مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان نیست ماندن در آنجا به عنوان هر کس دیگری

حزب جمهوری خواه شمارش به عنوان یک عامل خطر برای Covid-19?

که یکی از راه های به تفسیر برخی از تحقیقات اخیر به چه سیاسی تعصب شده موثر بر رفتار اجتماعی در پاسخ به این بیماری همه گیر. برای آخرین مطالعه در این موضوع یک گروه از اقتصاددانان به رهبری شکار Allcott و متی Gentzkow استفاده می شود تلفن همراه محل سکونت اطلاعات جمع آوری شده در سراسر ایالات متحده از اواخر مارس تا اوایل آوریل به اندازه گیری میزان که مردم محدود بود سفر خود را به فروشگاه ها, رستوران ها, هتل ها و دیگر مکان های عمومی جمع آوری لکه های. سپس آنها همسان کسانی که تغییر رفتار در سطح شهرستان با رای سهام در آخرین انتخابات ریاست جمهوری. گروه های جدید, کار, کاغذ, نوشته شده در دوشنبه توصیف عمده پیدا کردن: بیشتر قاطعانه شهرستان رفت و برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 کمتر ساکنان آن شده اند پنهان از فضاهای عمومی.

درست است که حتی کنترل به صورت محلی مورد تعداد جمعیت و تراکم و زمان ایالت اجتماعی-فاصله دستورالعمل. در Pulaski County, Kentucky, به عنوان مثال—که در آن 82 درصد از رای دهندگان حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016—ساکنان کاهش بازدیدکننده داشته است خود را به اصطلاح نقاط مورد علاقه با 51 درصد بیش از مدت زمان مطالعه است. در مقابل جمعیتی مشابه Washington County Vermont—که در آن هیلاری کلینتون برنده توسط یک حاشیه بزرگ—دیدم سفرهای کاهش 71 درصد است. هر شهرستان تا به حال ثبت شده تنها تعداد انگشت شماری از موارد تایید شده در حالی که دولت خود را دولت صادر stay-at-home سفارشات در مارس 26 مارس 25 بود.

همه گیر ایفا کرده است متفاوت با رنگ قرمز و آبی امریکا از شروع. در اوایل ماه مارس رای گیری داده ها نشان داد که فاصله ای بین چگونه به طور جدی دموکرات ها و جمهوری خواهان در زمان تهدید. مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود و کم اهمیت جلوه دادن شدت شیوع و برای هفته ها و بوستر در فاکس نیوز شد هل دادن همان پیام است. به نظر می رسد که به توضیح واگرایی در افکار عمومی اما نقش جغرافیا نمی تواند رد. این بیماری خود را آغاز کرد حمله به خاک آمریکا در برخی از دموکراتیک ترین مناطق کشور: سیاتل, شهر نیویورک, سان فرانسیسکو. حزبی تقسیم در خطر درک شده می تواند چیزی بیش از بازتاب حزبی تقسیم در مردم واقعی خطر است.

جغرافیای نظریه به سرعت شروع به تضعیف آن است. به عنوان ویروس گسترش و تهمت حمایت خود کره زمین جمهوریخواه سطح نگرانی آغاز, افزایش, اما هنوز هم عقب مانده دموکرات. یکی دیگر از کار کاغذ نوشته شده و در اواخر ماه مارس نشان داد که “تفاوت های سیاسی هستند که تنها سازگار ترین عامل” پشت واگرا نگرش و گزارش خود رفتارهای اطراف اجتماعی فاصله کنترل برای دولت توسط دولت تفاوت در Covid-19 کشته و تشخیص.

که تحقیقات تا به حال محدودیت های کلیدی ، آن را بر اساس داده های نظر سنجی نه واقعی کلمه رفتار است. شاید جمهوری خواهان و دموکرات ها بودند اقدام در روش های مشابه حتی به عنوان آنها تغذیه نظرسنجی های مختلف پاسخ های مورد تعهد خود را به شستن دست و گریزی به اجتماعات بزرگ. پس از همه مردم یک چیز می گویند و انجام تمام زمان.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

یک جفت از مطالعات جدیدتر—یکی از Allcott و Gentzkow تیم به علاوه یکی دیگر از کار کردن کاغذ توسط جان برریس و Yael V. هچبرگ که ارسال شده در مارس 27—در زمان استفاده از GPS ردیابی داده ها به اطراف مشکل غیر قابل اعتماد خود گزارش. مقالات کمی اختلاف در روش و استفاده از مکان های مختلف مجموعه داده اما اصلی خود را پیدا کردن همان است: دموکرات ها و جمهوری خواهان نیست فقط می گویند چیزهای مختلف در مورد کوروناویروس; آنها به نظر می رسد اقدام در باورهای خود را. “اساسا بیشتر تهمت رای دهندگان وجود دارد [در یک county] کمتر مردم کاهش مسافت طی شده و کمتر آنها و کاهش مراجعات غیر ضروری کسب و کار” هچبرگ به من گفت.

