جنگل های استوایی جذب مقدار بسیار عظیمی از گازهای گلخانه ای. تغییر آب و هوا می تواند در نهایت که

محققان با جمع آوری برگ به اندازه گیری کربن ذخیره سازی در یک آند ابر جنگل.

جیک برایانت

جنگل های استوایی شده اند در یکی از زمین بهترین دفاع در برابر افزایش سطح دی اکسید کربن. درختان خورد کربن از جو به عنوان آنها رشد می کنند و محققان تخمین می زنند که با وجود مداوم جنگل زدایی جنگل های استوایی نگه کربن بیشتر از بشریت ساطع شده در طول 30 سال گذشته توسط سوزاندن زغال سنگ نفت و گاز طبیعی است. اما دانشمندان نگران است که توانایی جنگل های استوایی به عنوان غرق کربن را کاهش دهد و در نهایت معکوس با ادامه گرمایش جهانی به عنوان درختان تاکید گرما و خشکسالی می میرند و انتشار کربن خود را.

امروز در علممحققان گزارش می دهند که اندازه گیری کربن نگهداری و شرایط رشد برای برخی از 500,000 درختان در سراسر جهان نشان می دهد برخی از جنگل های استوایی به خصوص در آفریقا و آسیا خواهد شد—اگر چپ دست نخورده—در ادامه به جدا کردن مقادیر زیادی از کربن و حتی به عنوان درجه حرارت جهانی افزایش یابد. اما تنها به یک نقطه. “وجود دارد برخی از سطوح که در آن جنگل نمی تواند پاسخ می گوید:” ویلیام Anderegg یک جنگل بوم شناس در دانشگاه یوتا. اگر گرم شدن زمین می رسد 2°C بالاتر preindustrial سطح مطالعه در می یابد بزرگ عصری جهان جنگل های استوایی آغاز خواهد شد به از دست دادن کربن بیشتر از آنها تجمع می یابد. در حال حاضر داغترین جنگل ها در جنوب امریکا رسیده اند که نقطه.

درختان با زندگی طولانی خود را و عظیم چوبی تنه به خصوص خوب در ذخیره سازی کربن. اما چقدر کربن جنگل های استوایی می توانید ضبط به عنوان سیاره گرم بستگی به تعادل بین رشد درخت موجب بالاتر جوی کربن سطوح و درخت استرس و مرگ ناشی از افزایش درجه حرارت و افزایش خشکسالی است. “آن پایین می آید به یک یدک کش از جنگ” Anderegg می گوید: “میان منافع حاصل از دی اکسید کربن و تاثیر بالقوه تغییرات آب و هوا.”

برای دیدن که طرف ممکن است در نهایت پیروزی یک تیم جهانی از بیش از 200 محققان اندازه گیری بیش از نیم میلیون درخت در 813 جنگل در 24 کشور جهان است. این تیم به رهبری توسط گرمسیری بوم الیور فیلیپس از دانشگاه لیدز و postdoc مارتین سالیوان محاسبه چه مقدار کربن جنگل های مختلف در حال حاضر فروشگاه بر اساس قطر و گونه از هر درخت. محققان همچنین نگاه چگونه کربن ذخیره سازی متنوع از جایی به جای استفاده از داده ها از 590 دراز مدت و نظارت بر توطئه.

به هوا چگونه کربن تجمع ممکن است در آینده تغییر محققان فرض است که داغترین جنگل که عمدتا در آمریکای جنوبی هستند bellwethers از آینده است. با مقایسه کربن ذخیره سازی در جنگل ها در سراسر طیف وسیعی از شرایط آب و هوایی آنها می تواند استفاده از فضا به عنوان یک پروکسی برای زمان. تجزیه و تحلیل آنها چگونه تغییر در دما و بارش ممکن است تحت تاثیر قرار کربن ذخیره سازی به دنبال این تغییرات که بهترین توضیح داد که آنچه آنها مشاهده شده در جنگل. (تحلیل طول می کشد را به حساب تفاوت در جنگل های’ ترکیبی از گونه های درخت.)

