مغلوب ساختن پیشی جستن جدید آمریکا جادوها مشکل

جان Ratcliffe است که حداقل واجد شرایط مدیر اطلاعات ملی در تاریخ—و سرسخت حزبی به عنوان به خوبی.

در میان ثابت یورش نگران سرفصل است که در زندگی روزانه تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آن را سخت بدانید که چه چیزی خطرناک تر: تایید جان Ratcliffe به مدیر اطلاعات ملی—یا چه می آید بعد از آن ؟

شاید روشن ترین نشانه ای که سه ترم تگزاس کنگره Ratcliffe است آشکار و بی حد و حصر به عنوان کشور مدیر اطلاعات ملی نیست این واقعیت است که او تاب رزومه خود را نه که تنها یک اقلیت سنای آمریکا خواهد رای به تایید او نه که اولین بار او شناور برای ارسال در تابستان گذشته او را کاملا رد کرد که او انصراف تقریبا بلافاصله.

به جای آن که سال قبل فقط 49 سناتور از 116 کنگره—همه خواهان—رای به تایید او هفته گذشته به عنوان رئیس کشور 17 سازمان های اطلاعاتی و رییس هوش مشاور این 108th کنگره در تلاش برای متوقف کردن یک مرد مانند Ratcliffe از فرض کنید که بسیار نقش در وهله اول. آنها نوشت به قانون است که ایجاد شغل 50 ایالات متحده کد § 3023 “هر فردی نامزد برای انتصاب به عنوان مدیر اطلاعات ملی باید گسترده امنیت ملی تخصص.”

و جان Ratcliffe قطعا نیست.

سریع رزومه حلقه Ratcliffe پیشینیان را روشن می کند خمیازه کشیدن شکاف تجربه بین او و پنج مرد که برگزار شد ، اولین DNI—تایید شده توسط سنا 98-2—یک حرفه ای خدمات خارجی افسر سابق کارمند در کاخ سفید شورای امنیت ملی یک زمان چهار سفیر و تا به حال فقط پیچیده تا چهار سال خدمت به عنوان سفیر ایران در سازمان ملل متحد و آمریکا ایران به عراق پس از تهاجم سال 2003. بعدی تایید شده توسط یک صدای ساده رای صرف 30 سال در نیروی دریایی هوش شد معاون دریاسالار سر از هوش در ستاد مشترک ارتش طی عملیات طوفان صحرا و رئیس آژانس امنیت ملی. سوم به اتفاق آرا تایید شد و همچنین یک فرمانده نیروی دریایی Rhodes Scholars مادام العمر هوش افسر جانباز از دو خانه سفید, دانشیار مدیر سازمان سیا و یک بار سر از اقیانوس آرام فرمان.

چهارم نیز به اتفاق آرا تایید قرار داده و حتی کسانی که استرلینگ résumés به shame: حرفه ای نیروی هوایی افسر اطلاعاتی بازنشسته و سپهبد با نزدیک به 40 سال فعالیت حرفه ای است که شامل نانامی به بازی عنوان آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع ملی Geospatial-Intelligence Agency, و همچنین در خدمت به عنوان معاون امور دفاعی برای هوش پنتاگون بالا ملکی هوش پست مسئول نظارت بر چهار جداگانه آژانس—DIA, NGA, NSA, و ماهواره ای متمرکز ملی شناسایی منشی—و تقریبا نیمی از این کشور در کل 60 میلیارد دلار در سال هوش بودجه.

پنجم DNI رئیس جمهور تهمت انتخاب اول برای نقش سناتور سابق دن کت قبلا تنظیم کمترین بار برای تجربه و در عین حال حتی او صرف یک ربع قرن در کنگره از جمله سال در کمیته اطلاعات مجلس سنا و خدمت کرده بود به مدت چهار سال به عنوان سفیر ایران در آلمان یکی از کشور های مهم خارجی و امنیت متحدان.

Ratcliffe این تهمت وفادار و کنگره از تگزاس چهارم منطقه, بهترین و شناخته شده برای خود را آتشین جلسات اجرای برنامه های cross-بررسی شاهدان مانند مشاور ویژه رابرت مولر و پاییز گذشته در جریان استیضاح.

دیرین و صدمه شخصی قصور پزشکی وکیل Ratcliffe یک بار گفت: دانشکده حقوق فارغ التحصیلان مجله “من فقط می خواستم برای آویزان کردن تکه چوب برای سقف و شروع به ساختن پول.” او خدمت کرده از یک دهه به عنوان بخشی-زمان شهردار هیت تگزاس (جمعیت 8,000) و میدوی را از طریق کار خود را به مدت چهار سال به عنوان دادستان فدرال در تگزاس است. انتخاب شده به کنگره در سال 2014 در حزب چای موج او خدمت در کنگره به مدت پنج سال است و در دوره اول خود را در خانه کمیته اطلاعات.

