به عنوان تعدادی از جدید کروناویروس موارد شروع به کاهش در چین وجود دارد ترس است که اروپا ممکن است ظهور به عنوان یک مرکز جهانی همه گیر. شیوع بیماری در ایتالیا و اسپانیا و آلمان به رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام محدودیت های جدید بر روی بازدید کنندگان از 26 کشور اروپایی (به جز بریتانیا) برای ماه بعد. محدودیت که اثر را در روز جمعه در نیمه شب را شامل نمی شود ما شهروندان اگر چه آنها می تواند موضوع را به پیشرفته فرودگاه غربالگری. “این است که تهاجمی ترین و جامع تلاش برای مقابله با یک خارجی ویروس در تاریخ مدرن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک بیضی آدرس دفتر یکشنبه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم برانگیخته شد توسط هشدار دهنده افزایش اروپایی coronavirus موارد است. در ایتالیا دولت روز چهارشنبه گزارش داد 200 جدید مرگ و میر در مجموع 827 مرگ و میر. با 12,462 بیماران آزمایش مثبت برای Covid-19. به دلیل کمبود هر دو تخت بیمارستان و تجهیزات تهویه ایتالیایی کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال استفاده از زمان جنگ تریاژ پروتکل ها و تصمیم گیری های دشوار اخلاقی که در مورد بیماران دریافت مراقبت و آنهایی که اجازه خواهد داشت برای مردن.

انگلستان تا به حال بزرگترین افزایش روزانه در موارد این هفته با مجموع 460 coronavirus موارد در حالی که آنگلا مرکل صدراعظم آلمان هشدار داد روز شنبه که دو سوم از ملت می تواند آلوده قبل از بیماری فروکش. “با توجه به یک ویروس است که برای آن هیچ مصونیت و بدون ایمن سازی ما باید درک کنند که بسیاری از مردم خواهد شد آلوده” مرکل گفت: در یک کنفرانس خبری. “اجماع در میان کارشناسان است که 60 تا 70 درصد از جمعیت آلوده می شود.”

روز چهارشنبه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد رمان coronavirus یک “بیماری همه گیر” و خواست کشورها برای گرفتن جدی در مورد توقف گسترش آن. “ما عمیقا نگران هر دو سطح هشدار دهنده از گسترش و شدت و نگران کننده سطح انفعال” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی.

به نظر می رسد که Tedros’ پیام بود که با هدف بدون زرق و برق ما پاسخ که تا این هفته بوده است آهسته به سطح شیب دار تا هر دو تست و اجتماعی فاصله. در حال حاضر برخی از کارشناسان بهداشت عمومی می گویند تردید دارند که تهمت اروپا ممنوعیت سفر را شامل گسترش این رمان coronavirus در اینجا در ایالات متحده است. چرا که این ویروس در حال حاضر در حال عبور از فرد به فرد از طریق آنچه به نام “جامعه گسترش” و بسیاری از اجتماعی فاصله اقدامات فقط در حال حاضر در محل قرار داده هفته بعد از این ویروس در حال حاضر شناسایی شده در بسیاری از ایالات آمریکا.

ایالات متحده ثبت کرده است 1,323 Covid-19 نفر از صبح روز پنجشنبه با تایید مرگ 38 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع نقشه که برگه شماره از CDC و همچنین رسانه های محلی گزارش.

“من فکر می کنم ما در حال تمرکز بر روی کارهای اشتباه در حال حاضر می گوید:” جنیفر Nuzzo ارشد پژوهشگر در مرکز جهانی بهداشت در ایران در دانشگاه جانز هاپکینز و دانشيار اپيدميولوژی. “ما 40 متحده گزارش موارد و اکثریت انتقال محلی. آن را یک ایده بد به تعویق انداختن سفر به دلیل هرج و مرج و عدم اطمینان از پاسخ دولت. اما من فکر نمی کنم محدودیت های مسافرتی در حال راه ما را از این حق در حال حاضر با توجه به این که ما خیلی در انتقال در ایالات متحده است.”

Nuzzo می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن ژانویه 31 ممنوعیت مسافران از چین ممکن است آرام مقامات بهداشت عمومی (و عمومی) به یک حس کاذب از خوشنودی است. “فکر می کنم ما می تواند ویروس را از ما از طریق ممنوعیت سفر و مانع از در نظر گرفتن گام های فوری برای رسیدگی به گسترش این ویروس در کشور ما” Nuzzo اضافه شده است. “ما نمی به اندازه کافی محافظت افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی اساسی که ما می دانیم که در معرض بیشترین خطر ابتلا به بیماری شدید و مرگ شود.”

