تحقیقات طرفداران نگرانی چهارمین سال متوالی از پیشنهاد کاهش هزینه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

کارولین Brehman/CQ-رول تماس Inc./گتی ایماژ

برای چهارمین سال متوالی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است که کاهش قابل ملاحظه در تحقیقات فدرال صرف. به مطمئن شوید که آن دیگر خبری است که رئیس جمهور می خواهد عمیق به کاهش بودجه از موسسه ملی بهداشت (NIH), بنیاد ملی علوم (NSF) و برنامه های علوم در وزارت انرژی (DOE) و ناسا. و در سال های گذشته کنگره را رد کرد و طرح های مشابه و ارائه را افزایش می دهد. اما مغلوب ساختن پیشی جستن 2021 درخواست به ارمغان می آورد به تمرکز واضح تر چه دولت او ارزش در سراسر چشم انداز تحقیقات—و آنچه در آن نمایش ها به عنوان بی اهمیت است.

در طول 10 فوریه تلفنی در این تحقیق بخشی از $4.8 تریلیون دلار بودجه درخواست نمایندگان دولتی حاضر به آدرس پیشنهاد کاهش به بسیاری از مناطق از تحقیقات پایه و به جای برجسته معدود نقاط روشن برای علم است. برای مثال هنگامی که درباره تحقیقات تغییر آب و هوا یک نظم هدفمند برای کاهش, کاخ سفید علوم مشاور کلوین Droegemeier این موضوع را تغییر داد. “ما می خواهیم به نگه داشتن این متمرکز در هوش مصنوعی [AI] و اطلاعات کوانتومی, علم [QIS],” او گفت:—دو زمینه دولت انتخاب شده است برای افزایش هزینه ها.

Droegemeier همچنین اصرار داشت که رئیس جمهور به طور کلی درخواست $142 میلیارد دلار برای پژوهش خواهد بود 6 درصد افزایش می دهد. در واقع این نشان دهنده 9 درصد کاهش بیش از 2020 هزینه; 6 درصد افزایش مبتنی بر مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 درخواست که کنگره را نادیده گرفت.

هیچ یک از NIH که 42 میلیارد بودجه باعث می شود آن را تا کنون بزرگترین دولت حامی مالی از تحقیقات پایه بود و در حال حاضر در این جلسه به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد 3 میلیارد دلار 7 درصد کاهش در تحقیقات پزشکی. و NSF مدیر فرانسه Córdova که مراحل پایین در 31 مارس پس از اتمام 6 سال مدت وعده داده شده تنها که 8 میلیارد دلار آژانس خواهد بود “همچنان به حمایت از علم و آموزش و پرورش” با وجود مواجهه با پیشنهاد کاهش از 6.5 درصد است.

غیر قابل انکار ستاره نشان می دهد بودند تحقیقات سرمایه گذاری در چه تهمت مدیریت تماس “صنایع از آینده است.” آنها شامل AI و QIS و همچنین به عنوان 5G ارتباطات بیوتکنولوژی و تولید پیشرفته. در خصوص دولت می خواهد به دو برابر هزینه فدرال در هوش مصنوعی به حدود 2 میلیارد دلار و در QIS به $860 میلیون, بیش از 2 سال آینده. “با هم [در این زمینه] حیاتی برای کشور رقابت جهانی و سلامت و رفاه و امنیت مردم آمریکا” بودجه پیشنهادی اعلام کرد.

بسیاری از اعضای کنگره به اشتراک گذاری دولت شور و شوق برای این گروه کوچک از رشته ها با لينک مستقيم برنامه های کاربردی تجاری. ماه گذشته رئیس مجلس سنا علم کمیته معرفی یک لایحه دو حزبی مشابه با صرف اهداف این زمینه و مایکل Kratsios کاخ سفید را افسر ارشد فناوری ستایش آن را در شهادت در برابر کمیته.

رئیس جمهور با شور و شوق برای افزایش هزینه های AI و QIS نمی گسترش به بقیه علوم فیزیکی. گروهی از قانونگذاران جمهوری خواه در مجلس نمایندگان در ماه گذشته پیشنهاد 10 سال دو برابر از پیشرو سازمان های فدرال است که حمایت از علوم فیزیکی—NSF ناسا, سازمان حفاظت محیط زیست را از علم و موسسه ملی استاندارد و فناوری است. اما وقتی پرسید که آیا او پشتیبانی می کند که پیشنهاد Droegemeier گفت: او نمی نظر در انتظار قانون.

دریایی از جوهر قرمز

بسیاری از دولت فدرال عمده علم بودجه سازمان را عمیق کاهش تحت 2021 درخواست, اما صرف در چند برنامه خواهد رفت.

