مغلوب ساختن پیشی جستن Antifa وسواس است خلاف قانون اساسی حواس پرتی

رئیس جمهور می گوید ما تعیین خواهد شد antifa یک سازمان تروریستی است. او می تواند انجام دهید ؟ احتمالا نه.

میل به خشونت و مسالمت آمیز—اعتراض است گریبانگیر ایالات متحده و رئیس جمهور تهمت فکر می کند چیزی به نام antifa مقصر است. روز یکشنبه پس از چند روز تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس موجب مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در دست پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا, تهمت و سرزنش بازیگران در یک صدای جیر جیر: “ایالات متحده امریکا خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی است.” این بیانیه جلب فوری نقد از فعالان حقوق اساسی و کارشناسان به طور یکسان.

کلمه “antifa” یک انقباض ضد فاشیستی گسترده ایدئولوژی است که تعداد کمی از مردم چپ موسولینی در واقع مخالفت. این antifa مغلوب ساختن پیشی جستن است صحبت کردن در مورد یک جنبش مبهم است که در آن ایدئولوژی های شل-وابسته به گروه های چپ فعالان بهترین و شناخته شده برای تبدیل به سفید ملی, تظاهرات در همه سیاه “مشت نازی ها” و گاهی از بین بردن اموال و ایجاد ضرب وشتم. این اولین بار نیست تهمت و دیگر جناح راست ارقام مانند سناتور تد کروز از تگزاس باید جدا antifa برای انتقاد و ادعا می کند از تروریسم است. ایده antifa تبدیل به یک نوع از چپ جن, نقاب از چهره روشنایی سطل زباله در آتش است. کسی برای اشاره به زمانی که ترقی خواهان بپرسید که چرا دولت گرفته قوی تر اقدام علیه سفید گرایان toting AR-15s و مشعل ماورا.

بیایید عقب. اولین چیزی که توجه داشته باشید این است که تهمت نمی تواند اعلام antifa یک گروه تروریستی از آنجا که ما هیچ تروریسم داخلی قانون و antifa هیچ جزء بین المللی. همچنین antifa نیست یک سازمان اجازه دهید به تنهایی تروریستی یکی است. در حالی که مردم شناسایی به عنوان antifa ممکن است شرکت در تظاهرات در سراسر این کشور طی چند روز گذشته از جمله آنهایی که رشد خشونت وجود ندارد و سازمان مرکزی و یا رهبری است. اگر بلوک های سیاه و سفید است terroristic پس از آن است که پس از برخی از رویدادهای ورزشی مهم. Antifa چک تقریبا هیچ کدام از جعبه های لازم برای تعیین تهمت می خواهد به آنها بدهد.

حتی اگر دولت را تعیین antifa به عنوان یک داخلی سازمان تروریستی آن را نمی خواهد که تاثیر هر فرد معقول و منطقی خواهد بود به دنبال: دلسرد رشد و فعالیت مردم در سوال. “من فکر نمی کنم این امر هیچ تاثیری در این گروه اگر آن را یک گروه می گوید:” فیلیس Gerstenfeld که مطالعات حاضر افراط گرایی و جرم شناسی در دانشگاه ایالتی کال استنیسلاس. “آنچه که ما دیده ایم در سمت راست است که تلاش ساخته شده است به شکایت و سازماندهی در برابر آنها متلاشی و عمدا و بدون رهبران. Antifa در حال حاضر در حال انجام آن است.”

تلاش برای لکه دار کردن و جرم ضد فاشیست نیز خلاف قانون اساسی است. “این کاملا uncontroversial که اگر متمم اول قانون اساسی به معنی هر چیزی به این معنی است که دولت نمی تواند منع بیان عقاید سیاسی می گوید:” نیل ریچاردز یک متخصص دیجیتال آزادی بیان و حفظ حریم خصوصی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس و مدرسه قانون است. “این یک جرم برای رایت کردن یک ایستگاه پلیس در, اما نمی توان آن را یک جنایت بود و مخالف استبداد و یا معاشرت با افرادی که به انجام است.” به نظر می رسد گیج کننده است که رئیس جمهور تهمت خواهد حتی چنین قانونی طاقت فرسا بیانیه. حداقل در ابتدا.

