مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های اجتماعی اجرایی منظور این است که صرفا برای نمایش

رئیس جمهور هدف قرار داده است, Twitter, Facebook و دیگر سیستم عامل اما کمی قدرت واقعی بیش از چگونه آنها را به کار گیرند.

پس از توییتر استفاده شود یک واقعیت-چک کردن برچسب به یک جفت از رئیس جمهور توييتها برای اولین بار در این هفته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول داد انتقام. “توییتر به طور کامل سرکوب آزادی بیان و من به عنوان رئیس جمهور نمی خواهد اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد!” او اعلام کرد در جایی که دیگری—توییتر. “جمهوری خواهان احساس می کنید که سیستم عامل رسانه های اجتماعی کاملا سکوت محافظه کاران صدای. ما به شدت تنظیم و یا نزدیک آنها را قبل از ما همیشه می تواند اجازه می دهد این اتفاق می افتد.” او به دنبال از طریق … مرتب کردن بر اساس.

این بعد از ظهر مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا که اهداف نه فقط توییتر اما رسانه های اجتماعی حکم بزرگ. نسخه نهایی هنوز نشده منتشر شده است اما با توجه به بیرون درز پیش نویس کاخ سفید به طور مستقیم با سازمان های فدرال برای جلوگیری از تبلیغات بر روی سیستم عامل است که تبعیض سیاسی و درخواست کمیسیون تجارت فدرال برای بررسی اینکه آیا سیستم عامل mistreating کاربران است. بیشتر به طور قابل توجهی آن را به کمیسیون ارتباطات فدرال به پیشنهاد مقررات است که “روشن شدن” به معنای بخش 230 قانون ارتباطات نجابت—قانون فدرال است که به اینترنت سیستم عامل های حقوقی گسترده ای ایمنی بیش از چگونه آنها را انتخاب کنید برای تنظیم یا نه محتوای پست های کاربر. آن را نه چندان محجبه تهدید به مجازات توییتر و دیگر سیستم عامل برای ادعا anticonservative تعصب با باز کردن آنها را به هزینه دادخواهی.

اجازه دهید یک چیز را از راه: به عنوان یک ماده قانونی که قسمت آخر مزخرف است. FCC به هیچ قدرت بیش از معنای بخش 230 زیرا قانون خود را بسیار روشن است. به تصویب رسید در سال 1996 آن را طراحی شده برای حل یک مشکل که دامنگیر انجمن های وب در اوایل سال از اینترنت است. با توجه به غالب دکترین حقوقی در آن زمان یک سایت در قبال مطالب ارسال شده توسط کاربران خود را برای مقاصد قانونی آن را واجد شرایط به عنوان یک “توزیع کننده” به جای “ناشر است.” تحمیل هر نوع محتوا اعتدال اما در معرض یک سایت برای ناشر مسئولیت. این یک انگیزه قوی اجازه می دهد تا رایگان برای همه عاری از حتی حداقل استانداردهای اطراف چیزهایی مانند وقاحت نژادپرستی و افترا. بخش 230 خطاب است که مشکل را با اجازه دادن به وب سایت خود را حفظ ایمنی و کاربر متوسط محتوا به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب “اینکه آیا یا نه این قبیل مواد قانون اساسی محافظت می شود.”

به عبارت دیگر قانون به اپراتور وب سایت در اصل مهار آزاد به تصمیم می گیرید که چه نوع از گفتار مجاز است در سیستم عامل خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها با استفاده از این قدرت در راه است که نقض شرایط خود را از خدمات و یا در غیر این صورت جعلی. که گسترده حکم نمی کند ترک مقدار زیادی از اتاق را برای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا FCC به بازی در اطراف.

“FCC کلی rulemaking قدرت وجود دارد اما هنوز به چیزی است که آن را در واقع به انجام” گفت: Harold Feld, یک معاون ارشد رئیس جمهور در دانش, واشنگتن, DC بر اساس اتاق فکر متمرکز بر تکنولوژی ارتباطات و سیاست. “اگر شما نگاه کنید در اساسنامه وجود ندارد هر چیزی برای FCC به تفسیر به دلیل وجود دارد هیچ ابهامی در قانون.”

در بیانیه ای ارسال به خبرنگاران کیت Ruane ارشد قانونی وکیل در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا استدلال می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن “است و قدرت به بازنویسی کنگره اساسنامه با یک فرمان اجرایی تحمیل ناقص تفسیر بخش 230. بخش 230 incentivizes سیستم عامل میزبان تمام انواع محتوا و بدون ترس از بودن در قبال آن است. آن را قادر می سازد گفتار نه سانسور.”

