مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر و شکست سیاست مماشات

به علاوه: ریشه های بخش 230 آینده از شهرستانها و نقطه اوج رت.

سلام به همه. است که آن را بی خطر به بیرون می آیند ؟ هیچ. اما من متوجه است که وجود دارد مقدار زیادی بیشتر مردم در خیابان ها در این روز است. نگه داشتن آن دسته از ماسک ،

در حال حاضر این ستون هفتگی برای همه رایگان است برای دسترسی به. به زودی تنها سیمی مشترکین را دریافت متن به عنوان یک خبرنامه. شما می خواهید به نگه داشتن خواندن آن را در صندوق پستی خود را با اشتراک های سیمی (با تخفیف 50%)و در روند گرفتن دسترسی به همه ما شگفت انگیز تکنولوژی پوشش در چاپ و آنلاین.

Image may contain Logo Symbol and Trademark
به نظر ساده

به تازگی من pandemic خواندن شامل مونیخ, یک رمان تاریخی توسط رابرت هریس مربوط غم انگیز سال 1938 تلاش های نخست وزیر بریتانیا نویل چمبرلین برای دلجویی از آدولف هیتلر امیدوار به دفع یک جنگ جهانی است که به پیشوا شد hellbound به ماشه. چمبرلین تلاش (که هریس به تصویر می کشد پرستانه) محکوم شدند.

که خواندن در حال حاضر عجیب و غریب در رزونانس با وقایع جاری است. برای سال Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و مدیر عامل توییتر جک دورسی باید ملبس به بچه, دستکش, رسیدگی به شکایات محافظه کار تعصب از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر جمهوری خواهان و راست wingnuts. با وجود این مماشات این مدیران در حال حاضر رو به یک نسبت ناروا حکم اجرایی خواهد شد که به طور بالقوه اعمال کنترل دولت بر آنچه کاربران می توانند و نمی توانم بگویم در سیستم عامل خود را.

به طور خاص مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا به طور یک جانبه به تفسیر مجدد معنای بخش 230 بخشی از سال 1996 مخابرات لایحه است که به این سیستم عامل توانایی پلیس کاربر-ایجاد محتوا در سایت های خود را برای ایمنی و امنیت بدون تحمل مسئولیت قانونی برای هر چیزی کسانی که میلیاردها نفر از مردم ممکن است می گویند. منظور خود را به صراحت پژواک ادعای خود را—یک ساختگی یکی—که سیستم عامل در حال استفاده از 1996 ارائه به سانسور محافظه کاران است. با توجه به سفارش تهمت به دولت قدرت را به شرکت های خود را تحت حمایت بخش 230. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین می خواهد به استفاده از چیزی به نام “تکنولوژی تعصب ابزار گزارش” بررسی سیستم عامل برای تعصب سیاسی و گزارش مجرم به DOJ و FTC برای اقدام ممکن است. این یک حرکت جسورانه که ایجاد دولت مانیتور مطمئن شوید Facebook, Twitter و بقیه را محافظه کار و گفتار بیش از آن به دلیل. (یکی امیدوار است که اگر این به تصویب دادگاه واژگون, تلاش, چون, خوب, قانون اساسی است.)

دیرینه ادعا می کنند که سیستم عامل سانسور محافظه کار سخنرانی مضحک است. Facebook و توییتر حذف محتوا است که نقض استانداردهای جامعه با گسترش مضر اطلاعات غلط و یا گفتار نفرت. بسیاری از که می آید از عناصر جناح راست. آره این استاندارد نیست و کسانی که سیستم عامل اشتباه در اجرای آنها وجود دارد اما هرگز مدرکی از الگوریتمی تعصب. اما به جای شور و نشاط در دفاع از خود رهبران این سیستم عامل در حفظ و اطمینان از سیاستمداران است که آنها را به آن قولنج بسیار جدی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را با یک پاس وقتی که می آید به اعتدال چرا که آنچه رئیس جمهور می گوید که ارزش خبری دارند. که defendable موضع اما به عنوان او به طور فزاینده نقض استانداردها و هنجارهای پست خود را تبدیل به یک firehose از سمیت. در سال 2017 دورسی به من گفت: “من فکر می کنم این واقعا مهم است که ما به حفظ کانال های باز به رهبران ما چه بخواهیم و چه آنها می گویند یا نه چون من نمی دانم از یکی دیگر از راه برای نگه داشتن آنها را پاسخگو باشد.” او همچنین ضمنی که newsworthiness ممکن است باید متعادل با استانداردهای جامعه. که بسیاری توییتهایی پیش از آن نبود تا این هفته که توییتر ارائه شده یک واقعیت-بررسی یک مغلوب ساختن پیشی جستن جیر که گفت دروغ در مورد رای گیری از طریق پست. (هنوز توییتر سمت چپ ایستاده یک مغلوب ساختن پیشی جستن جیر گسترش یک اتهام ساختگی که سابق congressperson جو Scarborough پس از کشته شدن یک مشاور.)

