مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی نظم ترین بیهوده حمله 230 هنوز

هر چند اجرایی خود را سفارش به پیروی از یک خط غلط دو حزبی نوسانات در حمایت از سیستم عامل های آنلاین این یکی پيشينه وحشتناک است.

در روز سه شنبه, توییتر قرار داده شده واقعیت-چک کردن برچسب بر روی یک جفت از توییت توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن او ساخته شده بی اساس ادعا می کند که استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای در سال 2020 به طور کلی انتخابات فعال خواهد شد تقلب در مقیاس بزرگ. سوئیس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سرعت دنبال کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر با یک هشدار: “جمهوری خواهان احساس می کنید که سیستم عامل رسانه های اجتماعی کاملا سکوت محافظه کاران صدای. ما به شدت تنظیم و یا نزدیک آنها را قبل از ما همیشه می تواند اجازه می دهد این اتفاق می افتد.”

دو روز بعد وعده عذاب وارد: یک فرمان اجرایی در نظر گرفتن هدف در کلید برای حمایت از سیستم عامل های آنلاین ارائه شده در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت. به تصویب رسید در سال 1996 CDA 230 محافظت از سیستم عامل های مانند توییتر در دو روش immunizing آنها را در برابر مسئولیت ناشی از اکثر مطالب ارسال شده توسط کاربران خود را از “حسن نیت” تلاش برای حذف و یا محدود کردن دسترسی به “اعتراض” مطالب. قانون تمایز بین سیستم عامل های اینترنت و چاپ ناشران مانند روزنامه یا مجله است که می تواند مسئول برگزار می شود زمانی که آنها چاپ از نظر قانونی عملی گفتار مانند افترا—حتی زمانی که آن را از منابع دیگر مانند نامه به سردبیر. در صورت عدم وجود CDA 230 را حمایت سیستم عامل رسانه های اجتماعی را با خود طبیعت بود مجبور یا از قبول مسئولیت در خرد کردن مقیاس (توییتر خواهد بود مسئول برای صدها میلیون توییت کاربران آن تولید در هر روز) و یا به Sisyphian وظیفه وجین کردن هر محتوای تولید شده توسط کاربر است که ممکن است عملی—مخمصه به رسمیت شناخته شده توسط قانونگذاران و دادگاه مسئول CDA 230 توسعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور تلاش احتمالا futilely به ضمیمه قابل توجه جدید احتمالات به این بنیادی حمایت. (این بسیار جای تردید رئیس جمهور است در یک موقعیت برای پرسشگری دارد نو طرح دهه از قانون و فقه که فرم 230 را پایه و اساس است.) این سفارش شامل یک تعداد انگشت شماری از مفاد آن ضروری ترین تلاش برای دوباره و گسترش مفهوم “حسن نیت” محتوای اعتدال شیوه به عنوان یک پیش شرط برای مصونیت از پیگرد قانونی ، آن را می گوید که سیستم عامل انجام “فریبنده یا pretextual” شیوه های مانند اعمال محدودیت در محتوا به دلایل فراتر از آن گذاشته و در آنها شرایط استفاده از خدمات—نه بازیگری “حسن نیت” و تلاش برای انکار آنها CDA 230 حمایت گسترده از طریق ایجاد که عدم حسن نیت تضعیف همه مصونیت ارائه شده توسط قانون است. از طریق زنجیره ای از مراحل اداری سفارش پس از آن نشان می دهد FCC باید روشن شرایط را برای “حسن نیت” درآمده است. به احتمال زیاد پیش بینی عملا و قانون اساسی مملو باتلاق چنین رویکردی را از بند باز کردن این منظور نیز می اندازد در بیشتر مایل اقدامات از جمله تلاش برای منصرف کردن سازمان های فدرال از خرید تبلیغات در سایت با “دیدگاه مبتنی بر گفتار محدودیت.”

دولت نیت در اینجا روشن است. تحت فرمان اجرایی ترجیح تفسیر یک پلتفرم اعلام نشده است گرایش به سمت “انتخابی سانسور” محافظه کار سیاسی سخنرانی می تواند در نتیجه از دست دادن فاجعه بار آن CDA 230 حمایت. اما در حالی که منظور این است که گسترده و با شور و نشاط حزبی در آن نیت این نشان دهنده مهم گرایش به سمت CDA 230 است که قهرمانان در دو طرف راهرو. این قانون تبدیل به یک هدف مورد علاقه سیاستگذاران با احتیاط از بزرگ فناوری در حال گسترش و نفوذ است. جمهوری خواهان مانند سناتور تد کروز و جاش هاولی باید در راستای اجرایی سفارش castigated CDA 230 برای ظاهرا به سمت چپ متمایل اینترنت سیستم عامل مهار رایگان در آنچه آنها می گویند که سانسور محافظه کار بیان. دموکرات ها از جمله presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن باید تمایل به یک رویه های مختلف با این استدلال که این قانون حمایت محدودیت سیستم عامل مشوق به آدرس گردش خون و تقویت محتوای مضر و در نتیجه بیش از حد چند takedowns.

