مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه با توییتر در نهایت رشد دندان. در حال حاضر چه ؟

این هفته گیلاد Edelman ما می پیوندد به بحث در مورد کاخ سفید را به حرکت در برابر تکنولوژی, سیستم عامل, و چگونه صحبت از انتخابات ماه نوامبر منجر به این لحظه.

یک طوفان سیاسی فوران این هفته زمانی که توییتر پرچم دو رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در رای گیری تماس آنها را به طور بالقوه گمراه کننده و اصلاح آنها را با برخی از تلاش های ترسو در واقعیت-چک کردن. این عمل باعث جمهور برای ضربه زدن به پلت فرم رسانه های اجتماعی با امضای یک فرمان اجرایی خواستار بررسی قانونی از حمایت آن برخوردار است تحت قانون ارتباطات نجابت. منظور نه تنها تحت تاثیر قرار توییتر بلکه Facebook, YouTube و هر پلت فرم است که اجازه می دهد تا به کاربران برای ارسال مطالب خود را.

این هفته در ابزار آزمایشگاه سیم و سیاست نویسنده گیلاد Edelman ما می پیوندد به بحث در مورد توییتر تاخت و تاز کردن به واقعیت-بررسی و چرا از آن خشمگین جمهور و چه بالقوه خرید اینترنتی ما می توانید ببینید از کاخ سفید ، ما همچنین بحث نوامبر رای بسیار موضوع تهمت بود به tweeting در مورد زمانی که تمام این ظروف سرباز یا مسافر آغاز شده است.

نمایش یادداشت ها

خوانده شده در مورد رئیس جمهور تهمت اجرایی به منظور هدف قرار دادن سیستم عامل رسانه های اجتماعی در اینجا. جزئیات گیلاد داستان در مورد شخص رای گیری و توییتر واقعیت-چک کردن تلاش.

توصیه های

گیلاد توصیه می کند با استفاده از یک ماسک خواب و قرار دادن سس مایونز در تخم مرغ و پنیر ساندویچ. مایک توصیه نیمه شب انجیل در Netflix بکشد. لورن توصیه می کند Bookshop.org.

گیلاد Edelman را می توان در توییتر @GiladEdelman. لورن گود است @LaurenGoode. مایکل calore زبان است @snackfight. Bling اصلی تدریس خصوصی در @GadgetLab. نشان می دهد که تولید شده توسط بون Ashworth (@booneashworth). ما تهیه کننده اجرایی است Alex Kapelman (@alexkapelman). ما تم موسیقی است که توسط انرژی خورشیدی کلید.

اگر شما نظرات خود را در مورد نشان می دهد و یا فقط می خواهید را وارد کنید برای برنده شدن 50 $gift card, نگاهی مختصر ما شنونده بررسی در اینجا.

چگونه برای گوش دادن

شما همیشه می توانید گوش دادن به این پادکست از طریق پخش کننده های صوتی در این صفحه اما اگر شما می خواهید برای به اشتراک به صورت رایگان برای دریافت هر قسمت در اینجا نحوه:

اگر شما بر روی آی فون یا آی پد برنامه را باز کنید به نام پادکست ها و یا فقط شیر این لینک. شما همچنین می توانید با دانلود یک نرم افزار مانند پوشیده از ابر یا Pocket Casts و جستجو برای ابزار آزمایشگاه. اگر شما با استفاده از آندروید, شما می توانید ما را در Google Play Music برنامه فقط با ضربه زدن اینجا. ما در Spotify در بیش از حد. و در صورتی که شما واقعا به آن نیاز دارید در اینجا خوراک RSS.


بزرگ تر سیمی داستان
  • در طول مستند, نقشه های گوگل به پسر من یک راه
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • پایان handshakes—برای انسان و روبات
  • شات اول: در داخل Covid واکسن سریع آهنگ
  • در مورد بازگشایی مدارس
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>