مغلوب ساختن پیشی جستن اسلحه های چینی مخابراتی اما اینطور نیست که یک طرح واقعی

Scattershot نگرانی که آیا دستگاه ممکن است به خطر بیافتد توسط استخبارات خارجی ندارد جایگزین استراتژی و برگ سوال در مورد زنجیره تامین بدون جواب.

در آوریل 24, کمیسیون ارتباطات فدرال گفت: چهار چینی-ثبت شرکت های مخابراتی برای ارائه مدارک به دولت آمریکا که خود ما واحد نمی مطرح ملی خطرات امنیتی. با توجه به وال استریت ژورنالیک نماینده از چین مخابراتی آمریکایی بازوی گفت: این شرکت به نظر می رسد به جلو به “به اشتراک گذاری اطلاعات با FCC صحبت می کند که به نقش ما به عنوان یک مسئول شرکت مخابرات.”

فقط یک زن و شوهر از هفته قبل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا را به طور رسمی به ایجاد یک واحد اجرایی کمیته به بررسی خارجی شرکت های مخابراتی در ایالات متحده برای چک کردن امنیت ملی در خطر است. مدت کوتاهی پس از آن اجرایی شاخه رسمی روند برای این نوع از بررسی—در حال حاضر به نام “تیم مخابرات” و به زودی به صورت رسمی از طریق اخیر EO—توصیه می شود FCC ممنوعیت شرکت مخابرات چین از عامل در کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که به وضوح و آشکارا بردن آن موشکافی چینی-ثبت مخابراتی. پس از واشنگتن جنگ صلیبی علیه Huawei و یک آینده گزارش سنا گفته است که انفجار ما تنظیم کننده برای عدم به درستی نظارت چینی مخابراتی و اداره خود از اطلاعات این اقدامات اخیر نیست دقیقا دست کشیدن جوراب خود خاموش تعجب آور است. اما حتی اگر آنها واقعا با تمرکز بر روی امنیت ملی خطرات است که تغییر نمی کند این واقعیت است که رئيس جمهور تهمت به دولت ندارد یک استراتژی گسترده تر.

چه FCC فرستاده شده به چهار شرکت به نام سفارشات برای نشان دادن علت. این دستور یک دستور گیرنده شرکت نشان می دهد که ادامه عملیات در ایالات متحده مطرح نیست امنیت ملی در خطر است. به طور خاص آنهایی که صادر شده در اینجا تقاضا شواهد از چهار مخابراتی چرا FCC نباید “آغاز رسیدگی به لغو مجوز خود را” به کار در ایالات متحده در بخش 214 از ارتباطات عمل می کنند.

“این نشان می دهد علت سفارشات منعکس ما نگرانی عمیق … در مورد این شرکت آسیب پذیری به بهره برداری نفوذ و کنترل حزب کمونیست چین با توجه به اینکه آنها در شرکت های تابعه دولتی چین متعلق به اشخاص” گفت: FCC صندلی Ajit Pai. “ما به سادگی نمی تواند یک خطر و امید برای بهترین وقتی که می آید به امنیت شبکه های ما.”

سفارشات به شرکت مخابرات چین (آمریکا) شرکت China Unicom (آمریکا) عملیات محدود و اقیانوسیه شبکه های شرکت و ComNet (ایالات متحده آمریکا) LLC داد و این شرکت تا زمانی که ممکن است 24 تا پاسخ دهند. گنجانده شده در این پاسخ باید در یک “شرح مفصل” از شرکت “شرکت های بزرگ حکومت” شبکه نمودارها توصیف چگونه آن سیستم استفاده می شود لیست و کپی از اتصال توافق با دیگر حامل و توصیف از حدی که شرکت “است یا نه در غیر این صورت موضوع را به بهره برداری نفوذ و کنترل دولت چین”—نه یک درخواست کوچک و نه یک تشریفات صرف.

شرکت مخابرات چین و چین Unicom هر دو شرکت های دولتی که افزایش مشروع سوال در مورد دولت چین پتانسیل دسترسی به داده ها. می تواند از آن به راحتی درخواست شرکت های دست اطلاعات به سرویس های اطلاعاتی? می تواند آن را وادار شرکت برای وارد کردن درب پشتی آن از طرف? چه این حضور در ما چیست از نظر انعطاف پذیری زمانی که ما شبکه می تواند به طور بالقوه کنترل یا دستکاری و یا صاف کردن خاموش در یک درگیری مانند وضعیت ؟

اقیانوس آرام شبکه (که ComNet تابعه) متعلق به دولت متعلق به CITIC مخابراتی بین المللی; دولت ارتباط در اینجا این است که تقریبا به طور مستقیم. ارتباط آن اتاق هیئت مدیره به CCP را Zhongnanhai ستاد است که قطعا یک کمی واضح تر در اینجا در مقایسه با Huawei که نیست آشکار متعلق به دولت است اما با این وجود موضوع بوده است به بسیاری از سوالات به خصوص از کاخ سفید در مورد آن دولت چین روابط. دوباره پکن بالقوه دسترسی به داده ها از اقیانوس آرام شبکه شرکت مشروع خطر است.