است که می گویند که منظور اجرایی در خدمت هیچ هدف. این درست است که اهداف سیاسی و نه حقوقی. تهمت و دیگر جمهوری خواهان داشته اند دراز مدت از موفقیت “کار ب” با شکایت در مورد anticonservative تعصب بر روی سیستم عامل. Facebook خاص به نظر می رسد تقریبا پاتولوژی متعهد به خیاطی سیاست های خود برای جلوگیری از تحریک رئیس جمهور. در ضمن مصرف حتی نمادین اقدام علیه tech سیستم عامل کمک می کند تا مغلوب ساختن پیشی جستن تصویر خود را به عنوان قربانی از تقلب در سیستم—او را متهم توییتر از “دخالت در سال 2020 انتخابات” در روز سه شنبه—به عنوان به خوبی به عنوان یک مدافع از آمریکا ارزش های قانون اساسی. و با تماس در FCC و FTC به موضوع نگاه کنید این منظور می تواند عامل برخی از سردرد. حداقل یک جمهوری خواه منصوب FCC کمیسیون گفت: طرح “حس می کند.”

“هر کمیسیون تجارت فدرال تحقیقات حتی اگر آن را همه جا رفتن نیست قطعا می تواند مورد استفاده قرار گیرد به آزار و اذیت شرکت تقاضا اسناد, انتشار گزارش است که می تواند به طور بالقوه شرم آور” گفت: Feld. در FCC در ضمن باز نظر روند rulemaking روش ایجاد یک رکورد از نارضایتی که تهمت و جمهوری خواهان در کنگره می تواند سطح در سیستم عامل زمانی که آن را مناسب اهداف خود.

حتی در یک صرفا سیاسی سطح این مرجع می تواند نتیجه معکوس در مغلوب ساختن پیشی جستن. به یاد داشته باشید او قول داد که او “اجازه نمی دهند” توییتر برای سرکوب آزادی بیان است. (ترک کنار این واقعیت که پلت فرم نیست در واقع سانسور هر یک از مطالب آن صرفا لینک کلیک کنید برای مواد اضافی.) پیش نویس منظور اجرایی روشن می سازد هر چند که واقعا به او. تنها کنگره می تواند لغو سیستم عامل’ بخش 230 ایمنی چیزی که حتی جمهوریخواهان کنترل سنا را نشان می دهد نزدیک به صفر ، حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را تبدیل به اقدام آژانس که روند احتمالا کشش به سال آینده قبل از ارائه نتایج که پس از آن گره خورده است تا در سال از چالش های قانونی. اگر منظور اجرایی شد مغلوب ساختن پیشی جستن بهترین شات توییتر باید احساس آرامش نمی cowed. و رئیس جمهور می تواند ظهور به دنبال ضعیف تر و نه قوی تر است.

در واقع ذینفع منظور اجرایی می تواند ناخواسته که سیستم عامل خود را. این واقعا مشکل است که هر کسی که می خواهد برای ارتباط با مردم بیش از رسانه های اجتماعی است به هر چه نظر ارائه شده توسط چند غالب شرکت با بهره گیری از فوق العاده ای اثرات شبکه. معقول جواب است و برای به اجرا درآوردن برخی از نوع از رقابت واقعی سیاست: ساخت این امکان را برای کاربران که دوست ندارند این سیاست در یک پلت فرم برای کسب و کار خود را در جای دیگر. به جای یک مقدار stupider بحث را بیش از برخی از تغییرات پیشنهادی به بخش 230 که رئیس جمهور هیچ آشکار اقتدار را.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است کاملا درست است که یک تعداد انگشت شماری از غول های خوب بکار بردن خطرناک درجه ای از کنترل بر گفتمان سیاسی—که به منظور اجرایی می گوید: “این سیستم عامل به عنوان یک تابع از 21 قرن معادل مربع های عمومی.” معمول این است که مردم در هر دو طرف این طیف سیاسی به توافق برسند. در واقع دره سیلیکون شدیدترین منتقدان عمدتا در سمت چپ وجود دارد اما هیچ راه مطمئن تر را به لیبرال ها را در کنار خود از پیدا کردن خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن تیررس.

“افرادی که به طور معمول خواهد بود مایل و قادر به اندازه گيري بحث و گفتگو در مورد [بخش] 230” را به جای پیدا کردن خود را در دفاع از این سیستم عامل گفت: Mike Ananny یک استاد روزنامه نگاری و ارتباطات در دانشگاه جنوب کالیفرنیا از طریق توییتر(!) DM. “در غیر این صورت به نظر می رسد مانند شما در حال جانبداری با مغلوب ساختن پیشی جستن که هیچ کس عاقل می خواهد به انجام است. نتیجه نهایی این است که سیستم عامل دست آوردن قدرت بیشتر.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • چرا انسان کاملا دمدمی مزاجی هنگامی که آنها از دست داده
  • دره سیلیکون تجدید نظر به (خانه) office
  • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
  • Covid-19 ترسناک لخته شدن خون نیست که تعجب آور
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net