زمانی که کنگره نام شناور برای DNI در تابستان گذشته در حال حاضر نازک توجیه خود را از امنیت ملی “تجربه” تبخیر تقریبا بلافاصله. دقیقا دو جمله از رسمی بیوگرافی برخورد با هر چیزی مربوط به امنیت ملی است. هر دو ثابت می شود نادرست embellishments.

Ratcliffe تا به حال بارها و بارها مدعی شده اند که در عمده تأمین مالی تروریسم مورد گفت: در یک نقطه است که او “به اعدام محکوم شده افرادی بودند که در funneling پول به حماس در پشت جبهه از یک سازمان خیریه” اما بررسی دقیق تر نشان داد که Ratcliffe در واقع فقط به انجام یک بررسی سیاست پس از mistrial از این مورد هیچ توصیه و نه درگیر در واقعی پیگرد قانونی.

خود را رسمی مجلس نمایندگان بیوگرافی همچنین اظهار داشت که Ratcliffe یک بار “بازداشت 300 بیگانگان غیر قانونی در یک روز.” او مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد که مورد شناخته شده به عنوان عملیات Plymouth Rock ثابت کند که او یک مهاجرت سخت-بوش. “بسیاری از مردم صحبت پرسشی اما کمتر در واقع قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است” Ratcliffe گفت: در طول کنگره مبارزات انتخاباتی. “اما آیا فقط به حرف من بر روی آن. درخواست هر یک از بیش از 300 بیگانگان غیر قانونی من دستگیر و در یک روز.” که ادعا نیز ثابت false; Ratcliffe که تا به حال هرگز یک شغل با اقتدار بازداشت بود در واقع کمک به نظارت در مقیاس بزرگ در یک رفت و برگشت از مستند نشده طيور. اما او متهم فقط 45 از آنها—و شش نفر از کسانی که در مورد اخراج شدند از جمله دو نفر که معلوم بود به اشتباه بازداشت شهروندان ایالات متحده. (Ratcliffe خانه وب سایت همانطور که از هفته گذشته تا به حال تغییر زبان به زبان می گویند او “هماهنگ” این عملیات که منجر به دستگیری 300 که هنوز هم نادرست است.)

کسانی که embellishments و در غیر این صورت فاقد رزومه بودند به اندازه کافی به علت Ratcliffe به سرعت جلو و نام خود را از مشاجره در تابستان گذشته زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اول تحت فشار قرار دادند DNI کت و حرفه ای هوش افسر سو گوردون که در خدمت به عنوان معاون.

جان Ratcliffe است نه بیشتر واجد شرایط امروز به DNI از او تابستان گذشته و در عین حال او به زودی حل و فصل را به مدیر مجموعه از قدرتمند ترین جمع آوری اطلاعات عملیات تا کنون مونتاژ شده در تاریخ بشر است.

Ratcliffe چهره به عنوان DNI چه فقط ممکن است سخت ترین کار در دولت است. آن است که فوق العاده پیچیده نقش با یکی از واشنگتن بدترین ترکیبی از قدرت—پست با مسئولیت عظیم و بسیار کمی اقتدار واقعی است که جای کسی را گرفتن تقریبا همه از آن تا کنون-بیشتر-تجربه comers. (با اجماع عمومی, تنها, جیمز کف زننده—که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک چاشنی low-profile رهبر مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از اقدام به رنگ او را به عنوان یک دولت عمیق maestro—موفق به انجام این کار با موفقیت.)

این DNI نظارت وسیع مات, سایه سازمانی با بودجه سالانه به اندازه تولید ناخالص داخلی یک کشور مثل کاستاریکا یا پاناما—بزرگتر در واقع از تولید ناخالص داخلی سالانه از بیش از 100 کشور جهان است. جامعه اطلاعاتی است که دولت آمریکا را جهانی ترین و گسترده نیروی کار تقسیم میان شش کابینه ادارات و 17 به شدت محافظت fiefdoms هر کدام با خود جداگانه تمرکز, گزارش, سازه های قضایی, مجموعه, قابلیت, فرهنگ و تاریخ, با کارکنان در مجموع بر اساس در هر ایالت آمریکا و عامل عملا در هر کشور است. بسته به آژانس اختیارات قانونی مقامات و محدودیت های DNI را اجراء تعریف شده توسط ارتش را قانونی مقامات ایالات متحده قانون از قوانین حاکم بر هوش و سازمان سیا عملیات و یا هر یک از هزاران حقوقی دیگر محدودیت.

