آزمایش مواد مخدر برای جلوگیری از عفونت کروناویروس شروع در مراقبت های بهداشتی کارگران

پزشکان بیماران در دهلی نو بیمارستان در 18 مارس. هند توصیه هیدروکسی کلروکین برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در خطر COVID-19.

Sanchit Khanna/Hindustan Times/گتی ایماژ

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

زمانی که مالاریا محقق نیکلاس سفید دیدم coronavirus عفونت چیدن در سراسر جهان 2 ماه پیش او بلافاصله فکر تاثیر آنها می تواند در کشورهای فقیر. “در شکننده سیستم مراقبت های بهداشتی اگر شما شروع به ضربه زدن چند نفر از پرستاران و پزشکان و تمام چیزی که می تواند به سقوط می گوید:” سفید است که بر اساس در دانشگاه Mahidol در بانکوک. “بنابراین ما متوجه شد که اولویت خواهد بود برای حفاظت از آنها.”

سفید و همکارانش در Mahidol آکسفورد پزشکی گرمسیری واحد پژوهشي تعجب که آیا به طور گسترده ای در دسترس مواد مخدر می تواند کمک کند. آنها طراحی شده اند یک دادگاه است که در آن 40,000 پزشکان و پرستاران در آسیا و آفریقا و اروپا خواهد prophylactically دریافت کلروکين یا هیدروکسی کلروکین دو پیر مواد مخدر در برابر مالاریا. سفید امیدوار است که دادگاه این ماه شروع خواهد شد اما راه اندازی آن شده است “فوق العاده دشوار است به دلیل فرآیندهای اداری” او می گوید:

در این مطالعه بین المللی است که یکی از چند در تهیه و یا در دست انجام است که به دنبال استفاده از مواد مخدر برای آنچه که به نام قبل از قرار گرفتن در معرض پروفیلاکسی (دبستان) یک استراتژی در حال حاضر به طور گسترده ای استفاده می شود در برابر اچ آی وی است. بنیاد بیل و ملیندا گیتس است که بودجه برنامه ریزی برای یک مطالعه که تست خواهد شد همان دو دارو در آفریقا و آمریکای شمالی و اروپا است. مطالعات جداگانه از همان مواد مخدر برنامه ریزی شده و یا در دست انجام در ایالات متحده آمریکا و استرالیا و کانادا و اسپانیا و مکزیک است. محققان نیز با توجه به پتانسیل preventives از جمله nitazoxanide یک داروی مورد استفاده در درمان عفونتهای انگلی و آنتی بادی-لادن سرم از افرادی که از بهبود عفونت.

“اگر وجود دارد مواد مخدر است که می تواند به جلوگیری از عفونت و مراقبت های بهداشتی کارگران می تواند که می تواند عظیم بهداشتی بهره مند می گوید:” جرمی Farrar, رئیس, ولکام تراست که بودجه سفید تلاش است.

دبستان مطالعات مالاریا مواد مخدر نیز می تواند بهترین راه برای حل و فصل بحث های ملتهب توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت بیش از اینکه آیا آنها امیدوار کننده برای درمان COVID-19 می گوید: virologist متی Frieman از دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی. ضعیف و مبهم مطالعات تا کنون به طور عمده انجام شده در بیماران به طور جدی بیمار. “برای نشان دادن یک اثر شما واقعا باید برای درمان زود” Frieman می گوید. “من نمی دانم هر گونه مواد مخدر است که با این نسخهها کار بهتر در اواخر عفونت است.” دادن دارو قبل از قرار گرفتن در معرض است به عنوان اوایل به عنوان آن می شود.

سفید می افزاید که کلروکين و هیدروکسی کلروکین هستند انتخاب خوب برای تست از آنجا که آنها به طور گسترده ای در دسترس است—توجه عمده با توجه به تعداد زیادی از مردم که ممکن است واجد شرایط برای هر گونه مواد مخدر است که ثابت می کند ارزش خود را. “جاذبه های این مواد مخدر است که آنها به طور بالقوه به آسانی گسترش پذیر و ما می دانیم که خیلی افتضاح در مورد آنها.”

در پیشنهاد محاکمه مراقبت های بهداشتی کارگران در آسیا خواهد بود تصادفی به کلروکين و یا دارونما به مدت 3 ماه در حالی که هیدروکسی کلروکین استفاده خواهد شد در آفریقا و اروپا است. شرکت کنندگان را به خود متوسط دو بار در روز و گزارش آن را همراه با هر گونه علائم از طریق یک نرم افزار و یا یک وب سایت است. پژوهشگران به مقایسه تعداد علامت دار و بدون علامت عفونت در هر دو گروه و نیز شدت و مدت بیماری در کسانی که آلوده می شوند.

در ضمن محاکمه مربوط رویکرد به نام postexposure پروفیلاکسی (PEP) آغاز شده و در بارسلونا, اسپانیا در اواسط ماه مارس. ایده پشت این مطالعه به دنیا آمد و قبل از اسپانیا COVID-19 اپیدمی منفجر شد که یک دوره کوتاه از یک دارو ممکن است جلوگیری از بیماری و یا کاهش تاثیر آن در سلامت کارکنان مراقبت های پرستاری ساکنان خانه و خانواده مخاطبین از COVID-19 بيمار که قبلا در معرض ویروس. “ما گفت: ما نیاز به چیزی قوی تر از nonpharmacological مداخلات مانند جداسازی و قرنطینه می گوید:” Oriol Mitjà از آلمانی ها تریاس من پوجل بیمارستان دانشگاه که منجر مطالعه است.

