مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها نیروی توییتر به بالا-سیم عمل

با پنهان کردن اما نه حذف رئیس جمهور توييتها پلت فرم زده است دشوار تعادل به رویکرد تقریبا غیر ممکن است وضعیت.

دشمنی بین توییتر و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد افزایش. روز پس از توییتر به خود جلب کرد رئیس جمهور خشم با استفاده از یک واقعیت-چک کردن برچسب به یکی از توییت خود—باعث یک تلافی جویانه اجرایی منظور از مغلوب ساختن پیشی جستن—پلت فرم رفت و حتی بیشتر. در صبح روز جمعه آن پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن جیر برای نقض آن قوانین و اقدامات به نگه داشتن آن را از رفتن ویروسی در حالی که صدای جیر جیر به نام منافع عمومی. این یک حرکت است که تلاش برای حمله به یک تعادل متفکر. اما آن را نیز می شود توییتر عمیق تر به نظامیان وجود دارد که ممکن است به هیچ وجه آسان از.

صدای جیر جیر که در نهایت عبور توییتر خط آمد و درست پس از نیمه شب در صبح روز جمعه در پاسخ به افزایش شورش در مینیاپولیس پس از آشکار قتل جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست توسط یک افسر پلیس است. مغلوب ساختن پیشی جستن به او پیشنهاد کرد که ممکن است با استقرار گارد ملی و هشدار داد که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” یک عبارت نسبت به والتر Headley میامی رئیس پلیس در 1960s که bragged در مورد استفاده از “خشونت پلیس” در برابر تظاهر کنندگان. توییتر به زودی تحت پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر با یک برچسب هشدار دهنده است که آن را نقض قانون در برابر ستایش خشونت است. کاربران تا به حال به از طریق کلیک کنید برای دیدن مطالب و نمی تواند پاسخ به آن و مانند آن و یا پاسخ آن را بدون اضافه کردن نظر.

در حالی که توییتر برای اولین بار پیشنهاد آن را می تواند یک گام نزدیک به یک سال پیش بود که اولین بار آن را اعمال می شود یک برچسب به ریاست جمهوری در یک صدای جیر جیر. قابل پیش بینی حرکت می کند تنها خشم تهمت و متحدان خود را بیشتر. آن را نیز نمی برآوردن بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان که به نام های طولانی برای توییتر را قوی تر مراحل را مانند تعلیق حساب خود. اما در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند یک نیم-اندازه گیری توییتر تصمیم کمتر دلخواه و منطقی تر از آن ممکن است به نظر می رسد.

درک آنچه توییتر آیا نیاز به ساخت حس از تعامل دو جداگانه سیاست های شرکت. اولین توییتر یافت که مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر آن نقض قانون در برابر “تجلیل از خشونت” که هدف محتوا است که می تواند الهام بخش در دنیای واقعی اعمال خشونت آمیز به خصوص علیه اقلیت. معمولا توییتر سیاست را دیکته حذف صدای جیر جیر و به طور موقت تعلیق متخلف حساب نه از آن اتفاق افتاده است به مغلوب ساختن پیشی جستن. که در آن سیاست دوم می آید. در ماه ژوئن گذشته توییتر حک شده “منافع عمومی استثنا” است که در آن توییتهایی که قوانین را نقض می ماند تا موضوع را به اطلاع مانند یک قرار داده شده در مغلوب ساختن پیشی جستن پرینت این صبح است. تنها استثنا به مقامات دولتی و یا نامزدها برای دفتر با بیش از 100 ، 000 پیروان و تایید حساب. با توجه به سیاست های هدف این است که پرچم مواد مضر در حالی که حفظ توییتر به عنوان “یک محل که در آن مردم می توانند آشکارا و علنی در پاسخ به رهبران خود و نگه داشتن آنها را پاسخگو باشد.” توییتر هنوز هم حق را به توییتهایی که بداند آن بیش از حد خطرناک برای حفظ آن را به عنوان به تازگی با کروناویروس مربوط دروغ توییتی توسط روسای جمهور برزیل و ونزوئلا است.

