درختان ممکن است “آگاه” خود را اندازه

درختان خود را برای شناخته شده اما نامحدود نیست تنه ارتفاع و قطر است. آنها تکامل یافته اند به منظور توسعه یک سنگین بالای سطح زمین توده اما این ویژگی جدایی ناپذیر به شمار چالش به تنه ثبات.

با وجود آن مشهود اهمیت این اصل که ساقه گیاه در پاسخ به افزایش وزن ناشناخته باقی مانده است. برای پرداختن به این سوال تئوری “عمودی حس عمقی” یک مکانیسم است که تعادل شعاعی رشد بنیادی با افزایش وزن توسعه داده شده است.

به مطالعه نظریه محققان در دانشگاه هلسینکی دانشگاه کمبریج و موسسه منابع طبیعی فنلاند دستکاری هوایی وزن پرزدار توس (Betula pubescens).

محققان مشاهده کردند که درخت بود و در واقع قادر به تنظیم آن بنیادی شعاعی رشد در پاسخ به اضافه وزن و قدرت این پاسخ های متنوع در امتداد طول ساقه. بعلاوه یک درجه جانبی بنیادی جنبش لازم بود برای این پاسخ: استاتیک درختان نشدم به عنوان ضخامت به عنوان free-در حال حرکت هستند.

“حتی اگر این ایده از گیاهان سنجش خود را وزن و ضخامت خود بنیادی بر این اساس برای تلفن های موبایل بصری مطالعه ما این است که اول به این آدرس سوال در درختان می گوید:” خوان آلونسو-سرا از دانشکده علوم زیستی و علوم محیط زیست دانشگاه هلسینکی.

یک روش برای درک اینکه چگونه این وزن-سنجش کار ساز است و با مقایسه با گیاهان طبیعی با گیاهان فاقد این توانایی است. محققان در زمان استفاده از یک به طور طبیعی اتفاق می افتد توس جهش یافته به نام الویسکا. این استثنایی درخت رشد می کند درست سه ماه پس از آن که ساقه آن به طور ناگهانی خم در پایه و کل درخت فرو می ریزد.

محققان نشان داد که بر خلاف عادی درختان الویسکا درختان موفق به درستی تنظیم عرض به افزایش وزن است که باعث می شود آنها را کمتر با ثبات مکانیکی. عدم پاسخ مناسب در الویسکا درختان است که مربوط به یک تک موقعیت (locus) در توس ژنوم را قادر می سازد آینده شناسایی ژن جهش یافته.

استفاده از جهش درختان بود و بخش مهمی از این پروژه است. در بسیاری از کارخانه مدل, مانند آرابيدوپسيس مطالعات ژنتیکی هستند امکان پذیر است چرا که نسل جدید تولید می شود در حالی که همان طور معمول طول می کشد چند دهه با درختان.

اما birches استثنایی هستند به عنوان آنها در میان چند گونه درخت که در آن گل می تواند ناشی از در حال حاضر در شش ماه سن. این فراهم می کند یک فرصت منحصر به فرد به آدرس پایه و کاربردی سوالات در مورد زندگی و توسعه درختان.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه هلسینکی. Original نوشته شده توسط الینا Raukko. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر