محاکمه نشان می دهد هیدروکسی کلروکین هیچ سود بیش از دارونما در پیشگیری از COVID-19

امروز دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا محققان نتایج منتشر شده از اولین کارآزمایی بالینی تصادفی تست هیدروکسی کلروکین برای پست-قرار گرفتن در معرض پیشگیری از COVID-19.

محاکمه نتایج منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلندمشخص است که هیدروکسی کلروکین قادر به جلوگیری از توسعه COVID-19 هر گونه بهتر از دارونما. بیشتر از 40 درصد شرکت کنندگان در دادگاه مصرف هیدروکسی کلروکین توسعه یافته غیر عوارض جانبی جدی — عمدتا تهوع و ناراحتی معده یا اسهال. اما دادگاه هیچ عوارض جانبی جدی قلبی یا عوارض ناشی از مصرف هیدروکسی کلروکین.

تصادفی کنترل شده با پلاسبو محاکمه که به سرعت در حال راه اندازی در مارس 17, تست شده اگر هیدروکسی کلروکین می تواند به جلوگیری از COVID-19 عفونت در افراد سالم پس از قرار گرفتن در معرض به کسی که با COVID-19. محاکمه ثبت نام 821 غیر بستری بزرگسالان از سراسر ایالات متحده و کانادا بودند که در معرض COVID-19 از کسی که زندگی خود را در همان خانواده و یا به عنوان یک بهداشت و درمان کارگران و یا پاسخ اول. نیمی از شرکت کنندگان دریافت پنج روز از هیدروکسی کلروکین در حالی که نیم دیگر دریافت پنج روز از دارونما. محاکمه شد و دو سوکور به این معنی که نه شرکت کنندگان و نه محققان می دانستند و چه شرکت کنندگان دریافت کرده است. شرکت کنندگان به مدت دو هفته برای دیدن که توسعه علامتی COVID-19.

به طور کلی حدود 12 درصد از کسانی که با توجه هیدروکسی کلروکین توسعه COVID-19 مقابل حدود 14 درصد با توجه به ویتامین دارونما (فولات). این بود که تفاوت آماری و حتی اگر وجود دارد یک تفاوت آماری این امر برابر به درمان 42 نفر با هیدروکسی کلروکین به منظور جلوگیری از یک عفونت است. وجود دارد هیچ نفع بیشتر برای جلوگیری از عفونت در میان کسانی که هم در زمان روی یا ویتامین C.

دیوید Boulware, MD, MPH, محقق ارشد از محاکمه و بیماری های عفونی پزشک در دانشگاه مینه سوتا راه اندازی آزمایشی با این امید که ارزان و به طور گسترده ای در دسترس دارو می تواند به جلوگیری و یا درمان coronavirus در اوایل بیماری قبل از مردم بیمار هستند به اندازه کافی به نیاز به مراقبت در بیمارستان.

“هدف ما برای پاسخ به این سوال که آیا هیدروکسی کلروکین کار می کرد برای جلوگیری از بیماری و یا کار نمی کند” Boulware گفت. “در حالی که ما نا امید که این جلوگیری نمی کند COVID-19 ما خوشحالیم که ما قادر به ارائه یک جواب قطعی. هدف ما این بود برای پیدا کردن پاسخ.”

این آزمایشی راه اندازی شد در نه روز از آغاز این پروژه از طریق کار یک تیم از دانشگاه مینه سوتا بیماری های عفونی پزشکان از دانشکده پزشکی — دکتر. متی Pullen, سارا Lofgren, Caleb کاپیتان و رادا Rajasingham; آمار Ananta Bangdiwala نیکول Engen و دکتر کتی Hullsiek از دانشکده بهداشت عمومی; داروشناس دکتر ملانی Nicol از دانشکده داروسازی; در میان بسیاری از دانشجویان و کارآموزان و M بهداشت فرویو تحقیقاتی کارکنان داروخانه. محاکمه شد و با همکاری دانشگاه مک گیل دانشگاه مانیتوبا و دانشگاه آلبرتا.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا. Original نوشته شده توسط: کلی Glynn. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de