بنابراین توییتر مشخص شد که مغلوب ساختن پیشی جستن شکست یک قاعده اما صدای جیر جیر خود را نیز واجد شرایط برای منافع عمومی ، نتیجه: یک پارادوکس است که در آن توییتر به نظر می رسد به طور همزمان به singling مغلوب ساختن پیشی جستن و به او درمان خاص. اگر کاربر به طور متوسط به حال توییتی همان چیزی که به عنوان برگ برنده این توییت ممکن است هرگز متوجه شده اجازه دهید به تنهایی پرچم. در همان زمان اگر یک صدای جیر جیر مانند که توسط یک کاربر معمولی بود پرچم دار این شرکت به احتمال زیاد آن را حذف کنید به طور کامل و شاید حتی تعلیق حساب کاربری. مغلوب ساختن پیشی جستن وضعیت به عنوان رییس جمهور, به عبارت دیگر, هل پلت فرم نسبت به اجرای قانون است که هر دو سختگیرانه تر و ملایم تر.

اما از عقل و منطق به درمان مقامات دولتی متفاوت است. برای شروع با کمی وجود دارد که آنها پس از آن آسان تر است. “نقطه شروع در این است که با داشتن یک روشن اصولی رسیدگی در آمار و ارقام می گوید:” سام گرگوری مدیر برنامه در شاهد یک تکنولوژی متمرکز حقوق بشر سازمان است. “است که باید به ساده ترین مکان برای شروع است.” گرگوری همچنین با اشاره به این که سخنان مقامات دولتی دارای پتانسیل است به علت واقعی در دنیای واقعی آسیب برساند. که باعث می شود توییتر قبلی دست-رویکرد—و Facebook را ادامه داد امتناع از گرفتن هر گونه اقدام در اظهارات سیاستمداران—به خصوص سوال برانگیز است. “در یک راه عجیب و غریب آنها اجتناب از دست زدن به مردم که بزرگترین بلند گو حرف زدن” گریگوری می گوید. “اغلب [تحریک به خشونت] در حال آمدن است از بالا. آن را آینده از سران هند هنگامی که شما ضد اسلام خشونت ارشد آمار و ارقام در برمه زمانی که شما رو ضد Rohingya خشونت و آن را در آینده به ظاهر از سران ایالات متحده است.”

در همان زمان گریگوری می گوید که فعالان در سراسر جهان استدلال کرده اند برای چیزی شبیه به توییتر سازش موقعیت. “اگر شما را به پایین یا غلط یا مضر محتوا به هیچ وجه از مبارزه علیه آن و مقابله با مداخله—این نوع از نامرئی” او می گوید.

توییتر در تلاش برای حمله به یک تعادل ظریف بین دو متضاد ارزش. “وجود دارد newsworthiness وجود دارد علاقه به دانستن آنچه که او را به تفکر و دانستن آنچه که او گفت: حق به عنوان او فکر کرد و گفت: در آن می گوید:” تیفانی C. Li استاد مدعو در دانشکده حقوق دانشگاه بوستون قانون است. “از سوی دیگر وجود دارد نگرانی است که برخی از این عکسها ممکن است در واقع مضر در دنیای واقعی مفاهیم. هنگامی که آن را قابل انتشار به اندازه کافی برای نگه دارید تا در مقابل هنگامی که آن را مضر به اندازه کافی به پایین؟”

وجود دارد هیچ پاسخ کامل اینجا اما توییتر ممکن است پیدا کرده اند که حداقل بد رویکرد به تقریبا غیر ممکن است وضعیت.

“این موثر ترین راه از توییتر ایجاد توازن میان منافع عمومی از ترکیبات دانستن آنچه رئیس جمهور می گوید و معتقد است در مقابل کاهش آسیب که در آن سخنرانی که به طور بالقوه خطرناک” می گوید: ساناز Douek وابسته در دانشگاه هاروارد برکمن کلاین مرکز اینترنت و جامعه است. Douek هشدار داد در برابر انتظار یک پلت فرم مانند توییتر به طور کامل حل مشکلات از گفتمان سیاسی. “وجود واقعی دموکراتیک تنش در یک شرکت خصوصی است که هیچ دموکراتیک پاسخگویی و یا مشروعیت تصمیم گیری چه بموقع انتخاب عمومی و رسمی می تواند و یا نمی توانم بگویم.”