نام تجاری چیزی است که در واقعیت متنوع و خودجوش موج اعتراضات به عنوان کار antifa گسترش نام مورد شامل خب هر کسی. افشاگری در این incomprehensibly گسترده جدید “antifa” به عنوان تروریست مجموعه همه معترضین به اهداف از اجرای قانون عملیات و نظارت که دادستان کل ویلیام Barr حمایتی بیانیه تاکید می کند. “این ناراحت کننده تر برای دیدن دادستان کل بر صحبت کردن در مورد آن از مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که او دارای قدرت قادر به اجازه آن دسته از تحقیقات می گوید:” استانیسلاو Vysotsky یک محقق فاشیستی و antifascist گروه در دانشگاه ویسکانسین-Whitewater. “شما در حال رفتن برای دیدن بیشتر نظارت از فعالیت های آنلاین از کسی چپ از فاشیسم است. ما این را دیدم با فوری دوران پس از عبور از قانون میهن پرستی. گروه کویکر و صلح طلبان شد حال نظارت توسط اف بی آی است.” (اگر شما به فکر پیوستن به تظاهرات سیمی به مشاوره در مورد چگونه به انجام این کار در راه است که محافظت از حریم خصوصی شما.)

حکومت از طریق توییت همچنین با این نسخهها کار بر پایه مغلوب ساختن پیشی جستن حتی بدون ابزارهای قانونی برای حمایت از اظهارات خود را. برخی از رئيس جمهور حامیان سرسخت ترین متقاعد شده اند که antifa (و دیگر جناح چپ figureheads) یک تهدید برای خود اعتقادات و روش زندگی برای سال. Vysotsky ریاست جمهوری فکر می کند تحریم—حقوقی یا نه—همه آنها نیاز است. “[بیانیه خود] را بسیج راست. فاشیست ها گفته است که دولت پشت سر آنها است که اگر شما درگیر در خشونت ها در برابر به اصطلاح ضد فاشیست که دولت با شما است,” او می گوید. “است که به تولید احتمالا بیشتر فوری تهدید و خطر است.”

این نوع از پتانسیل تحریک خشونت ساخته شده است که بسیاری از بحرانی از راه رسانه های اجتماعی شرکت ها مسئولیت رسیدگی به رئيس جمهور تهمت التهابی و در واقع نادرست اظهارات آنلاین. توییتر واقعیت-بررسی تهمت توييتها هفته گذشته تلاش های دیر و ناقص است. چگونه با تکنولوژی شرکت های اجرای خود را از سرویس و چگونه است که اجرای تحت تاثیر گفتمان اشاره به یکی دیگر از خطر به طور کامل. فرض کنید در تلاش برای گرم و نرم به دولت, Twitter و Facebook ساخته شده است نگرانی در مورد “antifa تروریسم” را به استانداردهای جامعه. مخالفت در برابر نظامی و نژادپرستانه پلیس می تواند به عنوان رفته به عنوان انجمن در وبلاگ Tumblr. “این مشکل با حکومت از طریق توییت و سانسور از طریق جامعه استاندارد” ریچاردز می گوید. “یک تعداد انگشت شماری از غیرمنتخب tech مدیران اعمال معنی دار قدرت در چگونه اتفاق می افتد بحث در جامعه ما و در سراسر جهان است.” با توجه به ریچاردز ممکن است قانونی مراجعه در دسترس است اگر چیزی شبیه به آن شد اتفاق می افتد. خوشبختانه, آن را بسیار بعید است.

هنوز هیچ گونه تاثیر جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش بیهوده برای تعیین antifa به عنوان یک سازمان تروریستی است که آیا نظارت خشونت و یا سانسور—عمیقا مایه تاسف است. همه بیشتر از آن به دلیل تمرکز بر antifa حواس پرتی به هر حال. “اگر ما در حال صحبت کردن در مورد ویندوز شکست ما در حال صحبت کردن در مورد پلیس فوق العاده مردم است. این یک راه از تلاش برای پوست کردن جریان اصلی برای حمایت از این نوع حرکات با نقاشی آنها را به عنوان رادیکال می گوید:” Vysotsky. “که البته یک دستمال مرطوب به دور هر یک از معتبر احساسات و معتبر مسائل ساختاری است که در هسته اصلی تظاهرات. که در نهایت به این هدف است.” برخی از سیاست ها نیازی به حقوقی و یا حتی واقعی برای موفقیت است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • آنچه اتفاق افتاده است زمانی که من روشن از مک به ویندوز
  • چگونه Kickstarter کارکنان تشکیل یک اتحادیه
  • 5 راه ساده برای ایجاد صندوق پستی جیمیل خود را امن تر
  • قرنطینه تبدیل کرده و نه تلویزیون به ضروری TV
  • بیایید بازسازی شکسته صنعت گوشت—بدون حیوانات
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de