جنگل های استوایی می تواند تحمل گرما تا به یک نقطه

جنگل های استوایی در صورت نامشخص در آینده تحت تغییر آب و هوا است اما تحقیقات جدید منتشر شده در علم نشان می دهد آنها می توانند همچنان به ذخیره مقادیر زیادی از کربن در جهان گرمتر اگر کشورهای محدود کردن انتشار گازهای گلخانه ای.

جهان را جنگل های استوایی فروشگاه یک ربع قرن به ارزش سوختهای فسیلی در درختان خود را به تنهایی. ترس وجود دارد که گرمایش جهانی می تواند به کاهش این فروشگاه, اگر, درخت, رشد کاهش می دهد و یا درخت مرگ را افزایش می دهد, شتاب تغییر آب و هوا.

یک تیم تحقیقات بین المللی اندازه گیری بیش از نیم میلیون درخت در 813 جنگل ها در سراسر مناطق استوایی برای ارزیابی میزان کربن ذخیره شده توسط جنگل های در حال رشد تحت شرایط مختلف آب و هوایی امروز.

این تیم نشان می دهد که جنگل های استوایی در ادامه به فروشگاه سطوح بالایی از کربن تحت درجه حرارت بالا نشان می دهد که در دراز مدت این جنگل ها می تواند تحمل حرارت تا حدود آستانه 32 درجه سانتیگراد در طول روز و دما.

در عین حال این مثبت پیدا کردن ممکن است تنها اگر جنگل ها زمان برای انطباق با آنها دست نخورده باقی می ماند و اگر گرمایش جهانی است و صرفا محدود به جلوگیری از هل دادن درجه حرارت جهانی به شرایط فراتر از آستانه بحرانی.

منجر نویسنده دکتر مارتین سالیوان از دانشگاه لیدز و دانشگاه متروپولیتن منچستر گفت: “تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که تا به یک نقطه خاص از حرارت جنگل های استوایی هستند جای تعجب مقاوم به حرارت تفاوت. اگر ما حد تغییر آب و هوا آنها را می توانید در ادامه به ذخیره مقدار زیادی از کربن در هوای گرم جهان است.

“32 درجه آستانه برجسته اهمیت حیاتی ضروری و برش در تولید گازهای گلخانه ای برای جلوگیری از فشار بیش از حد بسیاری از جنگل ها فراتر از منطقه ایمنی.

“برای مثال اگر ما در حد جهانی درجه حرارت متوسط به 2°C افزایش بالاتر از pre-صنعتی در سطح این هل نزدیک به سه چهارم از جنگل های استوایی بالاتر از گرما آستانه ما شناخته شده است. هر گونه افزایش بیشتر دما منجر به سریع زیان کربن جنگل.”

جنگل ها انتشار دی اکسید کربن به اتمسفر زمانی که مقدار کربن حاصل از رشد درخت است و کمتر از آن از دست رفته از طریق درخت و مرگ و پوسیدگی.

این مطالعه برای اولین بار به تجزیه و تحلیل بلند مدت آب و هوا حساسيت بر اساس مشاهده مستقيم از کل جنگل ها در سراسر موضوعات. تحقیقات نشان می دهد که در طول دراز مدت متوسط دارای بیشترین اثر را در جنگل سهام کربن با کاهش رشد با خشکسالی قتل درختان دومین عامل کلیدی است.

محققان نتیجه گیری کرد که جنگل های استوایی را در بلند مدت ظرفیت برای انطباق با برخی از تغییرات آب و هوایی در بخشی به دلیل تنوع زیستی بالا به عنوان گونه های درخت بهتر قادر به تحمل شرایط جدید آب و هوایی به خوبی رشد می کنند و جای کمتر به خوبی اقتباس گونه بیش از بلند مدت.

اما به حداکثر رساندن این پتانسیل آب و هوا انعطاف پذیری بستگی به حفظ جنگل های دست نخورده.

