مواد مخدر مقامات دولت امروز اعلام کرد که آنها برنامه های تایید شده برای سراسر کشور محاکمه دو درمان برای Covid-19 جهانی همه گیر بیماری ناشی از کروناویروس جدید—و برای استفاده همزمان در شاید صدها بیمارستان.

این عوامل درمانی—نقاهت پلاسما و hyperimmune گلوبولین—هر دو مشتق از خون از افرادی که بهبود از بیماری decoctions از آنتی بادی است که سیستم ایمنی بدن انسان باعث می شود برای مبارزه با میکروب ها است. “این یک منطقه مهم از تحقیقات—استفاده از محصولات ساخته شده از بازیافت خون بیمار به طور بالقوه در درمان Covid-19” گفت: FDA کمیسر Stephen هان در یک اطلاعیه اعلام محاکمات است. “FDA تا به حال نقشی کلیدی در سازماندهی یک همکاری بین صنعت و موسسات دانشگاهی و سازمان های دولتی به منظور تسهیل در گسترش دسترسی به نقاهت پلاسما. این است که قطعا یک مثال بزرگ چگونه ما می تواند همه را با هم می آیند را به اقدام سریع برای کمک به مردم آمریکا در طول یک بحران است.”

پزشکان در حال حاضر با استفاده از یک تا حدودی اتفاقی مجموعه ای از ضد ویروسی و داروهای دیگر برای مردم بدحال با Covid-19 چرا که آنها لازم نیست که هر گزینه های دیگر. هیچ چیز—هیچ دارو و هیچ واکسن تایید شده است برای استفاده به طور خاص در برابر Covid-19 در ایالات متحده پس از هر امکان جدید است و امیدوار یکی. نقاهت پلاسما و hyperimmune گلوبولین پیوستن به تصفیه از درمان است که دانشمندان در حال آزمایش از جمله آزمایشی ابولا مواد مخدر remdesivir و بسیار به کرات ضد مالاریا/ایمنی بدن برطرف کننده کلروکين و هیدروکسی کلروکین.

با استفاده از محصولات خونی از افرادی که در حال حاضر مورد ضرب و شتم یک بیماری است که یک قرن رویکرد برمیگردد واکسن ها و آنتی بیوتیک ها. با الهام از استفاده از آن در برابر فلج اطفال دو پزشکان در یک بیمارستان نیروی دریایی در ماساچوست سعی کردم آن را در افرادی که به پنومونی به عنوان یک نتیجه از آنفلوانزا در سال 1918 با موفقیت به اندازه کافی به حکم تست های بیشتر. کیفیت واقعی مطالعات اثر متنوع در طول دهه اما کارکنان مراقبت های بهداشتی استفاده می شود نقاهت پلاسما برابر آمريکا MERS و ابولا. و یک زن و شوهر از مطالعات کوچک و مقدماتی—نشان داده اند نقاهت پلاسما داشتن برخی از وعده علیه SARS-CoV-2 به عنوان به خوبی.

در آن همه چیز امیدوار کننده به اندازه کافی است که FDA می خواستم مطمئن شوید فعلی بیماران می تواند دسترسی به پلاسما در همان زمان که محققان شروع دقیق تر بررسی است. “این به نظر می رسد مانند تاریخ باستان, اما شاید آن نیست. شده اند وجود دارد طاقچه استفاده از آن را برای در حالی که می گوید:” مایکل جوینر یک فیزیولوژیست در کلینیک مایو که در مارس پیشگام ایجاد ad hoc ائتلاف از محققان علاقه مند به دنبال درمان. جوینر است تسهیل 40-مرکز آزمایشی جدید برای درمان تایید شده امروز توسط FDA با محققان در دانشگاه جانز هاپکینز پیشرو در علم. (جوینر خود را دریافت گاما گلوبولین یک نوع از این درمان به عنوان یک پیشگیرانه در برابر هپاتيت B در سال 1980 زمانی که او یک دانشجوی پزشکی.)

برخی از بیمارستان ها در حال حاضر اداره نقاهت پلاسما به بحرانی Covid-19 بیماران مبتلا به اصطلاح “استفاده مهربان” که در این مورد مجاز است از آنچه FDA تماس اضطراری تحقیقاتی داروی جدید مجوز. استفاده مهربان اجازه می دهد تا کارکنان مراقبت های بهداشتی به تجویز مواد مخدر که در غیر این صورت تایید نشده اگر یک فرد بیمار است گزینه های دیگر در دسترس است.