تیک تاک ساعت است به این شرکت برای پاسخ به دولت آمریکا. شرکت مخابرات چین خواسته FCC برای 30 روز پسوند در اصل مارس 24 مهلت. وکلای آن کردم و پاسخ این هفته با توجه به وقت اضافی مشروط بر تعیین مه 11 که بخش هایی از آنها می خواهید روشن است. در ضمن مجریه است جعل جلوتر—هر که به تازگی با صدور فرمان اجرایی—با رسمی کمیته ای برای بررسی ارتباطات خارجی حضور در ایالات متحده است. توصیه به FCC می تواند شامل اصلاح یک شرکت مجوز FCC با “کاهش” اقدامات و یا حتی آشکار لغو آن است.

مشکل این است که برای تمام این اقدامات—که نگرانی های مشروع سوال در مورد امنیت ملی متمرکز بر دولت چین—تصویر بزرگتر را نشان می دهد فقدان استراتژی است.

بسیاری از مسائل طاعون اخیر اجرایی سفارش. وجود گسترده است زبان مورد کدام نوع از مجوز FCC می تواند مورد بررسی ؛ EO عنوان نشان می دهد تنها کسانی که از ارتباطات خارجی اما به نظر می رسد این می تواند بسیار بزرگتر است. این EO نیز برگ بسیاری از سوالات از اجرای یک تفاهم نامه است که به دلیل چند هفته از هم اکنون.

پس از سفارش, انتشار چند نفر با من صحبت کرد تا به حال علاوه بر توجه به کشیده آینده سر از این تازه به نام برای و در عین حال-به-می شود-ایجاد کمیته: دادستان کل. در زمان های مختلف است که شاید می تواند یک راه مناسب برای تعادل نمایندگی منافع از جامعه اطلاعاتی به بخش های دفاعی و امنیت داخلی. اما این طبیعی نیست بار—و ویلیام بار است که به سختی شناخته شده برای خود بی طرفی و احترام به حکومت قانون است.

زوم کردن و حتی بیشتر دولت ایالات متحده فاقد معیارهای واضح و عینی به تعریف و بیان آنچه که باعث می شود یکی از خارجی های مخابراتی تامین کننده قابل اعتماد تر از دیگری است. پس از همه, post-Snowden, آن را کمی سخت برای ما به ضرب و شتم “کشورهای دیگر backdoor سیستم های خود را” استدلال sans شواهد بدون بالا بردن ابرو. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنین در ادامه پرتاب دیجیتال حاکمیت سیاست در کشورهای دیگر—از طاقت فرسا کد منبع بازرسی مورد نیاز برای داده های محدود محلی سازی مقررات—به همان “حمایت” سطل. با توجه به این واقعیت چگونه خواهد این مخابرات بررسی شود دیپلماتیک به کار گرفته شود ؟

حتی اخیر FCC سفارشات را دریافت نمی, به خصوص مفصل است. فراتر از استناد به این که شرکت های دولتی و یا تحت کنترل آن است که دولتی که اسناد را نداد خیلی همین دلیل این شرکت ها نمی توان اعتماد کرد. به طوری که آن را بیشتر در مورد مالکیت حاکمیت شرکتی و مراجع قانونی در کشور از اختلاط از آن است که در مورد ویژگی های امنیتی ،

یا برای دولت چین بازها است که آن را صرف اتصال به پکن ؟ چرا که به عنوان برگ برنده دولت و رئیس جمهور در خصوص ادامه چین-هجوم, پخش كردن بیگانه و بلاغت (به عنوان مثال در اطراف coronavirus’ ریشه) و ترجیح می دهند به طور کلی صفر-مجموع تعامل با همتایان خود در پکن به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که عامل الشعاع همه چیز است.

واقعی وجود دارد امنیت ملی خطرات است که باید وزن حدود خارجی شرکت های مخابراتی. سوالات خارجی مالکیت دولتی باید مورد بررسی قرار گیرد به خصوص به عنوان جهان می شود بیشتر به صورت دیجیتالی به هم پیوسته و فن آوری زنجیره تامین رو به رشد وکتور برای نرم و بهره برداری. اما موارد فوق یک استراتژی گسترده تر در زنجیره تامین امنیت است نه موثر و دراز مدت گزینه ای برای تجزیه این, مدرن, دیجیتال, خطرات. با وجود های اخیر چین تمرکز این سوالات را از زنجیره تامین سیاست فراتر از فن آوری های چینی شرکت ها و دولت آمریکا نیاز به یک برنامه جامع و تکرار مراحل برای پاسخ دادن به آنها.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در [email protected]


بزرگ تر سیمی داستان
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • چه fleeceware و چگونه می تواند به شما در محافظت از خودتان ؟
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de