی علوم پروژه #181450 و کاغذ با این یافته به تازگی منتشر شده آنلاین توسط , طبیعت, علمی گزارش های. Malagon که در حال حاضر یک دانشجوی دکتری در دانشگاه کلمسون شد پشتیبانی شده در این تحقیقات توسط UT Knoxville, کالج دانشمندان برنامه. نویسندگان در این مقاله عبارتند از: لوئیس Melara وزارت ریاضیات Shippensburg دانشگاه; اولیویا رستگار قبلا با گروه ریاضی دانشگاه کنتاکی و در حال حاضر با UT Knoxville; Suzanne Lenhart گروه ریاضیات, UT Knoxville; جیم Fordyce گروه بوم شناسی و زیست شناسی تکاملی, UT Knoxville; و دیویس کارتر و آنا پترسون, مرکز حیات وحش سلامت وزارت جنگلداری, حیات وحش و شیلات دانشگاه تهران موسسه کشاورزی است.

میلر همچنین دارای یک انتصاب در وزارت امور پزشکی و تشخیصی علوم در دانشگاه تهران دانشکده دامپزشکی و در حال حاضر در حال خدمت به عنوان مدیر موقت از UT یکی بهداشتی ابتکار. اعلام کرد در ماه ژانویه UT یکی بهداشتی ابتکار اساسی به دنبال پاسخ به مسائل است که آدرس به طور جدایی ناپذیری به سلامت انسان و حیوانات و گیاهان و محیط زیست به عنوان یک کل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>