در محاکمه افراد با علائم که تست مثبت برای COVID-19 درمان با HIV ترکیب مواد مخدر darunavir/cobicistat به علاوه هیدروکسی کلروکین. هر کسی شناخته شده اند که با صرف بیش از 15 دقیقه با آنها در گذشته 5 روز تحت درمان با هیدروکسی کلروکین برای 7 روز. بیماران در گروه کنترل و تماس های خود را دریافت خواهید کرد بدون دارو—هیچ وقت برای آماده سازی مناسب دارونما Mitjà می گوید.

محققان قصد مقایسه با چگونه بسیاری از جدید علامتدار عفونت رخ می دهد در دو گروه پس از 14 روز. بیش از 1000 تماس را شامل شده است در حال حاضر; برای اولین بار نتیجه از که زیر مجموعه باید در حدود 15 آوریل Mitjà می گوید. مطالعات مشابه در حال انجام در مینه سوتا واشنگتن و نیویورک است.

تجربه با HIV نشان داده است که آمادگی و پپ می تواند کار را برای کاهش عفونت. اما قبل از مقیاس مطالعات در بيماران HIV شروع دانشمندان تا به حال یک “مقدار شگفت انگیز از داده ها” از یک میمون مدل و مطالعات اپیدمیولوژی نشان می دهد که استراتژی کار می کند می گوید: Steven Deeks HIV محقق در دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو (UCSF). “من مطمئن هستم که هر یک از آن اعمال می شود به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر.”

عوارض جانبی بالقوه از کلروکين و هیدروکسی کلروکین از جمله آریتمی های قلبی هستند یکی دیگر از نگرانی. “خطرات که ممکن است قابل قبول در کسی که با بیماری ممکن است بسیار کمتر قابل قبول هنگامی که شما در حال درمان کسی که وجود ندارد می گوید:” آنی Luetkemeyer یک بیماری عفونی پزشک در UCSF. “و شما بسیار بعید به نظارت بر آنها را در همان راه است.”

برخی از کشورها نیست و در انتظار محاکمه های جدید. هند, به عنوان مثال, در حال حاضر توصیه می شود هیدروکسی کلروکین برای کارکنان مراقبت های بهداشتی مراقبت از مشکوک یا تایید COVID-19 موارد و همچنین بیماران خانوار تماس با ما; بنگلادش دارای یک سیاست مشابه. (سفید می گوید که او تا به حال به حذف هر دو کشور از این مطالعه بین المللی به عنوان یک نتیجه.) هیچ پایه و اساس توصیه استفاده گسترده از مواد مخدر بسیاری از دانشمندان می گویند. “ایده این است که آن را بهتر از هیچ چیز درست نیست” سفید می گوید. “این می تواند بدتر از چیزی.”

که نه فقط به دلیل عوارض جانبی بالقوه است. افرادی که فکر می کنم آنها در حال محافظت شده نیز ممکن است کمتر محتاط و اجرا بیشتر در معرض خطر عفونت است. و گسترده و استفاده از مواد مخدر آنها را سخت تر برای به دست آوردن برای شرایط دیگر. علاوه بر این برای درمان مالاریا کلروکين و هیدروکسی کلروکین مهره های اصلی برای بیماران مبتلا به لوپوس و آرتریت روماتوئید Luetkemeyer می گوید. “ما بهتر بود واقعا مطمئن است که این داروها در حال کار قبل از ما شروع به تأثیر است که عرضه مواد مخدر.”

از آنجا که تقاضا می تواند آنقدر بزرگ شده است وجود دارد برخی از بحث در میان محققان که در مورد دوز برای تست. سفید تصمیم گرفته است تا با کمترین دوز ممکن است به حداکثر رساندن شانس خود را از گرفتن یک نتیجه مثبت است. اما دروازه بودجه طرح مطالعه خواستار بررسی متوسط و دوزهای پایین به عنوان به خوبی. اگر یکی از کسانی که نشان می دهد یک اثر بیشتر بیماران می تواند به نفع اگر منابع کم هستند.

حتی اگر کلروکين آثار آن بعید است که به مشورت 100% حفاظت و پایین سطح حمایت ممکن است ایجاد خطر عوارض جانبی ارزشمند است. “اگر شما یک مراقبت های بهداشتی کارگران و من گفت:” اینجا یک دارو است که شما باید برای گرفتن هر روز و آن را کاهش می دهد خطر ابتلا COVID-19 20 درصد’ آیا شما آن را?” سفید می پرسد. در زیر است که مردم احتمالا نمی خواهد زحمت او می گوید.

سفید امیدوار است برای شروع بین المللی محاکمه در 22 آوریل در بریتانیا اما او هنوز هم مرور “شمار قوانین و مقررات و پی در پی و موانع حاکم بر انجام آزمایش های بالینی.” هیچ کس اقدام با قصد بد او می افزاید: اما او فکر می کند اضطراری حکم سریعتر عمل است. “آیا واقعا اخلاقی را به 3 هفته به نقد و بررسی یک برنامه برای پزشکی که در دسترس است برای 70 سال؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>