مطالعات قبلی پیشنهاد کرده بود که کمترین درجه حرارت جنگل تجارب در شب بزرگترین تاثیر خود را در دراز مدت کربن ظرفیت ذخیره سازی شاید به دلیل گرم شب باعث درختان برای افزایش تنفس و انتشار کربن بیشتر. اما این مطالعه نشان داد که حداکثر طول روز متوسط مهم است شاید به این دلیل در روزهای درختان آهسته خود را به دی اکسید کربن مصرف به منظور کاهش از دست دادن آب از طریق منافذ موجود در برگ های خود را.

این مطالعه نشان داد که به طور کلی جنگل ها در حال حاضر بیشتر کربن نسبت به آنها از دست بدهند. اما آن را در بر داشت که در یک نقطه اوج—زمانی که روزانه به طور متوسط حداکثر درجه حرارت در گرمترین ماه سال افزایش می یابد به 32.2°C—در دراز مدت کربن ظرفیت ذخیره سازی به کاهش شدت و کربن از دست دادن را افزایش می دهد. کاهش است و حتی بیشتر در خشک, جنگل, یادداشت های سالیوان در حال حاضر در دانشگاه متروپولیتن منچستر به احتمال زیاد به دلیل کمبود آب باعث می شود درختان بیشتر در معرض استرس و مرگ است.

تیم محاسبه می شود که در سراسر جهان هر 1°C افزایش دمای حداکثر کاهش کربن ذخیره سازی در جنگل های استوایی 7 میلیارد تن (تقریبا معادل کل ایالات متحده کربن تولید گازهای گلخانه ای بیش از 5 سال) اگر چه بسیار که از دست دادن در حال حاضر در حال جبران افزایش رشد. اگر درجه حرارت جهانی افزایش 2°C بالاتر preindustrial سطح اما 71 درصد از جنگل های استوایی خواهد شد تحت فشار قرار دادند گذشته حرارتی نقطه اوج محققان دریافتند. کربن ضرر و زیان خواهد بود چهار بار بیشتر با آمریکای جنوبی دیدن بزرگترین از دست دادن.

از “داده های عظیم تلفیقی … به ما اجازه می دهد به منظور جلب نتیجه گیری با اعتماد به نفس بالاتر از مطالعات فردی اجازه می دهد می گوید:” جولیا Pongratz یک آب و هوا دانشمند در لودویگ Maximillian دانشگاه مونیخ. اما اکوسیستم بوم لارا Kueppers از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و نگرانی این مطالعه ممکن است بیش از حد خوش بینانه در پیش بینی که کولر جنگل ها به ویژه در آسیا و آفریقا ادامه خواهد داد به تجمع مقادیر زیادی از کربن به عنوان آنها گرم است. روشن نیست که آیا کسانی که جنگل ها رفتار خواهد شد مانند همتایان خود در آمریکای جنوبی و او یادداشت و یا که آنها می تواند به سرعت در انسان ناشی از تغییر آب و هوا. “من نمی باید اعتماد به نفس است که جنگل ها در حال رفتن به قادر به تنظیم در مقیاس زمان آنها نیاز به,” او می گوید.

دیگر محققان این یافته ها به عنوان یک بیدارباش برای عمل اشاره کرد جهان در حال حاضر گرم حدود 1°C بالاتر preindustrial سطوح. “حتی اگر در جنگل های استوایی غرق خواهد شد و تضعیف حفظ آنها است که هنوز هم بهتر از داشتن آنها و تبدیل آنها به منابع کربن می گوید:” ریچارد بتی یک آب و هوا طراح و متخصص در چرخه جهانی کربن در دانشگاه اکستر. “این خیلی دیر نیست,” او می افزاید: “برای جلوگیری از شدید ترین اثرات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>