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از متحدان خود را متهم کرده اند توییتر نقض حق آزادی بیان ورا Eidelman کارکنان وکیل برای بیان و حریم خصوصی و فناوری پروژه در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: در یک ایمیل که توییتر را درمان مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر یک ورزش از خود شرکت متمم اول قانون اساسی حقوق. به عنوان یک شرکت خصوصی البته توییتر رایگان است برای ایجاد قوانین خاص خود را دارد. منافع عمومی را استثنا Eidelman اضافه شده است “همچنین سیاست خوب: برچسب پست از مقامات دولتی به ویژه رییس جمهور, به جای پاک کردن آنها بهتر است به اطلاع عموم و مربا باز بحث است.”

هنوز توییتر به تازگی اجرا سیاست برگ برخی از سوالات سخت پاسخ داده نشده. بارز ترین این است که آیا این شرکت می تواند اجرای آن را به طور مداوم. اقدام خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن “تیراندازی” توییت قطعا متناسب در چهار گوشه سیاست شرکت اما زمان است که مطرح است. سیاست شده است در این کتاب برای نزدیک به یک سال اما وضع خفته تا روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن هدفمند توییتر با یک فرمان اجرایی. (توییتر سخنگوی اشاره به سیاست های شرکت, اما نمی, پاسخ به یک ایمیل پیگیری درخواست در مورد زمان عمل است.)

“ضعیف آن را یک حرکت سیاسی می گوید:” Li. “توییتر موضع نه فقط در مورد مسائل بلکه موضع چقدر قدرت آنها به منظور حاکم بر سخنرانی در توییتر پلت فرم.”

که قابل فهم است, شاید حتی قابل تحسین اما آن را نیز باز می شود این شرکت به اتهام انتخابی اجرای. در آن زمان جمهوری خواهان هیچ زمان و در همه به پیدا کردن نمونه های اخیر از دیگر مقامات دولتی ظاهری به نقض تجلیل از خشونت حکومت. Ajit Pai فدرال ارتباطات رئیس خواهد شد که در نهایت مسئول اجرای بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های اجتماعی به منظور اجرایی خواست در توییتر چرا این شرکت ظاهرا سیاست را پوشش نمی دهد توییت های اخیر از علی خامنه ای رهبر ایران در حمایت از مسلح جهاد علیه اسرائیل است.

توییتر همچنین نشده راضی جمعیت که ترجیح می دهند برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن به سادگی لگد کردن. منطق منافع عمومی استثنا توضیح می دهد که چرا توییتر ترجیح می دهد به حذف پست ها هنگامی که آنها در حال حاضر بالا رفته اما نه اینکه کسی مثل تهمت است حق استفاده از این پلت فرم در ابد. انتظار نداریم که توییتر برای باز کردن آن می توانید از کرم ها هر زمان به زودی.

که این قدرت برای انجام این کار هر چند در واقع آن را در حال حاضر اتفاق افتاده است برای چند دقیقه می شود در مشکل واقعی یکی بدون اعتدال سیاست همیشه می توانید به اندازه کافی حل: از آنجا که تعداد کمی از شرکت های خصوصی کنترل مهم ترین کانال های ارتباطات آنلاین تصمیمات آنها را شبه دولتی نیروی, حتی اگر آنها محدود متمم اول قانون اساسی. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به درک این است: این که چرا او هستند به شدت در برابر توییتر را اعمال می کند اما کار بر روی توییتر خود را.


بزرگ تر سیمی داستان
  • Covid-19 تسریع خواهد کرد هوش مصنوعی مراقبت های بهداشتی انقلاب
  • چه Clubhouse و چرا Silicon Valley مراقبت ؟
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • تصویری-چت داوران و آینده از عدالت کیفری
  • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>