مغلوب ساختن پیشی جستن ‘مدیون ما عذرخواهی.’ دانشمند چینی در مرکز COVID-19 منشاء نظریه صحبت می کند

شیعه Zhengli یکی از جهان پیشرو بت coronavirus محققان قطار کارکنان در ووهان موسسه ویروس شناسی با خیال راحت به کار خود ایمنی زیستی سطح 4 آزمایشگاه در سال 2017.

یوهانس EISELE/خبرگزاری گتی ایماژ

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر و Heising-سایمونز پایه و اساس است.

Coronavirus همه گیر محوری است virologist شیعه Zhengli به شدید نور افکن. آنجا که با نام مستعار “بت زن” سران یک گروه که مطالعات بت coronaviruses در ووهان موسسه ویروس شناسی (WIV) در شهر در چین که در آن همه گیر آغاز شد و بسیاری بر این باورند که این ویروس است که باعث COVID-19 به طور تصادفی موفق به فرار از آزمایشگاه—یک نظریه ترویج شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. برخی از آنها حتی پیشنهاد شده اند می تواند مهندسی وجود دارد.

چین به زور رد این ادعا اما شیعه (تلفظ SHUH) خودش گفت: بسیار کمی publicly.

در حال حاضر شیعه شکسته است سکوت خود را در مورد جزئیات کار خود را. در 15 جولای او فرستاده علم پاسخ به یک سری از نوشته سوالات در مورد ویروس’ منبع و تحقیقات در موسسه. در آنها شیعه را در حدس و گمان است که این ویروس به بیرون درز از WIV. او و همکارانش کشف این ویروس در اواخر سال 2019 او می گوید: در نمونه ای از بیماران که پنومونی با منشا ناشناخته. “قبل از آن ما تا به حال هرگز در تماس با و یا مطالعه این ویروس و نه ما می دانیم که وجود آن” شیعه نوشت.

“رئیس جمهور ایالات متحده تهمت و ادعا می کنند که SARS-CoV-2 به بیرون درز شد از موسسه ما کاملا در تضاد با حقایق,” او اضافه شده است. “آن را خدشه دار و تحت تاثیر علمی ما کار و زندگی شخصی. او مدیون ما عذرخواهی.”

شیعه تاکید کرد که بیش از 15 سال گذشته آزمایشگاه او است جدا شده و در رشد فرهنگ تنها سه بت coronaviruses مربوط به یکی که انسان آلوده: عامل است که باعث سندرم حاد تنفسی (سارس) که فوران در سال 2003. بیش از 2000 دیگر بت coronaviruses آزمایشگاه تشخیص داده از جمله یکی است 96.2% یکسان به SARS-CoV-2—که بدان معنی است که آنها به طور مشترک از یک جد مشترک دهه پیش—به سادگی ژنتیکی توالی که تیم اتحاد استخراج شده از نمونه های مدفوع و دهان و مقعد سواب از حیوانات. او همچنین اشاره کرد که همه کارکنان و دانش آموزان در آزمایشگاه او به تازگی آزمایش SARS-CoV-2 و همه منفی بود به چالش کشیدن این مفهوم است که یک فرد آلوده در گروه باعث این بیماری همه گیر.

شیعه به خصوص chagrined در مورد 24 مارس تصمیم ایالات متحده موسسه ملی بهداشت (NIH) ساخته شده در کاخ سفید دستور به تبر کمک مالی به EcoHealth داد در شهر نیویورک که شامل بت ویروس پژوهش در WIV. “ما درک نمی کنند [آن را] و آن را احساس می کنید کاملا پوچ” او گفت:.

علم مشترک شیعه پاسخ—در اینجا در دسترس در کامل (PDF)—با چند محققان برجسته در کشورهای دیگر است. “این یک کمک بزرگ می گوید:” دانیل hannah fraser از دانشگاه جورج تاون شیوع متخصص است که وبلاگ ها در مورد SARS-CoV-2 منشاء مسائل. “هستند بسیاری از حقایق جدید که من آگاه است. آن را بسیار هیجان انگیز برای شنیدن این به طور مستقیم از او.”