Co-نویسنده استاد Beatriz Marimon از دانشگاه ماتو گروسو در برزیل مطالعات برخی از جهان داغترین جنگل های استوایی در مرکز برزیل. او اشاره کرد: “نتایج ما نشان می دهد که دست نخورده جنگل قادر به مقاومت در برابر برخی از تغییر آب و هوا. در عین حال این گرما-مقاوم درختان نیز در صورت تهدید فوری از آتش و تکه تکه شدن.

“دستیابی به انطباق آب و هوا به معنی اول از همه حفاظت و اتصال جنگل که باقی می ماند.”

استاد Marimon یادداشت حذف محدودیت به سازگاری. “این مطالعه نشان می دهد گرمای آستانه 32 درجه سانتیگراد در طول روز و دما. در بالای این نقطه در جنگل های استوایی کربن کاهش بیشتر سرعت با دماهای بالاتر بدون در نظر گرفتن گونه ای که در حال حاضر.

“هر یک درجه افزایش بالاتر از این 32 درجه آستانه انتشار چهار برابر مقدار کربن دی اکسید آزاد شده اند در زیر آستانه.”

این بینش چگونه جهان را جنگل های استوایی پاسخ به آب و هوا تنها ممکن است با چندین دهه کار میدانی دقیق و اغلب در مکان های از راه دور. تیم جهانی 225 محققان ترکیب جنگل مشاهدات در سراسر جنوب امریکا (RAINFOR) و آفریقا (AfriTRON) و آسیا (T-نیروهای). در هر نظارت بر طرح قطر هر درخت و ارتفاع آن بود که با استفاده از محاسبه چه مقدار کربن آنها ذخیره می شود. توطئه بودند بازبینی هر چند سال به دیدن چه مقدار کربن گرفته شد و چه مدت آن ذخیره شده بود قبل از درختان درگذشت.

برای محاسبه تغییرات کربن ذخیره سازی مورد نیاز شناسایی نزدیک به 10 ، 000 گونه درخت و بیش از دو میلیون اندازه گیری قطر درخت در سراسر 24 گرمسیری کشور است. به گفته پروفسور سیمون لوئیس از دانشگاه لیدز و دانشگاه کالج لندن: “مقدار کربن جذب شده و ذخیره شده توسط جنگل ها یک عنصر بسیار مهم در چگونه زمین را در پاسخ به تغییر آب و هوا.”

“مطالعه تاکید به همین دلیل در دراز مدت همکاری تحقیقاتی ضروری است برای درک اثرات زیست محیطی تغییر دهید. دانشمندان نیاز به کار با هم بیشتر از همیشه به عنوان نظارت بر سلامت سیاره ما را جنگل های استوایی بسیار حیاتی است برای همه ما.”

برش انتشار کربن را به اندازه کافی برای حفظ جنگل ها در امنیت منطقه خواهد بود بسیار چالش برانگیز است. نویسنده مطالعه پروفسور الیور فیلیپس از دانشگاه لیدز گفت: “نگه داشتن سیاره ما و خودمان را سالم هرگز مهم تر بوده است. در حال حاضر بشریت است و یک فرصت منحصر به فرد برای انتقال به سمت پایدار آب و هوا.

“نه به سادگی بازگشت به کسب و کار به طور معمول پس از بحران فعلی ما می تواند اطمینان حاصل شود جنگل های استوایی باقی می ماند و فروشگاه های بزرگ از کربن است. حفاظت از آنها را از تغییرات آب و هوایی نابودی جنگل ها و حیات وحش بهره برداری نیاز به جلو و مرکز جهانی ما فشار برای امنیت زیستی.

“تصور کنید اگر ما این فرصت را به تنظیم مجدد نحوه استفاده ما از زمین ما است. ما می توانیم نگه داشتن خانه ما سرد به اندازه کافی برای حفاظت از این جنگل های با شکوه — و نگه داشتن همه ما امن تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im