زوکربرگ داده مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر محافظه کاران و حتی گسترده تر اسکله آغاز با 2015 تصمیم به ترک مغلوب ساختن پیشی جستن را ضد اسلامی نوشته است که به ظاهر نقض این شرکت بیان نفرت سیاست. در طول سال 2016 انتخابات Facebook را حذف کنید کاذب اخبار از را باور نشریات حتی اگر آن را روشن است که این اطلاعات به شدت بهره مند مغلوب ساختن پیشی جستن. با وجود این حق نگهداری شکایت از تعصب با جمهوری خواهان انفجار زوکربرگ در مارس 2018 ظاهر در کنگره است. زوکربرگ می دانستند و کامل است که هیچ آماری پایه برای شارژ. اما وقتی از او پرسیدم در مورد است که به زودی پس از پاسخ او این بود تکان دهنده ترسو. “که عمق نگرانی وجود دارد که ممکن است برخی از تعصب سیاسی واقعا زده من,” او گفت:. “گفتم وای ما نیاز به مطمئن شوید که ما را مستقل در خارج مردمی برای کمک به ما انجام ممیزی و به ما مشاوره در ساخت مطمئن شوید که سیستم های ما هستند نه مغرضانه در راه است که ما را درک نمی کنند.'”

بعد Facebook سفارش مطالعه به رهبری محافظه کار سناتور جان Kyl که ارائه داده تا از هر گونه سیستماتیک تعصب. به جای خواستار آن است که این باید پایان شکایات Facebook ساخته شده برخی از تنظیمات کلی در سیاست های خود که به حدیثی قولنج در گزارش اعتبار بیشتر از آنها ضروری است. مماشات!

نگاه من به آن کسی که می خواهد به رئیس جمهور و حزب حاکم به ویژه هنگامی که قوانین و مقررات است که در هوا ؟ اما به جای اجتناب از درگیری های Facebook و توییتر رهبران باید شده اند و تاکید کرد که آنها فقط به عنوان بسیار مناسب به مجموعه ای از استانداردهای خود را به عنوان ایستگاه های تلویزیونی و روزنامه ها و دیگر شرکت های بزرگ. با وجود این واقعیت است که آنها به اندازه کافی محبوب به عنوان یک “میدان” آنها هنوز هم کسب و کار خصوصی و دولت هیچ کسب و کار تعیین کننده چه حقوقی گفتار می تواند و نمی تواند رخ دهد وجود دارد. که جوهر از متمم اول قانون اساسی. اما حتی به عنوان مارک زوکربرگ می رود در مورد او چگونه ارزش های آزادی بیان—به عنوان او انجام شده بود در تلویزیون همان روز تهمت صادر سفارش خود را—او هنوز هم پس از خواستار آن است که دولت توجه Facebook را حق خود برای آزادی بیان است.

برای مطمئن شود, مغلوب ساختن پیشی جستن است ودینگ—هیچ را که حلقه flopping—به یک جنجال بر اینترنت گفتار است که در حال حاضر مملو از مشکلات مقاوم. بسیار عمل دادن bullhorns به میلیاردها هر دو یک مزیت و یک تهدید. حتی با خالص ترین نیت—و بدیهی است که کسانی که رشد گرا سیستم عامل هستند و خالص—figuring چگونه به مقابله با آن شامل چند سایه های خاکستری. اما زمان تهدید می آید در سیاه و سفید: رئیس جمهور ایالات متحده در تلاش است تا یک تصاحب اینترنت گفتار و ادعا فدرال امتیاز برای سرنگونی حقیقت خود را.

مونیخ شکست خورده است. آن زمان برای اینترنت مقتدر برای جلوگیری از بازیگری مثل چمبرلین—و شروع به هدایت چرچیل.

Image may contain Label Text Symbol and Sign
سفر در زمان

بخش 230 بخشی از ارتباطات نجابت قانون ارائه 1996 ارتباطات از راه دور عمل می کنند. این قانون شامل مجازات های خشن برای “خارج از نزاکت” سخنرانی که افراد زیر سن قانونی ممکن است ببینید. نیروی پشت آن بود و محافظه کار دموکرات سناتور جیمز اگزون نبراسکا. در حالی که “عمل زشت” مقررات محدود کردن سخنرانی انداخته بودند توسط قضات به عنوان قانون اساسی محدودیت بخش 230 زندگی می کردند. در مارس سال 1995 نوشتم در نیوزویک در مورد این لایحه در حال پیشرفت است. چه کسی می دانست که بعد از 25 سال ما هنوز هم می توان استدلال در مورد آن ؟