در هوستون متودیست بیمارستان جیمز chelsea marrs صندلی پاتولوژی و پزشکی ژنوم یک دوست Arturo Casadevall این دانشگاه جانز هاپکینز immunologist که پیشنهاد شده با استفاده از نقاهت سرم در اوایل بیماری همه گیر. Chelsea marrs تحت فشار قرار دادند به بیمارستان درگیر قرار دادن یک تماس به صورت مستمر—افرادی که تا به حال تایید مثبت آزمایشات ویروس و رفته بود حداقل 14 روز بدون علائم است. بیمارستان خود را در حال حاضر انجام دلسوز-با استفاده از انتقال. “تا کنون به عنوان از دیروز ما خون چهار بیماران” chelsea marrs گفت: در روز پنج شنبه. او انتظار می رود یک پنجم برای دریافت پلاسما امروز.

و چه می خواهم آن را به کار? “حقیقت این است که آن را بیش از حد زود” chelsea marrs می گوید. “ما در سراسر کشور نیاز به انجام آزمایش های کنترل شده و درک اولین و مهمترین این است که ایمن درمانی? وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به فکر می کنم از آن خواهد شد اما شما هرگز نمی دانید.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

که نوع مستقیم استفاده درمانی از پلاسما تا به حال انجام شده بر روی بیمار توسط بیمار صورت را گسترش خواهد داد. بخشی از آنچه که FDA تایید شد دسترسی گسترش یافته به طوری که مکان هایی با تعداد زیادی از اهداکنندگان خون که می تواند جمع آوری پلاسما و ارسال آن به بیمارستان های سراسر کشور—شاید صدها نفر—که در آن پزشکان می خواهید به استفاده از آن در افرادی که تنها با شروع به کاهش از Covid-19 اما قبل از آنها نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی. FDA اجازه جوینر را در کلینیک مایو به برگزاری یک مجوز برای تمام کسانی که در بیمارستان ها’ استفاده کنید. صلیب سرخ آمریکا مسلما بهترین سازمان در کشور در جمع آوری و حرکت خون در اطراف منجر خواهد شد تدارکات.

داده های واقعی-جمع آوری محاکمه خواهد شد اتفاق می افتد به صورت موازی در دانشگاه جانز هاپکینز و ده ها تن از دیگر بیمارستان ها در سراسر کشور است. دانشمندان می خواهند بدانند که اگر پلاسما می تواند به بهبود نتایج از افرادی که Covid-19 عفونت بدست نمی به اندازه کافی جدی به نیاز آنها به استفاده از ونتيلاتور—که خواهد شد کمک به دفع که منابع فشرده نتیجه. برخی نیز به پلاسما به افرادی که در معرض ویروس اما هنوز آلوده است. این فرم پس از قرار گرفتن در معرض پیشگیری می تواند تحت اللفظی نجات برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض ویروسی بارهای میان بیماران آلوده و شاید کار بدون تکمیل تجهیزات حفاظت شخصی.

در علاوه بر این به اداره مهربان-استفاده از پلاسما هوستون متودیست خواهد بود یکی از بیمارستان های در به تازگی مورد تایید دادگاه ساختار به عنوان دانشگاه ویسکانسین-مدیسون که در آن یک متخصص بیهوشی به نام ویلیام هارتمن است هماهنگی پروتکل. “ما در حال تلاش برای کشف کردن چگونه ما می تواند کمک بسیاری بیماران بدحال برای دیدن اگر ما می تواند راهی برای کاهش علائم خود و کوتاه شدن دوره خود را از عفونت” هارتمن می گوید. بیمارستان خود را بیش از حد در حال حاضر به قرار دادن یک تماس برای اهدا کنندگان. “از آن پس مردم شده اند فقط به من ایمیل و تلفن بیمارستان,” او می گوید.

در واقع پیدا کردن اهدا کنندگان ساخت پلاسما و hyperimmune گلوبولین از خون خود و گرفتن آن را به بیمارستان که به آن نیاز دارید—همه در دستورالعمل رضایت آگاهانه از اهدا کنندگان و دریافت کنندگان و پیگیری از داده های به دست آمده—به خوبی ممکن است سخت ترین قسمت در اینجا. آن نیاز به مشارکت کارکنان مراقبت های بهداشتی نیمکت محققان و افرادی که اجرای اهدای خون به مراکز. و آن همه گرد هم آمدند و در کمتر از یک هفته. “ما در حال صحبت کردن در به مکان های بالا در کشور با تعداد زیادی از تجربه و تخصص افراد با مقدار زیادی از عمق” Joyner می گوید: “و بسیاری از مکان های که در آن ما باید درست محتوای کارشناسان که می تواند امیدوارم انطباق با این پروتکل و کسی که درک پژوهش و انطباق است.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de