در یک سخنرانی از دفتر بیضی کاخ سفید شنبه شب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گذاشته, جدید, سیاست های تهاجمی طراحی شده است گفت: برای مبارزه با گسترش بیشتر این بیماری Covid-19—که در اوایل روز چهارشنبه سازمان بهداشت جهانی رسما تعیین شده یک بیماری همه گیر. در میان کسانی که سیاست های جدید: ممنوعیت سفر از اروپا (اما نه پادشاهی متحده) موثر جمعه و کم بهره وام به کسب و کارهای کوچک منفی تحت تاثیر این بیماری است. رئیس جمهور همچنین گفت که او می خواهم بپرسم کنگره برای پول بیشتر 50 میلیارد دلار به صندوق کسانی که وام های که او می خواهم عقب راندن مارس مهلت برای مالیات فدرال. “به دلیل سیاست های اقتصادی ما باید به جای قرار دادن بیش از سه سال گذشته ما دارای بزرگترین اقتصاد در هر نقطه در جهان تا کنون” رئیس جمهور نسبت ناروا گفت. “این یک بحران مالی است. این فقط موقت لحظه ای از زمان که ما غلبه خواهد کرد و با هم به عنوان یک ملت و یک جهان است.”

این سیاست های عمده ای به انجام در طول بحران. که حس می کند; آن را به یک بحران بزرگ. حداقل 126,000 مردم در سراسر جهان قرارداد بسته اند این بیماری و بیش از 4,600 مرده—38 در ایالات متحده است. اما سیاست نیست دقیقا آدرس این بیماری همه گیر — حداقل نه در راه بهداشت عمومی کارشناسان و دانشمندان بوده است به امید دولت خواهد بود. این سیاست ها بیشتر بحران-مجاور. به عنوان بیماری-پاسخ کارشناس جرمی Kondynyk گفت در توییتر بلافاصله پس از سخنرانی “اقتصادی اقدامات لازم هستند اما آنها درمان علائم.”

تحقیقات نشان می دهد که چین را مبنی بر اجازه دادن به مردم ترک ووهان شهرستان که در آن ویروس پدید آمده, آمد خیلی دیر به کم کردن سرعت پیشرفت ویروس در چین اما کاهش انتقال تا 80 درصد در جای دیگر. کشورهای آسیایی که ممنوع مهاجرت از چین در اوایل این سال به نظر می رسد به منظور کاهش سرعت پیشرفت این بیماری, اما آنها همچنین آزمایش مردم برای عفونت های داخلی و بیرون ساختمان های عمومی خود را در نظام سلامت. مردم به دنبال بازگشت در دیگر شیوع هر چند مانند سارس و MERS یا ابولا—تمایل به پیدا کردن که ممنوعیت سفر کار نمی کند در تمام. آنها به خصوص کار نمی کنند پس جامعه گسترش ویروس آغاز شده است که این اتحاد بین مردم در حال حاضر در ایالات متحده است. انبار درب را باز اسب ها در این زمینه در جایی. همچنین سفر است که هنوز هم خوب از انگلستان که نه تنها پایدار است Covid-19 عفونت ها (از جمله وزیر بهداشت) است اما احتمال دارد تا اعلام کند که آن را در حال حرکت از یک مهار فاز به “تاخیر” که به معنی اجتماعی فاصله و خود جداسازی افراد بیمار. اسب خود را به سمت چپ انبار خود را بیش از حد.