آژانس 2020 بودجه ($ میلیارد) 2021 درخواست ($ میلیارد) % تغییر
NIH 41.68 38.69 -7.2
NSF 8.28 7.74 -6.5
ناسا علم 7.14 6.3 -11.8
سازمان حفاظت محیط زیست از علوم 7 5.84 -16.6
NOAA 5.35 4.63 -13.6
USGS 1.27 0.97 -23.6
وزارت کشاورزی ایالات متحده-آفریقا 0.43 0.6 41.2

اطلاعات: کاخ سفید

در واقع کسانی که در سازمان به عهده دارد در جهت مخالف تحت مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست. این پیشنهاد یک $839 میلیون برش در ناسا $7.1 میلیارد علم اداره با کشتن سازمان آموزش و پرورش برنامه های استراتوسفر Observatory for Infrared Astronomy های گسترده ای در زمینه نظر سنجی مادون قرمز تلسکوپ و دو علوم زمین ماموریت با هدف جمع آوری اقیانوس و آب و هوا اطلاعات. کنگره قبلا رد آن کاهش.

در پیشنهاد 17 درصد کاهش در سازمان حفاظت محیط زیست را 7 میلیارد دلار از علم, fusion, پر انرژی, فیزیک و بیولوژیکی و تحقیقات محیط زیست در حال ضربه سخت به خصوص اگر چه هیچ جزئیات در دسترس بودند در مطبوعات زمان. و مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر پیشنهاد حذف پروژه های تحقیقاتی پیشرفته سازمان انرژی که در این سال دریافت $425 میلیون.

در NSF قطبی و تحقیقات زیست شناسی و علوم معاونت خواهد بود که کاهش دو رقمی از 2019 و گل سرسبد آن فارغ التحصیل پژوهش و برنامه کمک هزینه تحصیلی خواهد بود کوچک 20 درصد به 1600 سالانه اسلات. بودجه خواهد رها بررسی زمین شناسی ایالات متحده است (USGS) در اولیه همکاری پژوهشی با دانشگاه ها. این فعالیت کمک می کند که صندوق دانشجویان تحصیلات تکمیلی است که دیده می شود به عنوان “خارج از هسته USGS ماموریت است.”

Droegemeier در زمان زمام کاخ سفید از سیاست علم و فناوری در ماه ژانویه 2019 و این اولین بار است که بودجه پیشنهادی او به هنر و صنعت بود و برای دفاع از. اما کمی به نظر می رسد تغییر کرده است. در سال های گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال کاهش 13%, 21 ٪ و 10 ٪ در هزینه های دولت فدرال بر پایه تحقیقات زیر مجموعه از کلی تحقیقات که با پشتیبانی از اکثر علمی دانشمندان. و علم لابی نمی بینم در این سال 6 درصد کاهش به عنوان بسیاری از بهبود.

“[این] افتد به مراتب کمتر از سرمایه گذاری نیاز به امنیت ایالات متحده را در موقعیت به عنوان جهان برجسته قدرت اقتصادی می گوید:” پیتر McPherson, رئيس جمهور از انجمن و زمین-گرنت دانشگاه. “در زمانی که ما رقبای جهانی در حال دو برابر کردن سرمایه گذاری در آموزش و پژوهش ما نمی توانیم به سقوط پشت سر گذاشت.”

طرفداران برای تحقیقات پزشکی تحسین منابع مالی پایدار در چند مناطق ویژه تحقیقات سرطان کودکان و درد اما اختلاف مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که بودجه خود را بهبود سلامتی از همه آمریکایی ها. “به طور کلی [خود] بودجه خواهد شد یک ضربه ویرانگر به بیماران و خانواده های آنها” مریم وولی که منجر پژوهش!امریکا نوشت: در بیانیه ای. در NIH شماره جدید و رقابت تحقیقات اعطا خواهد رها 1874 از این سال تخمین زده می 11,379.

حامیان تحقیقات کشاورزی بودند heartened با افزایش 175 میلیون دلار به 600 میلیون دلار برای بخش کشاورزی و مواد غذایی طرح تحقیقاتی ایالات متحده وزارت کشاورزی (USDA) رقابتی اولیه کمک های مالی برنامه برای دانشگاه. بسیاری از این پول جدید را به هوش مصنوعی مربوط به پژوهش است. به طور کلی R&D در وزارت کشاورزی ایالات متحده خواهد بود کمرنگ شده توسط $172 میلیون دلار به $2.8 میلیارد دلار است.

کنگره باید حرف آخر را در مخارج 2021 سال مالی آغاز می شود که در 1 اکتبر. اما قانونگذاران را کمتر انعطاف پذیری برای افزایش علم صرف از گذشته بوده است. بودجه مقابله زده در جولای سال 2019 تحمیل تنگ کلاه در هر دو غیر نظامی و دفاعی هزینه می شود. آن را اجازه می دهد تا تنها $2.5 میلیارد دلار افزایش داخلی هزینه های اختیاری و یا تنها 0.4 درصد بیشتر از $632 میلیارد دلار برای این سال است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه جدید flouts که توافق به دنبال قطع داخلی صرف 7 ٪ و یا برخی از 45 میلیارد دلار.

با گزارش توسط آدریان چو Jocelyn قیصر و دیوید ملکوف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su