شیعه پاسخ هماهنگ با اطلاعات عمومی کارکنان در آکادمی علوم چین که WIV است و آن را در زمان 2 ماه به آنها آماده است. زیست شناس تکاملی Kristian اندرسن از موسسه تحقیقات می گوید: او مظنون شیعه پاسخ “با دقت بررسی” توسط دولت چین. “اما همه آنها منطقی و واقعی و چوب به علم به عنوان یکی انتظار می رود از یک کلاس جهانی دانشمند و یکی از کارشناسان برجسته در coronaviruses” اندرسن می گوید.

اما ریچارد Ebright یک زیست شناس مولکولی در دانشگاه راتگرز, New Brunswick که از روزهای اولیه از این بیماری همه گیر است و خواست که یک تحقیق نگاه به این احتمال که SARS-CoV-2 وارد شده و انسان از طریق یک حادثه آزمایشگاهی بود قطعا unimpressed. “بسیاری از این پاسخ ها فرمولی تقریبا رباتیک reiterations از اظهارات قبلا ساخته شده توسط مقامات چینی و دولت و رسانه ها” Ebright می گوید.

شیعه پاسخ می آیند در زمانی که سوال در مورد چگونه همه گیر آغاز شد به طور فزاینده ای باعث تنش های بین المللی. مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب تماس SARS-CoV-2 “چین” ویروس و گفت: چین می تواند متوقف کرده اند این بیماری همه گیر در آهنگ های خود را. چین به نوبه خود اضافه کرده است یک لایه اضافی از بررسی برای هر محققان که می خواهید به انتشار مقالات در بیماری همه گیر ریشه و اظهار داشت: بدون شواهد که SARS-CoV-2 ممکن است منشأ در ایالات متحده است.خواستار مستقل بین المللی پروب به منبع سوالات نصب و چین دعوت کرده است دو محقق از سازمان جهانی بهداشت برای دیدار از این کشور به بحث در مورد دامنه و مقیاس ماموریت های آینده. آنها در حال حاضر در چین کار را از طریق آن جزئیات. Hannah fraser می گوید: شیعه پاسخ به علم‘s سوالات می تواند کمک به هدایت تیم تحقیق. (در اینجا سوالات مربوط به علوم پیشنهاد کرده است که ماموریت باید آدرس.)

یک ویروس شکارچی

پیتر Daszak از EcoHealth داد کار کرده با شیعه برای بیش از 15 سال است. او در توصیف او را به عنوان اجتماعی باز و چیزی از سفیر حسن نیت چین در نشست های بین المللی که در آن او converses در هر دو زبان فرانسه و انگلیسی. (او نیز یک خواننده معروف از ماندارین آهنگ محلی.) “چیزی که من واقعا در مورد Zhengli است که او روراست باشیم و این فقط باعث می شود آن را آسان تر برای حل مشکلات,” او می گوید.

پس از گرفتن نمونه خون شیعه Zhengli انتشار یک خفاش میوه در خارج از غار در استان گوانگشی در سال 2004. این کار منجر به یک علم کاغذ که می تواند تبدیل به یک نقطه عطف در زندگی حرفه ای او.

ژانگ Shuyi

متولد شده در استان هنان در مرکز چین, شیعه مورد مطالعه در دانشگاه ووهان و WIV و سپس به دست آورده (Ph. D.) در فرانسه در دانشگاه Montpellier II. او در بازگشت به WIV در سال 2000. در ابتدا اکثریت قریب به اتفاق تحقیقات خود را با تمرکز بر ویروس ها در میگو و خرچنگ و مقالات همه به نظر می رسد در تخصص نشریات مانند Virologica Sinica و مجله بیماریهای ماهی.