اطلاعات درون این صورت فلکی از سازمان است که به دقت محافظت سگمنتال توسط “نیاز به دانستن” صورت مرتب و طبقه بندی شده توسط مجموعه روش و پروژه. همکاران نشسته در کنار یکدیگر ممکن است بدانید که تکه های مختلف از همان پازل و سرپرستان و حتی ممکن است که تمام کار کارکنان خود مشغول هستند و تحلیلگران ممکن است بدانید که یک قطعه از اطلاعات بدون داشتن هیچ ایده چگونه دولت آمریکا می داند که این درست است.

این DNI است برای پیگیری همه چیز از جدید روسیه سلاح های هسته ای و ریشه های Covid-19 آنفلوآنزای مرغی در چین به ثبات ونزوئلا عرضه نفت ایران و حملات سایبری به عنوان به خوبی به عنوان هر چیز دیگری محصولات زراعی در یک روز داده می شود—سلامت کیم جونگ سازمان ملل متحد, یک تجدید حیات داعش و یا یک تیراندازی در یک ایستگاه هوایی نیروی دریایی. این کار شامل همه چیز از زیردریایی و زیراب کابل های اینترنت به فضای مخفی هواپیما و شناسایی ماهواره در geosynchronous orbit.

به سادگی تمام آن را نگه دارید هر انسانی مشغول به اندازه کافی اما مدیریت هماهنگی و الک را از طریق از آن نیست حتی DNI به کار تمام وقت است. مدیر به عنوان رییس هوش مشاور و مسئول روزانه انتخابات ریاست جمهوری هوش جلسات—که به خودی خود ثابت می شود یکی از مهمترین عوامل نقش در واشنگتن به عنوان یک اخیر نیویورک تایمز در مقاله مشخص شده است.

جان Ratcliffe هرگز در ارتش خدمت خدمت در خارج از کشور در دولت پست و هرگز در یک خانه و یا در جای دیگر در واشنگتن به عنوان بخشی از جامعه اطلاعاتی یا وزارت دادگستری. او تجربه مدیریتی تاپ در کمتر از یک سال او به عنوان موقت آمریکا در تگزاس شمالی در طی ماه های آخر دولت جورج دبلیو بوش دولت مسئول نظارت بر کارکنان وکلای تقریبا معادل اندازه به یک واحد نظامی شرکت می باشد.

Ratcliffe در تلاش است تا فروش خود را عدم صلاحیت خود را به عنوان بهترین مدرک. “من در خدمت یک سازمان اطلاعاتی. من فکر می کنم که آوردن یک نوع متفاوت از تجربه امروز که واقعا در رفتن به حیاتی مهم است,” او گفت: CBS خبرنگار کاترین Herridge پس از نامزدی خود را. این یک شگرد عجیب و غریب. هیچ جا دیگری در زندگی خواهد ما را تحمل چنین بی تجربگی; شما هرگز اجازه کسی که هرگز پا در داخل یک اتاق عمل, انجام عمل جراحی قلب باز.

در جان Ratcliffe به نظر می رسد دقیقا مانند نوع مهاجرت است که کنگره تلاش برای منع از تبدیل شدن به DNI در سال 2004. Ratcliffe را نامزدی تقریبا هر تفسیر قانون باید غیر قانونی است. اکثریت سنای آمریکا به وضوح درک می کند که حتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوری خواه نمی تواند جمع اوری کامل 50 رای به تایید او.

اما آنچه در مورد 49 سناتور که بود ؟ چرا آنها را به حمایت از کسی که خیلی آشکار و بی حد و حصر?

چرا که او دقیقا دو مدارک: او به شدت وفادار حمله سگ برای مغلوب ساختن پیشی جستن و او ریچارد Grenell این نیز حد و حصر مبارز توییتر ترول تبدیل دیپلمات نصب مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل سال جاری به عنوان سرپرست DNI. Grenell ساخته شده خود هوش “اصلاحات” را در دستور کار هل دادن هر سنا تایید منصوب در دفتر مدیر.

Grenell حضور در آزادی عبور است چنین نفرت به جمهوری خواهان مجلس سنا که آنها در حال حاضر به تایید Ratcliffe به جای. “در زمانی که تهدید به ملت ما هستند بسیاری از و متنوع آن بسیار مهم است به مجلس سنا-تایید DNI” فلوریدا سناتور مارکو روبیو اقدام صندلی از هوش کمیته در بیانیه ای گفت: پس از Ratcliffe را تایید هفته گذشته است. آن را عجیب و غریب ضریب اطمینان داده است که ایران تا به حال تا حد زیادی در آنجا ماند mum به عنوان یک شغل رسمی در حال صرف بخشی بهتر از نه ماه به عنوان سرپرست DNI قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن او را مجبور کردن به نفع Grenell. تنها پس از آن که جمهوری خواهان پیدا کردن هر گونه اضطرار به تایید منصوب.