اگزون لایحه—در واقع اصلاحیه یش به ارتباطات از راه دور لایحه در حال حاضر دستخوش تغییرات قابل توجهی. نسخه اولیه گسترش این مسئولیت برای “زشت و ناپسند, هرزه, مالیدن کس کثیف یا زشت” سخنرانی بین پدیدآورنده و سرویس آنلاین است که نقل مکان کرد و پیام. منتقدان اشاره کرد که آن را غیر ممکن است برای ارائه دهندگان خدمات به خواندن gigabits داده است که عبور از طریق پورتال خود را; در اثر این لایحه جرم کل اینترنت. بنابراین اگزون آنها را معاف از تعقیب. مسئولیت برای نگه داشتن خالص و تمیز در حال حاضر مبتنی بر کسانی که پست, پیام, ارسال نامه, حفظ وب سایت ها و توزیع اسناد و فایل ها. مجازات برای کثافت خوب است و احتمالا یک زندان…. بله درست است—برخی از ما که در شرکت رشد انفجاری خالص ممکن است خاموش توسط برخی از scatologies و بی مزه افراط. اما هر کسی که تا به صرف زمان با استفاده از این فرم جدید ارتباطی نیز می داند که این یک دلخوری جزئی در مقایسه با آن جنبه های مثبت. هیجان انگیز ترین از این شبکه را بی بند و آزادی بیان است. پس از به صدا نیش دود از رسانه ها پخش, این, پرشور, آغوش, ایده و خلاقیت, پاک, هوای تازه. این می توانست و هنوز هم می تواند ما میراث جهانی ارتباطات زیرساخت-صادرات افتخارات متمم اول قانون اساسی اعطای شهروندان همه کشورها تجربه صحبت کردن بدون ترس. به جای خود غلط تلاش برای محافظت از کودکان جیم اگزون و شرکت صادرات یک چشم انداز آمریکا بر اساس ترس و کوته فکری و نادانی و ظلم و ستم. من آن را زشت.

Image may contain Symbol
از من بپرسید یک چیز

من بسیاری از سوالات مربوط به هفته گذشته است به نظر ساده و در کار از خانه از جمله این یکی از Sandeep: “آیا شما را به آینده از شهرستانها به عنوان یک محل کار می کنند ؟ اگر چه آن را مانند نگاه؟”

با تشکر برای سوال Sandeep که من پاسخ دادن به از آپارتمان من در شرق ایجاد کرد. تا آنجا که در شهرستانها هستند و در نظر گرفتن ضرب و شتم در طول این مدت من خوشبین باقی می ماند که آنها زنده خواهد ماند. حتی اگر آن را طول می کشد تا چند سال وجود خواهد داشت زمان هنگامی که مردم ارتباط برقرار کردن بدون ترس و تمام چیزهایی که یک بار به خود جلب کرد بلند پروازانه و افراد خلاق به شهرستانها خواهد بود قانع کننده یک بار دیگر. آیا شما فکر می کنم که grads کالج های اخیر خواهد بود هیجان زده شده توسط کار در منزل مایل دورتر از همکاران? در حالی که من فکر می کنم که کارفرمایان برای همیشه خواهد بود انعطاف بیشتری در مورد کسانی که واقعا می خواهید برای کار از خانه, شرط من این است که سال به سال این دفاتر خواهد نزدیک شدن به ظرفیت. من نمی رسم خط, اگر چه, در گفت WeWork می توانید باز گشت. من هنوز گیج است که آن را کردم که به مراتب برای شروع با.

شما می توانید با ارسال سوالات به [email protected] نوشتن درخواست لوی در خط موضوع.

پایان زمان نیوز

حتی موش ها را تا به حال آن را با virus. در اپل بزرگ و آسان آنها در حال گرفتن به خیابان ها در وحشت—گاهی خوردن هر یک از دیگر.

Image may contain Label Text Symbol and Sign
تاریخ و زمان آخرین اما نه کم

من هرگز به فروش می رسد در گوگل حرکت برای تبدیل شدن به یک شرکت به نام حروف الفبا و هفته گذشته من به کوره مدیر عامل سوندار پیچای با بیان اینکه تا کنون ساخته شده حس. این تنها یکی از بسیاری از چیزهایی که ما در مورد صحبت کردیم.

گرفتن درصد معینی از کارگران به امضای اتحادیه کارت است نوع مانند یک پروژه Kickstarter. اما تشکیل یک اتحادیه در Kickstarter بود خیلی ساده نیست.

بارتون Gellman توضیح می دهد که چگونه NSA نقشه های اجتماعی خود را نمودار.

بیش از 50 سال پیش ریاضیدان جان هورتون کانوی فرض یک “گره” مشکل این است که هیچ کس نمی تواند حل کند—تا زمانی که این دانشجوی گراد پذیری آن در یک هفته.

Image may contain Logo Symbol and Trademark

همین حالا آینده مشترک-تنها نسخه از این ستون. اشتراک سیمی (50 ٪ off برای خوانندگان متن) امروز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • چگونه فضانوردان فرار هنگامی که یک فضایی راه اندازی می رود اشتباه است ؟
  • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
  • بهترین دنده را حیاط خلوت خود را بیشتر سرگرم کننده
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>