رئیس جمهور در نهایت اعلام اضطراری ملی—”دو بسیار بزرگ کلمات” او ضمن ستایش از شخصیت مشاهده کرد—که اجازه خواهد داد که دولت فدرال برای ارائه هر چه بیشتر حمایت در مبارزه با رمان coronavirus. او اعلام این خبر در یک روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی بود که در اواخر, unfocused و گیج کننده به دنبال—به عبارت دیگر به طور کامل در همراهی با دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر.

رانش اصلی این اطلاعیه که در باغ گل رز کاخ سفید شد این: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته پررنگ و فعال گام برای ایجاد آنچه که معاون رئیس جمهور مایک پنس به نام “تاریخی مشارکت عمومی-خصوصی” به گسترش coronavirus تست. مراقبت های بهداشتی شرکت LabCorp و Roche Diagnostics معرفی جدید آزمون است که باید افزایش کشور قابلیت در هفته های آینده. خرده فروشان مانند Walmart, Walgreens, CVS و هدف را راه اندازی درایو-از طریق مراکز تست در پارکینگ خود را. و گوگل ظاهرا کار بر روی یک وب سایت—یکشنبه شب ما حتی می دانم که زمانی که آن را آماده خواهد شد برای راه اندازی با توجه به پنس—که مستقیم علامتی مردم به آن درایو-throughs. این طرح به عنوان کاخ سفید جدید کروناویروس پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx آن قرار داده است “فعال تکیه به جلو و تهاجمی و تلاش برای ماندن بگیرید پیش از منحنی.”

که منحنی خواهد بود که دقیقا ؟ در حالی که دولت مانند سنگاپور و کره جنوبی به سرعت برقرار تست پروتکل زمانی که coronavirus رسیده مرزهای خود را آهسته و خطا پر از اجرای آزمایش در ما بوده است و مهم ترین شکست دولت فدرال در پاسخ به همه گیری تا کنون. بیش از یک ماه پس از اولین مورد تایید شده در خاک آمریکا, مطبوعات و رسانه های اجتماعی در حال کامل از حساب های بیماران هنوز هم قادر به گرفتن تست شده حتی با پزشکان درخواست. حتی امروز در پاسخ به تکرار سوال از خبرنگاران و هیچ کس در دولت می گویند دقیقا زمانی که به اندازه کافی آزمایش در دسترس خواهد بود.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

هدف اصلی از کنفرانس مطبوعاتی امروز بود برای متقاعد کردن شما است که هیچ یک از این دولت تقصیر. “من نمی مسئولیت در همه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد عدم انجام شد. “از آنجا که ما با توجه به مجموعه ای از شرایط و ما با توجه به قوانین و مقررات و مشخصات از زمان های مختلف.” پس از هفته انکار است که وجود دارد و حتی شد یک تست کمبود این است که ظاهرا مغلوب ساختن پیشی جستن جدید line: که بیش از حد نوار قرمز نه دولت خود fecklessness است مانع ما تست قابلیت های.

این میدارد تا در مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای نادرست از هفته گذشته که یک قانون تصویب شده توسط دولت اوباما در حال کند دولت در پاسخ. در واقع وجود دارد هیچ قانون. و در عین حال درجه بندی در سخاوتمندانه ترین ممکن است منحنی رئیس جمهور, نظریه جدید در مورد نشان دهنده پیشرفت است. فقط یک هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن بود اعلام کرد که “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون است.” حداقل در حال حاضر او اذعان می کند که این درست نیست. دروغ از تغییر “این یک مشکل نیست” به “آن را نه من مشکل است.”

پس از آن رفت و در پاسخ به سوال دیگر. چرا تهمت اداره خلاص شدن از امنیت ملی مقامات مسئول در پاسخ به بهداشت جهانی دلیل … “هنگامی که شما می گویند من—من آن نیست; ما یک گروه از مردم” رئیس جمهور گفت:. “شما می گویند ما که من نمی دانم هر چیزی در مورد آن.” چرا تهمت خود quarantining پس از نما به صورت یک تصویر با یک برزیلی رسمی که آزمایش مثبت برای حذف. “وجود کسی که آنها می گویند آن است, من هیچ نظری ندارم که او چه کسی است.”

حتی به عنوان او را تکذیب کرد مسئولیت دولت اشتباه تهمت بود مشتاق به گرفتن اعتبار برای محدود کردن سفر از چین و اروپا که به ادعای او “نجات بسیاری از زندگی است.” اما با بیش از یک هزار و مورد تأیید از کروناویروس در آمریکا و به احتمال زیاد بسیاری از هزاران نفر دیگر تایید نشده, آن را خیلی دیر شده برای هر گونه محدودیت های مسافرتی برای خیلی تاثیر داشته باشه.

اگر شما به دنبال یک پوشش نقره ای از این مراسم مجلل از gaslighting و sycophancy در اینجا آن است که: با اعلام وضعیت اضطراری تحت استافورد قانون فدرال مدیریت اضطراری خواهد بود قادر به استفاده از ده ها میلیارد در فاجعه کمک های مالی برای کمک به با این بیماری همه گیر پاسخ. این حرکت همچنین اجازه می دهد تا الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی به اعطای متحده اورژانس چشم پوشی از الزامات واجد شرایط بودن تحت مدیکر, پزشکی و سلامت کودکان برنامه بیمه. یک نامه مشترک امضا شده روز گذشته توسط روسای بیمارستان های آمریکا, انجمن, انجمن پزشکی آمریکا و انجمن پرستاران آمریکا خواست دولت برای انجام درست آن.

“متحده می تواند چیزی مانند ایجاد presumptive واجد شرایط بودن” برای مردم نشان علائم Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس توضیح داد نیکول Huberfeld سلامت استاد حقوق در دانشگاه بوستون. “بیمارستان می تواند ارائه خدمات درمانی ثبت نام به دولت فرد را تست پزشکی خواهد پرداخت. بنابراین آن را به سرعت ثبت نام که پس از آن به نوبه خود در سرعت بخشیدن به بازپرداخت به جای تلاش برای کشف کردن آن را قبل از کمک به یک فرد. پس از آن پس از آن وجود دارد دسترسی بهتر به بیمه عمومی که باعث می شود آن را آسان تر برای مردم برای دسترسی به مراقبت.”

در حالی که دولت ادامه داد: عدم ارائه هر نقطه نزدیک به اندازه کافی تست کاملا رسوا اقدامات امروز اعلام کرد در حال بهتر از هیچ چیز است. و بهتر از هیچ چیز ممکن است بهترین ما می توانیم. “هنگامی که شما مقایسه آنچه که ما انجام داده ایم به مناطق دیگر جهان آن را بسیار باور نکردنی” مغلوب ساختن پیشی جستن ، درست است البته. نه فقط در راه او در نظر گرفته شده است.

به روز شده 3-13-2020, 8:30 pm ET: این داستان به روز شد برای اصلاح وضعیت LabCorp و رچ را coronavirus آزمون.


سیمی ارائه نامحدود دسترسی رایگان به داستان در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی برای دریافت آخرین در صندوق پستی خود را.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه خود را ضد عفونی کننده دست
  • سنگاپور آماده بود برای Covid-19—کشورهای دیگر توجه داشته باشید
  • اخلاقی است به منظور تحویل در طول یک بیماری همه گیر?
  • نمی تواند جلوگیری از دست زدن به صورت خود را ؟ علم است و برخی از نظریه ها چرا
  • راهنمایی برای کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im