ما دیده ایم نوع دوم از نگرانی های مطرح در بحث–اما هنوز آمریکا–تلاش مجلس. مارس 2018 شاهد عبور از FOSTA-SESTA که–با کمک قریب به اتفاق دو حزبی اکثریت اصلاح CDA 230 به سیستم عامل مصونیت برای مواد نقض قاچاق جنسی ، این گذشته ماه مارس یک گروه دو حزبی از سناتورهای معرفی کسب آن عمل می کنند که نشان می دهد یک دوم دامنه خاص استثنا به CDA 230 مصونیت این زمان تقاضا برای کودک برداری از مطالب. تحت عمل عامل از دست خواهد داد CDA 230 مصونیت در رابطه با محتوای تولید شده توسط کاربر اجرا می شود که گرفتار کودک قوانین حفاظت مگر اینکه آنها می تواند تضمین کند که آنها پایبند به یک مجموعه پیشگیرانه “بهترین شیوه” به طراحی و توسعه توسط یک کمیسیون دولتی. هر دو عمل قابل توجهی را به خود جلب کرد انتقاد از صنعت و آزادی های مدنی جوامع تا حد زیادی ریشه در نگرانی های است که آنها ممکن است منجر به فرسایش CDA 230 را حمایت و با آنها چشم انداز به صورت رایگان سخنرانی آنلاین.

بر خلاف تهمت اجرایی سفارش Fosta-Sesta و کسب درآمد از آن مدل دهید کمتر به عنوان عمده reframings از CDA 230 را حمایت و بیشتر به عنوان باریک و تنظیمات متناسب با آدرس خاص و مضرات تشویق تهاجمی تر اعتدال. و نه آنها به هیچ وجه نشانی سوالات انتخابی سانسور یا تعصب سیاسی. اما این ایده ها در قلب این منظور باید یافت رسمی بیان در جای دیگر در سالن کنگره است. سناتور هالی را (تا حد زیادی نمادین) پایان دادن به حمایت از سانسور اینترنت عمل می کنند معرفی شده در ژوئن 2019, می رود تا آنجا که به سیستم عامل’ CDA 230 ایمنی مشروط گواهینامه از “بی طرفی سیاسی” صادر شده توسط کمیسیون تجارت فدرال. برای دسترسی به CDA 230 مزایای سیستم عامل را برای اثبات به FTC “توسط روشن و شواهد قانع کننده” است که آنها گرفته نشده مراحل به “نسیم اطلاعات…در یک لحاظ سیاسی گرایش به شیوه ای” در هر نقطه بیش از قبل دو سال است. سناتور کروز رفته یک گام بیشتر fallaciously این استدلال که تحت دولت فعلی از سیستم عامل خود را ریخته CDA 230 ایمنی هنگامی که آنها بس به عنوان “خنثی مرجع تخصصی.” و دادستان کل ویلیام بر ابراز علاقه دوباره CDA 230 حمایت به عنوان بخشی از وزارت دادگستری پروب به عمده شرکت های فن آوری با استناد به نگرانی های که سیستم عامل آنلاین ممکن است سرکوب “شخص ثالث گفتار از جمله سیاسی, سخنرانی صورت انتخابی و با ایمنی است.”

در حالی که منظور اجرایی نشان دهنده رشد حس حرکت در اطراف تلاش برای تجدید نظر در محدوده و شرایط CDA 230 مصونیت و تصویب خطوط استدلال به طور گسترده ای مستقر شده قابل مشاهده توسط اعضای حزب جمهوری خواه—بسیار وجود دارد که متمایز و مجزا نگران کننده است. دوباره آن را یک bankshot—تلاش برای استفاده از قانون اساسی نادرست نظریه و روش برای دور زدن, طبیعی, عقب و جلو از یک روند قانونگذاری برای بیان هدف تضعیف یک درک سیاسی دشمن است. در میان دیگر اشتباه خود را با اتکا FCC یک سازمان مستقل برای اجرای آن ترجیح خواندن CDA 230 سوال برانگیز است در بهترین حالت آن خم بر خلاف قانونی سابقه در یک تصور اشتباه است که شرکت های خصوصی در برخی از راه محدود متمم اول قانون اساسی مسئولیت و تلاش خود را برای ایجاد ایمنی برای مطالب ارسال شده توسط کاربران به عنوان یک “حسن نیت” محدودیت بر ایمنی برای محتوای اعتدال شیوه های شکنجه است. که نه به ذکر است این قلدری است که همراه جهت انتشار–و که باعث می شود راه خود را به متن از جمله در تلاش خود را به اداره فدرال قدرت خرید به عنوان یک چماق. روز پنج شنبه پس از توییتر مخفی یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها بر اساس آن “جلال خشونت” علیه معترضان در مینیاپولیس رئیس جمهور توزیع با هر گونه باقی مانده تکه تکه از تلویحی به tweeting “لغو 230!”

در حالی که منظور خودنمایی نقص را در نظریه تنزل آن به کمی بیش از یک ورزش در saber-تند نمایشهایش با این وجود نشان می دهد سیاسی تلاش برای استفاده از قدرت از دولت به پیچ و تاب آغوش کسانی که با داوری آنلاین سخنرانی–و به تشویق مخالفان از یک قانون است که در حال حاضر می یابد خود را به ستوه در همه طرف. و در صورتی که هدف آن ممکن است به خوبی کار می کنند.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در [email protected]


بزرگ تر سیمی داستان
  • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
  • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
  • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • در ماه, فضانورد, توالت خواهد بود یک کالا
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de