اما در سال 2005 یک مطالعه او منتشر شده در علم با Daszak و محققان دیگر از چین و استرالیا و ایالات متحده تبدیل به یک نقطه عطف در زندگی حرفه ای او. این مقاله گزارش اولین شواهد که خفاش ها پناه coronaviruses از نزدیک مربوط به این ویروس کشنده که شروع به پریدن کرد از civets به انسان و ناشی از سراسر جهان شیوع سارس در سال 2003.

با NIH بودجه Daszak همچنان به کار با شیعه و WIV تیم برای به دام انداختن حیوانات وحشی و نمونه برداری برای شکار بیشتر coronaviruses. آنها به چاپ 18 مقاله هم در مورد ویروس های کشف شده در خفاش و جوندگان. شیعه است “بسیار رانده شده به تولید با کیفیت بالا و کار” Daszak می گوید. “او می خواهد در این زمینه می شود که در کار خود مهارت های واقعی هستند که در آزمایشگاه و او را یکی از بهترین من کار با در چین احتمالا در سطح جهان است.”

شیعه گفت: علوم آزمایشگاه او بود و محوری به همه گیر در 30 دسامبر 2019 به بعد تیم خود را برای اولین بار دریافت نمونه های بیمار. “پس از آن ما به سرعت در حال انجام تحقیقات موازی با دیگر موسسات داخلی و به سرعت شناسایی پاتوژن,” او نوشت.

آن را نمی طولانی را برای سوء ظن و شایعه به وجود می آیند. آنها گسترش در چین سایت های رسانه های اجتماعی و سپس در انگلستان روزانه پست و واشنگتن تایمز در ایالات متحده است. در 2 فوریه شیعه نوشته شده توجه داشته باشید در خود سایت های رسانه های اجتماعی است که گفت: SARS-CoV-2 “طبیعت مجازات غیرمتمدن عادات و آداب و رسوم انسان” و او مایل بود به “شرط زندگی من است که [وقوع] است و هیچ ربطی به آزمایشگاه.” تا حدودی به عنوان یک حمایت آنجا Daszak و 26 دانشمندان دیگر از هشت کشور در خارج از چین با انتشار بیانیه همبستگی با دانشمندان چینی و بهداشت حرفه ای در لانست در ماه فوریه است. در 17 مارس طبیعت کاغذ که تجزیه و تحلیل SARS-CoV-2 آرایش ژنتیکی اندرسن و دیگر زیست شناسان تکاملی استدلال در مقابل این مهندسی در آزمایشگاه.

در عین حال احتمال این که آزمایشگاه او بود و نقش نگران شیعه او نشان داد در ماه مارس علمی آمریکا پروفایل است که به طور خلاصه لمس در منبع سوالات. “او دیوانه وار رفت و از طریق آزمایشگاه های خود را از سوابق چند سال گذشته برای چک کردن هر گونه نادرست تجربی مواد به خصوص در اختیار” داستان گفت. هیچ یک از توالی بت ویروس آزمایشگاه او پیدا کرده بود از نزدیک همسان SARS-CoV-2 مقاله اشاره کرد. “که واقعا در زمان خاموش ذهن من,” او گفت: علمی آمریکا. “من تا به حال نه خواب یک چشمک برای روز.”

هیچ حادثه

در او نوشته شده پاسخ به علمشیعه توضیح داده شده در جزئیات بزرگ چرا او فکر می کند او آزمایشگاه منزه از گناه. WIV را شناسایی کرده و صدها خفاش ویروس ها در طول سال اما هرگز چیزی نزدیک به SARS-CoV-2 او می گوید:. اگر چه گمانه زنی های زیادی اتحاد محور در RaTG13 بت ویروس است که بیشترین شباهت SARS-CoV-2 تفاوت در توالی این دو ویروس ها نشان می دهد که آنها جدا از یک جد مشترک در جایی بین 20 تا 70 سال پیش است. شیعه اشاره می کند که آزمایشگاه او هرگز کشت خفاش ویروس, ساخت یک تصادف بسیار کمتر احتمال دارد.