هر دو گروه از محققان ویژگی های حزبی رفتار شکاف به عقاید مختلف در مورد شدت همه گیر ناشی از قرار گرفتن در معرض و اعتماد به منابع اطلاعاتی مختلف. دو مطالعات اندازه گیری است که در راه های مختلف. Allcot و Gentzkow تیم به انجام یک نظرسنجی از 2000 بزرگسالان در آغاز ماه آوریل نشان, در میان چیزهای دیگر است که دموکرات ها پیش بینی کرد تعداد بیشتری از آینده Covid-19 موارد و خطر بالاتر ابتلا به عفونت از جمهوری خواهان. برریس و هچبرگ در ضمن متوجه شد که جمهوری خواه مناطق آغاز شده ابتلا اجتماعی فاصله پس از گزارش از عفونت در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس و تغییر در مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت در اواسط ماه مارس.

این تفاوت رفتاری شناسایی شده در تلفن همراه ردیابی مطالعات قابل توجهی هستند اما نه زیاد: با توجه به Alcott و Gentzkow تیم مردم در اکثر pro-مغلوب ساختن پیشی جستن استان ها در حال کاهش بازدیدکننده داشته است خود را به نقاط مورد علاقه با 42 درصد در پایان ماه مارس در مقایسه با 64 درصد مردم در حداقل مغلوب ساختن پیشی جستن-y ، ما هنوز هم نمی دانم و هرگز ممکن است بدانند که از این تعداد بیشتر است “درست” و یا چگونه آنها مربوط به بهینه معاوضه بین حفظ بهداشت عمومی و حفظ فعالیت اقتصادی است. “نیاز به مراقب باشید در این شکاف و گفت: این به این معنی است که دموکرات ها در حال انجام کاری خوب و جمهوری خواهان در حال انجام کاری بد” گفت: Gentzkow.

دانشمندان علوم سیاسی به مدت طولانی شناخته شده است که حزبی قطبش می تواند مردم را تحت تاثیر قرار اعلام باورهای مربوط به جهان خارج است. رای دهندگان ابراز اعتماد به نفس بیشتری در اقتصاد برای مثال زمانی که رئیس جمهور یک عضو از حزب خود است. اما آن را بسیار سخت تر برای پیدا کردن شواهدی وجود دارد که مردم در عمل در کسانی که اعتقادات متفاوت حداقل در هر زمینه دیگر از غرفه رای گیری. Coronavirus ارائه یک وضعیت نادر که در آن برداشت از واقعیت بازی کردن به عنوان فوری و فراگیر اقدامات است. برای محققان این اقدامات هستند و هر دو آسان برای تعریف—شما یا در خانه بمانند یا شما نمی—و آسان برای اندازه گیری با تشکر از همه جا از ردیابی محل و شدت جغرافیایی مرتب سازی توسط حزب سیاسی. (این احساس عجیب و غریب به من بدهید با تشکر برای فراگیر نظارت و حزبی حباب اما این بار ما در حال زندگی در.) وقتی که می آید به coronavirus این امکان را به ببینید که چه کسی به معنای واقعی کلمه پیاده روی پیاده روی.

پیامدهای اجرای فراتر از زمان همه گیر. یک سوال است که خالی از سکنه مغلوب ساختن پیشی جستن عصر است که تا چه حد ریاست جمهوری شعارهای انگیزه رفتار است. محافظه کار روزنامه نگار Salena Zito نکردم پند و موعظه است که رسانه ها طول می کشد مغلوب ساختن پیشی جستن “به معنای واقعی کلمه اما نه به طور جدی” در حالی که “هواداران خود را به او به طور جدی اما نه به معنای واقعی کلمه.” طی چهار سال گذشته این حقیقت است که ادعا شده است بسیار سخت به سنجاق کردن. در حال حاضر ما در حال نزدیک شدن به یک جواب: جدید کروناویروس داده ها نشان می دهد که حداقل در زمان بحران آمریکایی ها را لفاظی های سیاسی بسیار به معنای واقعی کلمه در واقع.

عکس: سنگ Huiying/گتی ایماژ; جو Buglewicz/بلومبرگ/گتی ایماژ

به روز شده 4/15/2020, 12:31 pm EST:
داستان به روز شده است برای اصلاح این قدر از تفاوت های رفتاری ترین و کم طرفدار تهمت نقاط کشور.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر