در آزمایش با موش محققان مورد مطالعه مکانیسم های عصبی و در بر داشت یک راه برای بزرگ و جلوگیری از اسپاسم از توسعه پس از صدمات طناب نخاعی. یک مطالعه جدید از دانشگاه کپنهاگ نشان می دهد که محققان انجام داده اند این را با استفاده از در حال حاضر مورد تایید دارو برای فشار خون بالا.

آسیب نخاعی می تواند بسیار ناتوان کننده و بر مهارت های حرکتی احساس به عنوان به خوبی به عنوان اتونوم عملکرد مغز. این آسیب اغلب منجر به توسعه از اسپاسم است که به خودی خود آشکار در غیر ارادی پایدار یا ریتمیک انقباضات عضلانی. تخمین زده می شود که 70 درصد از کسانی که از آسیب نخاعی را توسعه اسپاسم.

در حال حاضر محققان از دانشگاه کپنهاگ کشف کرده اند ممکن است درمان — آزمایش بر روی موش — در برابر توسعه اسپاسم پس از آسیب طناب نخاعی. پس از درمان موش ها نشان داد که هیچ و یا تنها متوسط علائم اسپاسم.

محققان درمان در موش با مواد مخدر نیمودیپین است که در حال حاضر مورد تایید دارو استفاده شده است که از سال 1980s.

‘ما نشان می دهد که نیمودیپین و بزرگ می تواند به جلوگیری از توسعه اسپاستيسيته بعد از آسیب نخاعی اگر اداره بلافاصله پس از آسیب و برای یک دوره طولانی از زمان. یکی از شگفت انگیز ترین و عناصر جالب در این مطالعه این است که این اثر همچنان حتی پس از درمان را متوقف کرده است’ می گوید: co-نویسنده اوله Kiehn استاد در بخش اعصاب.

نتایج جدید منتشر شده در مجله علمی , علوم, پزشکی ترجمه.

اثر طولانی مدت

نیمودیپین یک دارو استفاده می شود که در میان چیزهای دیگر در برابر فشار خون بالا. محققان آزمایش نشان داد که درمان با نیمودیپین باید آغاز شده و بلافاصله پس از آسیب نخاعی رخ داده است در غیر این صورت آن را نمی خواهد کار.

علاوه بر این درمان باید همچنان برای یک دوره طولانی از زمان. در این آزمایش موش های تحت درمان با این دارو به مدت شش هفته و پس از آن مشاهده شده برای نه هفته, جایی که آنها توسعه یافته هیچ و یا تنها خفیف علائم اسپاسم.

شگفت انگیز ترین چیز به محققان این بود که اثر آن طولانی مدت است.

“ما تا به حال حدس زده است که اسپاسم خواهد بود مسدود شده به عنوان طولانی به عنوان درمان دارویی در حال انجام. اما ما مثبت شگفت زده برای دیدن که توسعه اسپاسم باقی مانده مسدود شده و حتی پس از ما را متوقف درمان دارویی’ می گوید: co-نویسنده کارملو Bellardita, Postdoc در وزارت علوم اعصاب.

مسدود کانال کلسیم

نیمودیپین با این نسخهها کار با مسدود کردن کانال کلسیم-که متعلق به گروه به اصطلاح L-نوع کانال کلسیم — در بر داشت در بسیاری از سلول های عصبی در نخاع است.

در این مطالعه محققان نشان می دهد که اثر نیمودیپین است که با توجه به مسدود کردن یکی از خاص L-نوع کانال کلسیم به اصطلاح CaV1.3 کانال. توسط ژنتیکی از بین بردن این نوع کانال کلسیم در نخاع موش آنها به دست همان نتیجه: توسعه اسپاسم مسدود شده بود.

به گفته محققان این نتایج می تواند به طور بالقوه نیز مربوط به بیماری های دیگر که در آن اسپاسم ممکن است توسعه. برای مثال در ارتباط با اسکلروز متعدد و سکته مغزی.

آن است که هنوز نامشخص است که آیا نیمودیپین همان اثر را در انسان اسپاسم به عنوان تمام آزمایش های انجام شده بر روی موش. محققان در حال حاضر بررسی این سوال است.

“ما بسیار خوش بینانه است که نیمودیپین همان اثر را در انسان است. اما ما نمی تواند مطمئن باشد. نیمودیپین تایید مواد مخدر است که به راحتی وارد مغز و ما در حال حاضر شروع به آزمایش با دیگر محققان که ما تست نیمودیپین سالم در افراد مورد آزمایش به منظور بررسی اثر مختلف رفلکس و مهارت های حرکتی. پس از آن ممکن است به طور بالقوه ممکن است به آزمایش این دارو در افراد مبتلا به اسپاسم’ می گوید اوله Kiehn.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im