برخی از سوء ظن باید متمرکز بر نامگذاری تناقض. در سال 2016 شیعه توصیف بخشی از دنباله ای از یک خفاش coronavirus که او لقب 4991. که بخش کوچکی از ژنوم دقیقا منطبق RaTG13 منجر به حدس و گمان است که شیعه هرگز نشان داد توالی کامل از 4991 به دلیل آن واقع است SARS-CoV-2. در پاسخ او شیعه توضیح داد که 4991 و RaTG13 یکی و همان است. نام اصلی او می گوید: برای بت خود و تیم خود را تغییر به RaTG13 زمانی که آنها توالی کل ویروس. “ما به تغییر نام به عنوان ما می خواستیم آن را به منعکس کننده زمان و مکان برای جمع آوری نمونه” او گفت:, و اضافه کرد که TG مخفف مطبوع (شهر در استان یوننان جایی که آنها به دام افتاده است که خفاش) و 13 کوتاه است برای سال 2013 است.

که “بسیار منطقی توضیح می گوید:” ادوارد هلمز, یک زیست شناس تکاملی در دانشگاه سیدنی که همکاری این طبیعت کاغذ با اندرسن. شیعه پاسخ نیز روشن به او چرا 4991 برگزار شد چنین علاقه کمی به تیم او است که آنها حتی نمی زحمت به دنباله آن را به طور کامل تا زمانی که به تازگی: که کوتاه توالی ژنتیکی بسیار متفاوت بود از SARS-CoV این ویروس که ناشی از سال 2003 شیوع سارس. “در خواندن این پنی کاهش یافته است: البته آنها می شده اند عمدتا علاقه مند به بت ویروس ها از نزدیک مربوط به SARS-CoV چرا که این ویروس پدید آمده و ناشی از یک بیماری همه گیر انسان … نه تصادفی خفاش ویروس است که بیشتر دور” هولمز می گوید.

با کمک از فرانسه Mérieux موسسه ووهان موسسه ویروس شناسی ساخته ایمنی زیستی سطح 4 آزمایشگاهی استفاده شده است که برای مطالعه بسیار خطرناک بیماری زا—و نمی مورد نیاز برای بسیاری از coronavirus آزمایش.

هکتور RETAMAL/خبرگزاری گتی ایماژ

شیعه ذکر چند عوامل دیگر که می گوید او را تبرئه آزمایشگاه او. تحقیقات خود را ملاقات دقیق قوانین ایمنی زیستی, او گفت:, و آزمایشگاه منوط به بازرسی دوره ای “توسط یک شخص ثالث موسسه مجاز توسط دولت است.” آنتی بادی آزمایشات نشان داده اند وجود دارد “صفر عفونت” در میان کارکنان موسسه و یا دانش آموزان با SARS-CoV-2 یا سارس مربوط به ویروس ها. شیعه گفت: WIV هرگز دستور به از بین بردن هر نمونه پس از همه گیر گرفت و او مطمئن بود که این ویروس نمی آمد از ووهان مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری و یا یک آزمایشگاه دیگر در شهر—یا: “بر اساس روزانه مبادلات دانشگاهی و بحث من می تواند رد یک احتمال است.”

Labs که احتمالا تا به حال دقیق قوانین ایمنی زیستی داشته اند حوادث: ویروس سارس فرار از چندین آزمایشگاه پس از شیوع جهانی موجود بود در سال 2003. و حتی اگر هر کس در موسسه آزمایش منفی برای این ویروس امروز یک فرد آلوده می تواند به سمت چپ WIV ماه پیش. هنوز هلمز می گوید: پاسخ به “روشن و جامع و باور حساب” از آنچه رخ داده است در WIV.

مرموز ریشه

اما پس از آن که در آن virus از آمده است ؟ شیعه مطمئن نیستید اما concurs با اجماع علمی است که منشأ آن در خفاش ها و شروع به پریدن کرد و به انسان به طور مستقیم یا به احتمال بیشتر از طریق ميزبان.