در کوتاه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به نصب بی حد و حصر مهاجرت به سادگی توسط مدیریت را جایگزین به نظر می رسد بدتر; جمهوری خواهان نمی خواهید به صبر کنید و ببینید چه بیشتر آسیب Grenell می تواند با ماه های باقی مانده از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. در جان Ratcliffe تهمت می بیند پاسخ به آنچه که او insultingly و به اشتباه آن را “دولت عمیق” یک مرد که می تواند تسلیحاتی این کشور سرویس های اطلاعاتی مانند ویلیام Barr در وزارت دادگستری.

Grenell در حال حاضر نشان داده شده است چه آسیب ریاکارانه DNI می توانید انجام دهید. او محرمانه به صورت ظاهرا تنها هدف از نشت آن لیستی از مقامات دولت اوباما که درخواست “دریدن” در گزارش های اطلاعاتی از نام سابق مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین. جنجال بر دریدن است آخرین فصل از آمورف تب-باتلاق-الهام سری از اتهامات که در رئیس جمهور ذهن را تشکیل می دهند “Obamagate” یک عبارت او را گرفته به بارها و بارها به tweeting.

خطر پیش رو است که Ratcliffe به عنوان DNI خواهد شد در یک موقعیت برای انجام دو چیز به تضعیف دموکراسی آمریکایی در طول ماه های آخر از مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول: اول او خواهد بود مسئول اطلاعات رسمی که به ناروا از طریق روزانه هوش جلسات و دیگر گزارش های نگران کننده موقعیت برای یک حزبی شکل نگه دارید. این کار نیاز به صحبت کردن حقیقت به قدرت و روشن بودن چشم در مورد چه چیزی واقعی و چه چیزی نیست. عمیق تر رئیس جمهور به مدت خود را بیشتر به او اتخاذ کرده است, در آغوش, و دفاع و پشتیبانی به طور فزاینده ای مشکوک ادعا از تفکر جادویی در مورد اثرات درمانی مختلف Covid-19 درمان به آشکار تئوری های توطئه در مورد ریشه های خود را و نیروهای دولتی مستقر در برابر او. اطلاعات خود را رژیم غذایی آلوده توسط Fox اخبار و حاشیه صدای در توییتر است که به عنوان بد به عنوان خود واقعی رژیم غذایی. در حال حاضر او را کسی در جایی که می داند به او غذا بیشتر از آنچه او می خواهد.

Ratcliffe وعده داده شده خود را در طول سه ماهه آخر سال در اوایل این ماه برای جلوگیری از انجام درست آن. “نگه داشتن سیاست از جامعه اطلاعاتی است و یکی از اولویت های من,” Ratcliffe گفت: سنا. “من خواهد بود به طور کامل غیر سیاسی به عنوان مدیر اطلاعات ملی.” و در عین حال تهمت شکست خورده است و به بیان دیگر دلیلی برای نامزدی Ratcliffe از خود شدید وفاداری سیاسی.

دوم Ratcliffe—که در جلسه پس از شنیدن در سال گذشته عنوان و رد دخالت خارجی در انتخابات آمریکا و آشکار تایید شده ریاست جمهوری سوء استفاده از قدرت است که در حال حاضر روباه مسئول henhouse. Ratcliffe نظارت و هماهنگی تلاش های دولت آمریکا برای حفاظت از سقوط انتخابات از دخالت از خارج و او را مسئول تعیین آنچه می شود گفت که اگر حمله ای رخ می دهد.

مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس—که ادعا کرده است در حدود 100,000 آمریکا زندگی—ساخته شده است که همه بیش از حد روشن به طور کلی خطر سیاسی حقایق در نادیده گرفتن حقیقت و به تأخیر انداختن صادقانه با هم صحبت کنیم.

در حال حاضر این مرد به معنای واقعی کلمه مسئول تضمین این که کشور امن است به صورت روزانه و که رئیس جمهور ایالات متحده دسترسی به روشن ترین, بهترین, دقیق ترین اطلاعات در جهان به نظر می رسد به جای آن به واجد شرایط در جمهوری چشم به سادگی و دقیقا به دلیل سابقه سیاسی حقایق در نادیده گرفتن حقایق و obfuscating صادق مکالمات.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • چرا انسان کاملا دمدمی مزاجی هنگامی که آنها از دست داده
  • دره سیلیکون تجدید نظر به (خانه) office
  • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
  • Covid-19 ترسناک لخته شدن خون نیست که تعجب آور
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>