در ابتدا به نظر می رسید مانند ممنوعیت سفر از اروپا به معنای بیش از مردم است. “وجود خواهد داشت معافیت برای آمریکایی ها که تحت مناسب نمایش فیلم” رئیس جمهور نسبت ناروا گفت. اما او افزود: “هر چیزی که از اروپا به ایالات متحده چیزی است که ما در حال بحث در مورد.” زمانی که رئیس جمهور سخن گفت و به نظر می رسید که شامل محموله در ممنوعیت که باعث شده حتی مشکلات بزرگتر. این کیت برای تست اینکه آیا کسی از شما با Covid-19 شده اند شدید در تامین کوتاه مدت و تنها چند هزار آمریکایی بدست تست شده تا کنون (در مقابل چیزی شبیه 10,000 کره جنوبی آزمایش در هر روز). تجهیزات برای تولید آن کیت “آغازگر” ساخته شده از مواد ژنتیکی RNA در حال اجرا هستند کم و حداقل برخی از کسانی که می آیند از شرکت های دارویی. اما وزارت امنیت داخلی به سرعت صادر شده چه باید در نظر گرفته شود روشن—فقط مردم ما شهروندان ، کاخ سفید در بیانیه ای تایید کرد آن را پوشش نمی باری بیش از حد.

(Eh, whaddaya میخوام انجام دهید ؟ رئیس جمهور همچنین گفت: “در اوایل این هفته من در ملاقات با رهبران بیمه بهداشت و درمان صنعت که توافق کرده اند به چشم پوشیدن از همه copayments برای coronavirus درمان” اما سخنگویان از این صنعت به سرعت به خوبی روشن است که آنها به پوشش copayments برای تست و نه درمان. و هیچ یک از که کمک می کند تا ایجاد. یکی از مولفه های کلیدی از دست زدن به یک بیماری شیوع روشن و قانع کننده صادق ارتباطات از رهبران آن مهم به نظر می رسد به اینجا اضافه کنید.)

آنچه که در سیاست های جدید بود که شاید کمتر قابل توجه از آنچه بود: رئیس جمهور هیچ اشاره ای به کمک در ساخت یا خرید تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. او اشاره نکرد ساختمان افزایش ظرفیت برای بیمارستان ها در مواجهه با امکان تعداد زیادی از افراد نیاز به مراقبت—آنچه اتفاق می افتد در ایتالیا در حال حاضر. او تنها در اشاره به نوعی از پرداخت مرخصی استعلاجی برای افرادی که قرنطینه (یک لایحه که بدست که راه اندازی کردم مسدود شده در سنای آمریکا روز شنبه برای بازگشایی صندلی مسئول کمیته لامار الکساندر) و یا کمک برای افرادی که مشاغل اجازه نمی دهد آنها را به متوقف کردن کار و یا کار از خانه به عنوان اجتماعی فاصله کاهش اقدامات نیاز است.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

این نوع از چیزهایی است که اجازه دهید یک کشور صاف منحنی—کاهش گسترش بیماری کاهش فشار در بیمارستان و خرید زمان برای درمان های جدید. اما شما باید آن را از نظر مالی ممکن است برای همه شرکت کنند. به عنوان اسکات Burris, مدیر مرکز سلامت عمومی قانون تحقیقات در معبد قانون مدرسه به من گفت چند هفته پیش “عدالت و اثربخشی رفتن نزدیک به هم در این شرایط است.” رئیس جمهور به جای صرفا خواست مردم را به شستن دست های خود پوشش خود عطسه و سرفه و اقامت در خانه اگر آنها بیمار است. لازم اما نه دقیقا کافی است.

“من همیشه قرار داده و تندرستی آمریکا برای اولین بار. اگر ما هوشیار و ما می تواند به کاهش احتمال عفونت است که ما خواهد شد به طور قابل توجهی مانع از انتقال ویروس” رئیس جمهور نسبت ناروا گفت. “ویروس نمی خواهد شانس برابر ما است. هیچ ملت آماده تر یا بیشتر انعطاف پذیر تر از ایالات متحده است.” آن را خوب تمایلات اما تا کنون سیاست فدرال نشده به عهده آن است. دولت فدرال در نهایت کارگردانی آن عظیم و سنگین و ماشین آلات جدید کروناویروس اما بسیاری از این ماشین آلات را برای رفتن در جهت اشتباه است.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه یک بیماری همه گیر? خود را coronavirus سوال پاسخ داده
  • همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس واکسن
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • باهوش ترین (و اشتباهترین) فیلم در شیوع
  • نمی تواند جلوگیری از دست زدن به صورت خود را ؟ علم است و برخی از نظریه ها چرا
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de