هنگامی که شیوع بیماری ظاهر ووهان مقامات بهداشت معتقد پرش رخ داده در Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی چرا که بسیاری از اولین شناخته شده COVID-19 بيمار لینک به آن. شیعه آزمایشگاه آزمایش نمونه ها از بازار و پیدا RNA قطعاتی از این ویروس در “دستگیره درب زمین و فاضلاب,” او نوشت—اما نه در “منجمد حیوانات نمونه است.”

اما دو مقاله منتشر شده در اواخر ماه ژانویه نشان داد که تا 45 درصد از تایید بیماران—از جمله چهار نفر از پنج قدیمیترین موارد—و نه هر گونه روابط به بازار ریخته شک و تردید در نظریه که آن منبع است. شیعه موافق است: “این Huanan غذاهای دریایی بازار ممکن است فقط یک محل شلوغ که در آن یک خوشه از اوایل رمان coronavirus بیماران یافت شد.”

محققان از WIV و Huazhong کشاورزی دانشگاه نمی پیدا کردن ویروس در نمونه های پرورشی حیوانات و دام گرفته شده در اطراف ووهان و در جاهای دیگر استان هوبئی او نوشت. شیعه اضافه شده است که سال های بسیاری از نظارت در هوبئی هرگز تبدیل به بت coronaviruses نزدیک به SARS-CoV-2 که منجر به این باور پرش از حیوانات به انسان رخ داده در جاهای دیگر.

شیعه Zhengli تیم می گیرد نمونه ای از خفاش ها به دام افتاده در وحشی. این تیم هرگز در بر داشت SARS-CoV-2 پاندمی ویروس در خفاش ها شیعه می گوید.

ECOHEALTH داد

اندرسن می خواهم جزئیات بیشتر. محدود کردن جستجو در این بازار به “یخ زده” حیوانات نمونه یک “شکاف آشکار” او می گوید: “چه شد این ؟ آیا آنها نگاه در هر زندگی حیوانات ؟ من هنوز هم کمی متعجب و متحیر از این بیانیه که تنها نقش بازار بود که آن را از یک محل شلوغ و در عین حال بسیاری از محیط زیست نمونه مثبت بودند به طوری که در اوایل.”

شیعه ارائه چند جزئیات در چین در تلاش برای پین کردن منبع. “گروه های بسیاری در چین در حال انجام چنین مطالعاتی,” او نوشت. “ما در حال انتشار مقالات و اطلاعات از جمله کسانی که در مورد این ویروس را ریشه. ما در حال ردیابی منشاء این ویروس در جهات مختلف و از طریق روش های متعدد.”

Daszak پشتیبانی از فشار برای یک تحقیقات بین المللی تلاش—که به او هشدار می تواند سال ها طول بکشد و می گوید: شیعه باید یک نقش برجسته در آن است. “من امیدوارم و باور دارم که او قادر خواهد بود برای کمک به WIV و چین جهان نشان می دهد که هیچ چیز وجود دارد به این آزمایشگاه فرار نظریه و به همه ما کمک کند برای پیدا کردن ریشه واقعی این ویروسی فشار,” او می گوید.

شیعه به پایان رسید او در پاسخ به علوم مشابه در یک توجه داشته باشید. “در طول 20 سال گذشته coronaviruses شده اند اخلال و تأثیر انسان در زندگی و اقتصاد” او گفت:. “در اینجا من می خواهم به درخواست تجدید نظر به جامعه بین المللی برای تقویت همکاری های بین المللی در تحقیقات به ریشه های در حال ظهور ویروس ها. من امیدوارم که دانشمندان در سراسر جهان می توانند با هم ایستاده و با هم کار کنند.”

خواندن شیعه Zhengli پاسخ آن به علم‘s سوالات کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum buy instagram followerstürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmaekonomikripto paraarkadaşlık sitesiMobil Ödeme Bozdurma