اوضاع بدتر کارشناسان می گویند که گسترش پروتکل های غربالگری در فرودگاه های ایالات متحده ممکن است منحرف کردن CDC پرسنل از کمک به دولت های محلی و مقامات بهداشتی. “CDC پرسنل منابع محدود است و ما در حال تقسیم تلاش های ما می گوید:” جولی فیشر یک استاد میکروبیولوژی در دانشگاه جورج تاون که در مطالعات جامعه آمادگی برای ظهور بیماری است. “در آن زمان که ما نیاز به عنوان بسیاری از کارشناسان به عنوان ما می توانید از سی دی ارائه تخصص علمی بسیاری از آنها اختصاص داده شده به قرنطینه.”

در علاوه بر این به فرودگاه نمایش CDC مقامات نیز مستقر رسیدگی به قرنطينه از 2,400 مسافران کشتی کروز از بزرگ شاهزاده خانم است که فرستاده شده به پایگاه های نظامی در کالیفرنیا و تگزاس. فیشر احساس می کند که این کارشناسان بهداشت می تواند بهتر است به استفاده از در تلاش برای متوقف داخلی گسترش ویروس.

CDC مقامات در پاسخ به یک درخواست برای نظر پنج شنبه.

در ضمن Nuzzo می گوید: تعداد افراد آلوده در ایالات متحده بسیار بالاتر از گزارش CDC و بهداشت محلی مقامات. “آن را بسیار محتمل است که وجود دارد بسیاری از موارد وجود دارد که ما نمی یافت” Nuzzo گفت. “ما کافی تست قابلیت در حال حاضر. ما نمی باید به سیستم های نظارت نیاز داریم. ما می تواند انجام تخصصی مطالعات برآورد که چگونه بسیاری از مردم به احتمال زیاد آلوده. ما انجام نشده است که نشده است.”

در بروکسل یک جفت از مقامات رسمی اتحادیه اروپا لعنتی تهمت تصمیم به کوتاه اندیش و گفت: آنها بدون دریافت هشدار در مورد این خبر. “Coronavirus یک بحران جهانی نه محدود به هر قاره و آن نیاز به همکاری به جای یک جانبه عمل” خواندن بیانیه ای که در وب سایت این E. U. کمیسیون همکاری امضا شده توسط E. U. رییس کمیسیون Ursula von der Leyen و E. U. رئیس شورای چارلز میشل. “اتحادیه اروپا disapproves از این واقعیت است که تصمیم ایالات متحده برای تحمیل ممنوعیت سفر گرفته شد و یک جانبه و بدون مشورت.”

در حالی که شهروندان آمریکایی ممکن است ممنوع از بازگشت به خانه از اروپا آنها را به سختی رفتن به آمریکای جنوبی است. مقامات آرژانتین و پرو و کلمبیا اعلام کرده اند اجباری دو هفته قرنطينه برای هر کسی که پس از رسیدن از ما و هفت دیگر ویروس-آمار کشور است.

و حتی در داخل کشور آن را به سخت را برای آمریکایی ها به رفتن مقدار از هر نقطه. چه آغاز شده به عنوان یک قطره از چند کسب و کار و مدارس بسته در حال حاضر تبدیل به یک تورنت از رویداد لغو شد. NBA در نهایت لغو مانده از آن فصل چهار شنبه بعد از یک بازیکن تست مثبت برای coronavirus در حالی که حرفه ای هاکی و فوتبال لیگ زیر کت و شلوار در روز پنج شنبه. مقامات در سیاتل و سان فرانسیسکو و کل ایالت اورگان را ممنوع اجتماعات بزرگ. رهبران شهر در آستین لغو مارس رویدادهای جنوب شرق, در حالی که سازمان برای کالیفرنیا Coachella جشنواره موسیقی فجر به تعویق افتاد رویداد خود را به ماه اکتبر در خواست بهداشت محلی و مقامات شهرستان. هوستون مقامات لغو شهرستان ردئو در حالی که کسانی که از شهر نیویورک و بوستون و شیکاگو و بسیاری دیگر را به نام روز سنت پاتریک رژه می روند.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند و امیدوارند که آمریکا در نهایت گرفتن این پیام است که coronavirus یک تهدید جدی و که آنها باید در خانه بمانند و اجتناب از تماس با جمعیت, آیا آن را در یک محلی, بازی بسکتبال, بازی فرار از بهار سفر به پاریس و یا یک تظاهرات سیاسی. تا زمانی که اتفاق می افتد, آن را به احتمال زیاد تعدادی از آمریکایی ها تست مثبت برای این ویروس را حفظ خواهد کرد در حال افزایش است.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه یک بیماری همه گیر? خود را coronavirus سوال پاسخ داده
  • همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس واکسن
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • باهوش ترین (و اشتباهترین) فیلم در شیوع
  • نمی تواند جلوگیری از دست زدن به صورت خود را ؟ علم است و برخی از نظریه ها چرا
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im